V letadle

 

"V prosinci 1997 byli moji prarodiče Joseph a Concetta Delisi na palubě letadla amerických aerolinek z letiště JFK do LAX. Letěli na Vánoce navštívit mou rodinu. Po několika hodinách letu moje babička doslova onemocněla. Co začalo bolestí břicha, skončilo babiččiným omdlením a pádem do uličky. Když se probrala, vznášela se nahoru (vedle mého dědy) a za ruku jí držel Michael Jackson. ´Jste v pořádku?´, zeptal se svým jemným hlasem. Pomohl mé babičce nahoru a pozval mé prarodiče, aby se k němu přidali v první třídě. Přijali jeho nabídku. Zatímco babička odpočívala, děda si užíval servisu první třídy a bavil se s Jacksonem. Probírali rodinu, jídlo a Itálii (oblíbené téma mého dědy).

Po přistání jim Michael nabídl svezení z letiště do mého domu (v údolí). Opět přijali. S babičkou na vozíku se vydali do Michaelovi limuzíny. Ve snaze vyhnout se paparazziům, byli Jacksonovou ochrankou nuceni vystřídat tři limuzíny. Když se konečně usadili na palubě N405, Michael vytáhl jeden z jeho v té době oblíbených filmů, Man in Black. Sledovali jej společně.

Když přijeli do domova mého dětství, moje maminka otevřela dveře a spatřila mé prarodiče, za kterými stál Michael Jackson (držíce jejich zavazadla). MJ vstoupil dovnitř, položil tašky a postavil se před vánoční stromeček. Byl okouzlen jeho krásou a rodinným duchem domova.

Moje maminka, v naprostém šoku, nedokázala vzít foťák, aby tuto událost zdokumentovala. Místo toho Michaela Jacksona pozvala na vánoční párty. Ten zdvořile odmítl, vrátil se do limuzíny a odjel do svého Neverlandu.

Ačkoliv nemáme žádnou fotografii, zanechal naši rodinu s úžasnou vzpomínkou, která nám ukázala jeho srdce, duši a skutečného ducha.

Jo, a tohle je menu z první třídy, na které se podepsal." —►

Chris Cantore

 

 

 

 

Chris vypráví:

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com