Ruský sirotčinec

 

"Michael mi jednou řekl příhodu ze sirotčince v Rusku, kde přikryté děti ležely v postelých v moči. Řekl, že zápach moči byl tak silný, že když vešel do budovy, udělalo se mu špatně od žaludku. Jeho lidé ho spojili s ruským prezidentem a Michael mu řekl, že jestliže každé dítě v tom sirotčinci nevykoupou, neudělá koncerty, které měl ten týden v plánu. Prezident mu řekl, že neměl ani zdání, že je to v tomhle konkrétním sirotčinci tak hrozné, ale ujistil ho, že ´o věci bude postaráno.´

Michael odpověděl otázkou: ´Nevěděl jste to, nebo vás to nezajímalo?´ Na druhém konci prý bylo hrobové ticho, což mu řeklo vše, co potřeboval vědět.

Potom prezidentovi řekl, že posílá své lidi, aby každému koupili čistá prostěradla, matrace a hračky a že v sirotčinci zůstane, dokud každé dítě nebude vykoupáno a oblečeno do čistého oblečení.

Prezident se ho potom otázal, zda zruší koncert, který je naplánován na večer. Michael řekl: ,´Domnívám se, že to je na zdejších lidech a na tom, jak dlouho jim zabere vykoupat všechny děti. Právě teď jsou mou prioritou tyhle děti.

´Všechny děti skončily vykoupané a show problěhla tak, jak bylo plánováno. Řekl, že druhý den šel do toho sirotčince znovu a všechny děti se zdály být v pořádku a hrály si s novými hračkami. Řekl, že ví, že když odjede, věci zřejmě zase budou tak, jak byli předtím, ale zlepšil to alespoň na pár dní."
 

Mandy and Kyle

 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com