Amanda Porter

 
 
Jako malé dítě se v roce 1986 Amanda Porter (dnes Amanda Swafford) objevila v pořadu Good Morning America, aby hovořila o své vzácné genetické nemoci očí, který kvůli kterému postupně ztrácí zrak. Moderátorka se jí tehdy zeptala, s jakou celebritu by se chtěla setkat. 
 
"Setkala jsi se Stevie Wonderem, Juliem Iglesiasem a Charltonem Hestonem, který tě bude doprovázet s Ricardem Montesem, ale je tu někdo, s kým by si se ráda setkala?" 
 
"Michael Jackson," řekla Amanda.
 
"Po setkání jsme se vrátili do našeho pokoje v hotelu Holiday Inn v Woodland Hills v Kalifornii. V tom okamžiku zazvonil zvonek a já jsem otevřela. Byl to Michael Jackson s rukama plnýma dárků pro Amandu. (viděl tehdy ten pořad v TV)  Amanda a Michael byli přátelé pro dobu 23 let, až do smrti Michaela. Říkal Amandě Mandy a ona mu říkala MJ...
 
Když vznesli obvinění proti Michaelovi, jeho rodina nás požádala, abychom zašli do pořadu Geralda Rivery. Amanda a můj syn Billy tam byli na obranu Michaela.

Michaelova laskavost a oddanost Amandě v průběhu let pokračovala, vyměňovali si dary, i když už oba měli děti.
 
Bohužel mi bude velmi chybět. Jsme vděční, že měli jsme možnost setkat se s Michaelem jako osobou i Michaelem a jeho umělcem."
 
Carole,
matka Amandy
 
 

Michaelův vzkaz pro Amandu:

 

 

Michaelův dopis Amandě:

Skutečné jméno Mandy je Amanda Lynn Swaffordová. Bylo jí osm, když se poprvé setkala s Michaelem. V současné době je známá jako modelka. Je prakticky slepá, i když zrak zatím neztratila úplně. Když se chce projít po pláži, potřebuje zářivý pruh na zemi, aby viděla cestu.

Mezi její práce patří kampaň Levi´s s dalšími modelkami s poruchami zraku. V roce 2005 napsal multisenzorickou knihu pro děti.

 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com