Ruský sirotčinec

 

"Michael mi jednou řekl příhodu ze sirotčince v Rusku, kde přikryté děti ležely v postelých v moči. Řekl, že zápach moči byl tak silný, že když vešel do budovy, udělalo se mu špatně od žaludku. Jeho lidé ho spojili s ruským prezidentem a Michael mu řekl, že jestliže každé dítě v tom sirotčinci nevykoupou, neudělá koncerty, které měl ten týden v plánu. Prezident mu řekl, že neměl ani zdání, že je to v tomhle konkrétním sirotčinci tak hrozné, ale ujistil ho, že ´o věci bude postaráno.´

Michael odpověděl otázkou: ´Nevěděl jste to, nebo vás to nezajímalo?´ Na druhém konci prý bylo hrobové ticho, což mu řeklo vše, co potřeboval vědět.

Potom prezidentovi řekl, že posílá své lidi, aby každému koupili čistá prostěradla, matrace a hračky a že v sirotčinci zůstane, dokud každé dítě nebude vykoupáno a oblečeno do čistého oblečení.

Prezident se ho potom otázal, zda zruší koncert, který je naplánován na večer. Michael řekl: ,´Domnívám se, že to je na zdejších lidech a na tom, jak dlouho jim zabere vykoupat všechny děti. Právě teď jsou mou prioritou tyhle děti.

´Všechny děti skončily vykoupané a show problěhla tak, jak bylo plánováno. Řekl, že druhý den šel do toho sirotčince znovu a všechny děti se zdály být v pořádku a hrály si s novými hračkami. Řekl, že ví, že když odjede, věci zřejmě zase budou tak, jak byli předtím, ale zlepšil to alespoň na pár dní."
 

Mandy and Kyle