MJ a princezna Diana

 
Královna lidských srdcí, princezna Diana, se s Michaelem setkala 16. července 1988, kdy spolu se svým tehdejším manželem, princem Charlesem, navštívila stadion Wembley na Michaelově turné Bad. Michael Jackson tehdy věnoval 150 000 £ na charitu Prince's Trust zaměřenou na mládež a dalších 100 000 £ na dětskou charitu v londýnské nemocnici Great Ormond Street Hospital.
 
Michael a Diana se tehdy spřátelili. Oba patřili mezi nejslavnější a nejvíce pronásledované lidi na světě, měli problémy s novináři a sdíleli nadšení pro charitativní práci.
 
 
Televizní přenosy jejich pohřbů pak byly nejsledovanější v historii. Pohřeb princezny Diany dne 6.9.1997 sledovalo 33.2 milionů lidí. Na pohřeb Michaela Jacksona se pak 7.7.2009 dívalo 31 milionů lidí. 
 
 
"Byli jsme si velmi blízcí. Byla si extrémně blízcí přes telefon... Stále jsem byl ženatý s Lisou Marií. Diana mě budila obvykle pozdě v noci ... většinou po třetí ráno! A pak mě celé hodiny držela na telefonu. Mluvila o dětech, tisku.“
~ Michael Jackson 1999
 
 
„Byla jedním z nejsladších lidí, jaké jsem kdy poznal, protože jsme se měli mnoho společného. Sdíleli jsme něco společného s tiskem. Nemyslím si, že někoho pronásledovali víc než jí a mě. A měli jsme vztah, kde jsme si navzájem říkali pozdě v noci… jen si navzájem plakali na bedrech, jak těžké, složité a zlé mohou být bulvární plátky.“
~ Michael Jackson 2003
 
 
„Největší choroba dnešních dob je, že lidé se necítí být milovaní.“
~ Princezna Diana 
 
 
„Každý potřebuje lásku a pokud se mu nedostane, může se cítit na tomto světě zbytečný.“
~ Princezna Diana
 
 
"... Kamkoli jdete, v každé zemi, na každém kontinentu, lidé touží a prahnou po jediné věci - milovat a být milován.
~ Michael Jackson 
 
 
 
"Základnou lidského vědění, začátkem lidského vědomí, musí být to, že naprosto každý z nás je milován."
~ Michael Jackson
 
 
 
 
 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com