Ženy

“Don’t believe the nonsense about Michael being gay and stuff. When there were girls around he’d talk about them to the guys and run around pinching their asses and then run away. He was a real funky street dude, know what I mean?”

Michael Lovesmith, former fellow Motown recording artistRead more: https://www.truemichaeljackson.com/michael-and-women/

 

"Jeden z velkých omylů je, že lidé si myslí, že není na ženské. Michael má ale ženy hodně rád. Kdykoliv jsem s ním, tak o něj slyším: "To je krásná ženská!" Pořád mu říkám, že by měl víc randit a on na to, že by moc rád, ale problém je v tom, že neví, jak zjistit, zda jim jde skutečně o něj nebo spíš o jeho peníze či slávu.. On je romantik!...."

 Rabín Schmuley Boteach 

 

 

"Poslouchejte ty, kteří Michaela Jacksona SKUTEČNĚ znali, jako můj snoubenec @jmoffettmjm, který pro něj dlouhou dobu pracoval. Michael byl do žen BLÁZEN!..."

Myra Hissami, přítelkyně bubeníka MJ, v reakci na dokument Leaving Neverland (přes Twitter - twitter.com/mhissami)

 

 

Otázka: Měl Michael rád ženy?

Tito Jackson: Oh! Děláte si srandu? Vždycky, když za mnou někdo přišel s tím, že je gay nebo něco podobného, řekl jsem: "Ne, není. Nechte s ním na jeden den svou ženu nebo přítelkyni a uvidíte."

Tito Jackson mluví o tom, jaký byl jeho bratr Michael (září 2019): youtu.be/TuMjo6nwcDY a Michaelův synovec Taj Jackson přitakává:

"LOL.To je tak pravdivé." twitter.com/tajjackson3/status/1172689185896951808?s=20

 

"Když jsem byl malý, vyrůstal jsem ve světě dospělých. Vyrostl jsem na jevišti. Vyrostl jsem v nočních klubech. Když mi bylo sedm, osm let, byl jsem v nočních klubech. Viděl jsem striptýzové dívky, jak si svlékají všechno oblečení. Viděl jsem, jak vypukly boje. Viděl jsem lidi, jak na sebe zvraceli. Viděl jsem, jak se dospělí chovají jako prasata. Proto dodnes nesnáším kluby. Nerad chodím do klubů – to už jsem dělal, byl jsem tam. Proto si teď kompenzuji to, co jsem tehdy nedělal. Takže až přijdete ke mně domů, uvidíte, že mám atrakce, mám kino, mám zvířata. Miluji zvířata - slony a žirafy a lvy a tygry a medvědy, všechny druhy hadů. Mohu dělat všechny ty úžasné věci, které jsem nemohl dělat, když jsem byl malý, protože jsme takové věci neměli.“

Michael Jackson v Gold Girl Interview (obr. dole)

"Když jsme dělali divadlo Apollo v New Yorku, viděl jsem něco, co mě opravdu ohromilo, protože jsem nevěděl, že takové věci existují. Viděl jsem docela dost striptérek [kvůli tomu, že jsem byl na Chitlin' Circuit s Jackson Five jako dítě], ale tu noc vystoupila dívka s nádhernými řasami a dlouhými vlasy a udělala si svou rutinu. Předvedla skvělý výkon. Najednou si na konci sundala paruku, vytáhla si pár velkých pomerančů z podprsenky a odhalila, že pod vším tím make-upem byla tvrdý chlap. To mě ohromilo. Byl jsem jen dítě a nedokázal jsem si nic takového ani představit. Ale podíval jsem se na diváky a ti šíleli, divoce tleskali a jásali. Jsem jen malé dítě, stojím v zákulisí a dívám se na tuhle šílenou věc. Byl jsem ohromený.
Jak jsem řekl, jako dítě jsem získal docela vzdělání. Více než většina. Možná mě to osvobodilo, abych se mohl jako dospělý soustředit se na jiné aspekty svého života. 

Michael Jackson

 

„Divná věc na mém strýci ... a neměl bych to nazývat něčím divným... jde o to, že jako muži přemýšlíme o sexu často. Ale on myslel na své řemeslo, muzikantství a takovéhle věci. Takže to (sex) bylo druhořadé, nebylo to hlavní zaměření. Myslím, že tohle je něco, co lidé, tak trochu, nechápou. Protože on nespal s fanynkami, nedělal takové věci. Neustále mluvil o ženách v tom směru, že se mu líbí, a že si myslí, že jsou roztomilé."

Taj Jackson

 

"Viděl jsem své bratry, víte, když jsme cestovali a tak, dělali turné a tak. Joseph byl v jiné místnosti, hrál si s dívkou a bylo zřejmé, že mají sex."

Nechtěl jsem to říct matce a Marlon a já jsme jim to nechtěli říct, ale... všichni moji bratři tak trochu... udělali to samé, takže, Joseph...

Pamatuji si, jak jsem ti řekl předtím, když jsme s Marlonem museli sdílet pokoj s Jermainem a Bill spal. Jermaine by tam měl holky pořád, šukaly a tak.

Vždycky jsem říkal, že já bych nikdy a Marlon říkal to samé.

Cítil jsem se tak provinile, když jsme byli doma z turné, než jsme se tam dostali, víš, dělali jsme turné po klubech a tak.

Cítil jsem se tak provinile a jen jsem plakal a Joseph mě dusil, jednoho dne mi málem zlomil ruku. Ale byl na to hrdý. Je to jako (Josephův hlas): "Ach, tohle bys měl dělat, chlapče." Neřekl to, ale šukal ženy ve vedlejší místnosti a tak.

Když jsme přišli domů, Matka řekla, ona a dívky by tam byly, víte, čekaly doma a byly šťastné: "Joseph je zpátky!" Joseph se vrátil domů, tak rád, že vidí matku. Jen se mi z toho udělalo špatně.

A pak Jackie a všichni, začali to dělat. Řekl jsem té dívce - Jackie ji viděl, když jsme byli na pódiu. Řekl jsem té dívce, řekl jsem: "Nechoď s Jackiem."

On to zjistil a šel do zákulisí a tak a já řekl: "Nechoď s ním, prosím nechoď s ním." Ona jako: "Proč?" Řekl jsem: "Prosím, nechoď s ním, ublíží ti." No a ona šla. Setkala se s ním. Byla panna. A měl s ní sex a tak. Byli v limuzíně. A vzali si tuhle dívku domů.

Řekl jsem: "Proč jsi to udělala? Proč jsi mě prostě neposlechla? Proč jsi to udělala? Proč jsi s ním šla?" A ona jen plakala. Řekl jsem: "Ublížil ti?" a ona řekla: "Ne. Ale po sexu mi řekl, že už mě nikdy nechce vidět." Řekl jsem: "Proč jsi s ním šla? Řekl jsem ti v zákulisí, abys s ním nešla."

Michael Jackson v "Glenda Tapes" (tajně zaznamenané telefonické rozhovory mezi Michaelem a Glendou Steinovou od soukromého detektiva pracujícího jménem manžela Glendy. Manžel Glendy si myslel, že s Michaelem mluvila po telefonu příliš a měla s ním poměr – vyšetřovatel nenašel nic, co by tomu nasvědčovalo. Pásky pak byly v roce 2005 vydražené jako Glenda Stein Tapes a byly zakoupené novinářem, který zemřel dříve, než je mohl všechny zveřejnit.) 

 

"Měl oko na pěkné dívky. Často, když jsem byl v jeho společnosti, Michael na nějakou dívku ukázal a obdivoval její vzhled nebo postavu."

Pete Bennett, promotér 1974/75

 

"Opravdu nechci nikoho urazit tím, že ho pozoruji. Někteří lidé si o sobě moc myslí, když vědí, že se na ně někdo dívá. Já mám tuhle slabost taky - miluju pohled na dívky. Jen to, že se dívám na dívku mi dá ten nejlepší důvod se usmát. Dívky jsou prostě něco mimořádného a podle toho by se s nimi mělo i jednat. A proto vždycky říkám, nezírejte na svou přítelkyni. Začne ji to znervózňovat, bojí se jestli nemá rozcuchané vlasy nebo jestli nemá rozmazaný make-up. Je to jako by jsi se šel dívat na nádherné malby do galerie. Jen když se na malbu podíváš tím správným způsobem, dostaneš z ní to nejlepší.

A ten způsob, kterým dívky chodí. Chůze ti může mnoho prozradit. Jestli je dívka šťastná nebo smutná - jestli je pyšná na to, že je dívkou. A pak jsou tu holky, co vypadají tak bezmocně, že bych je chtěl chránit a obejmout. A když mám dost štěstí, být k ní tak blízko, abych dobře viděl její obličej - teda, je to jako tvůj nejoblíbenější zákusek po skvělém jídle."

Michael Jackson, Tiger Beat Magazine, 1972 (14 let)

"Jediný rozdíl mezi mnou a obyčejným 13letým klukem je ten, že může jít někam sám. Se mnou je to trochu jiné. Do obchodů v okolí mého rodného města můžu chodit sám, ale kdykoli půjdu jinam, musím mít nějaké zabezpečení. Nevadí mi. Trochu se mi líbí představa dívek, které se ke mně snaží dostat."

Michael Jackson, 1972 

 

"Tenkrát byl Michael extrémně společenský a taky flirtoval, možná proto, že byl vždy ve společnosti starších muzikantů. Prošli jsme kolem pěkné holky a můj bratr poznamenal: ´Páni, vyděli jste její zadek?!´ A nebo se díval pod šaty a pak se mě s hihňáním ptal: ´Hádej, jakou barvu kalhotek má na sobě?´

´Michaele!´ Byla jsem téměř šokovaná, neočekávali jsme od něj takové věci."

La Toya o svém bratru Michaelovi jako teenagerovi

 

"Nevěřte tomu nesmyslu, že Michael je gay nebo něco takového. Když byly okolo dívky, mluvil o nich s ostatníma klukama, běhal k nim, štípal je do zadku a pak utíkal pryč. Byl opravdu uličník, jestli víte, co tím myslím."

Michael Lovesmith, hudebník, který s Michaelem pracoval v Motownuv 70. letech

 

"Rozhodně může být někdy fyzická krása mladé dámy překonána vnitřní krásou, která vyzařuje z jejího srdce a ducha."

Michael Jackson, 1976

 

 

 

 

“Přiznejme si, že jsem ještě sakra mladý na to, abych myslel na manželství a děti. Ještě jsem sám dítě. To, že mi je devatenáct neznamená, že jsem připravený usadit se."

Michael Jackson, 1976

 

Obrázek

 

 

“Michael byl tehdy rozhodně můj  kluk, ale nevím jestli jsem já byla jeho holka.”

Stephanie Mills, herečka ze společného filmu The Wiz (1977), 10/2009 (foto dole)

 

 

„Byla jsem zamilovaná do Michaela! Byl jsem opravdu zamilovaná a myslela jsem si, že budu paní Michael Jacksonová, ale byl tak pomalý! Byla jsem připravena stát se nevěstou! Ó můj bože! Bylo nám asi 18 let. Poznala jsem ho jako člověka, jako přítele a byl skutečně celý o naší lásce - velmi láskyplný, velmi milující. Celý byl opravdu o lásce.“

Stephanie Mills, Philly Tribune, 5/2010

 

 

 

 

“Jsem příliš zaneprázdněný na to, abych randil s dívkami. Rád bych, možná. Co myslíš? Že bych měl, ano? Dobře, budu o tom přemýšlet. Uvidíme... Ale jsem šťastný." 

Michael Jackson 1977

 

 

 

 

"Moc bych chtěl potkat tu pravou dívku a oženit se. Ale momentálně nemůžu, protože ještě musím udělat spoustu věcí.”

Michael Jackson, 1978  

 

 

 

 

"Někdy je pro mě těžké podívat se své dívce do očí, i když jí dobře znám. Mé schůzky a vztahy s dívkami nemívaly šťastný konec, po kterém jsem toužil. Jako by se vždy něco připletlo do cesty. Věci, které sdílím s miliony lidí nejsou stejné jako ty, co sdílíte s jedním člověkem. Mnoho dívek chce vědět, proč žiju tak, jak žiju neebo jaké dělám věci - snaží se dostat do mé hlavy. Chtějí mě zachránit z mé osamělosti, kterou bych nepřál nikomu, protože věřím, že jsem jedním z nejosamělejších lidí na světě."

Michael Jackson

 

     

“Jsem si jistý, že se ožením a usadím, abych vychoval rodinu - ale ještě na to nejsem připravený. Setkávám se s mladými dámamy, které respektuji a jsem s nimi rád - ale manželství je důležitý krok a a chci, aby trvalo navždy. Rodina je něco, co chci více než cokoli jiného na světě." 

Michael Jackson, 1981

 

 

"Přistihla jsem ho, jak zírá na Dianu, nejen na její zadek, což občas dělával, ale prostě na ní. A přitom měl na tváři takový ten úsměv..."

Carry, kamarádka Diany Ross v 80. letech 

 

 

"Když jsme jezdili autem po Berlínu, Michael se díval na ženy v minisukních a na vysokých podpadcích... ´Podívej se na její boky!´ a ´podívej se na její zadek!´říkával. Ale když jsme jí minuli, Michael zjistil, že jí je 50. Není třeba říkat, že jsme se tomu s Michaelem hodně nasmáli. Je samosebou, že Michael je na zadky."

Bodyguard z Bad Tour (1987-89)

 

 

„Netřeba dodávat, že mám rád interakci mezi pohlavími, je to přirozená součást života a já miluji ženy. Jen si myslím, že když je sex používán jako forma vydírání nebo moci, je to odporné použití jednoho z Božích darů."

„Myslím, že manželství může být úžasná věc, pokud je to správná věc pro obě zúčastněné osoby. Věřím v lásku - tak moc - jak můžete nevěřit, když jste ji zažili? Věřím ve vztahy. Vím, že jednoho dne najdu tu správnou ženu a ožením se.“

"Někdy je pro mě těžké podívat se mé dívce do očí, i když ji dobře znám. Moje randění a vztahy s dívkami neměli šťastný konec, na který jsem se těšil. Zdá se, že se nám vždy něco dostane do cesty. Věci, které sdílím s miliony lidí, nejsou takovými věcmi, které můžete sdílet s jedním člověkem.s nimiž sdílíte. Mnoho dívek chce vědět, co mě trápí - proč žiji tak, jak žiji, nebo dělám věci, které dělám - snaží se dostat do mé hlavy. Chtějí mě zachránit před osamělostí, ale dělají to tak, že mám dojem, že se mnou chtějí sdílet mou osamělost, kterou bych nikomu nepřál, protože jsem přesvědčen, že jsem jeden z nejosamělejších lidí na světě."

Michael Jackson in "Moonwalk"1988


 

Glenda: Řekni mi něco, víš co? Říkal jsi mi, že jsi ten nejosamělejší člověk...

Michael: To jsem.

Glenda: Jak se tak můžeš cítit, když je okolo tebe tolik lidí...?

Michael: Protože tyhle lidi nemilují takovým způsobem! Chci s někým být... Chci vědět, co to je vztah, dřív než umřu, nechápeš to? (...) Nikdy jsem neměl skutečný vztah. Mí bratři byli ženatí, měli přítelkyně, já ve skutečnosti ne. Chci jen... vědět, jaké to je mít skutečný vztah s někým, kdo mě nechce kvůli mně, abych se nemusel pořád ohlížet...

Glenda: Kdo nemá postranní motiv...?

Michael: Yeah, kdo mě nezpochybňuje (nezpovídá)... Myslím... a jako řekla La Toya ve své knize... řekla, že si buď musím najít někoho, kdo neví kdo sakra jsem...neebooo... být s někým, jehož kariéra je stejně významná, nebo stejná jako moje...

Glenda: Fajn, a nebo nic z toho.

Michael: Co budu dělat? Nechci umřít, aniž bych to poznal, skutečný vztah se ženou.

Telefonní rozhovor s kamarádkou Glendou (1992)

 

 

 

 

Oprah: Rádi bychom věděli, jestli je tu možnost, že se jednoho dne oženíš a budeš mít děti?

Michael: Cítil bych, že by můj život nebyl kompletní, kdyby tomu tak nebylo, protože miluju rodinný život. Miluju děti a všechno tohle. A moc bych chtěl, je to jeden z mých snů, ale teď zrovna nemůžu, protože jsem ženatý, jsem ženatý se svou hudbou a při tom musí být takováhle blízkost, abych mohl dělat práci, kterou chci..."

Z TV rozhovoru v roce 1993

 

 

 

"Michael vždycky říkal: ´Mojí ženou je hudba a oženil jsem se se svým řemeslem,´ - a to je také důvod, proč dosáhl velikosti. Byl však rovněž oddaným Svědkem Jehovovým, který žil v souladu s Biblí. Kvůli svému náboženskému přesvědčení byl zdrženlivější než ostatní bratři. Michael toužil vědět, jaké to je mít naplněný a intimní vztah. Po vydání alba Thriller se zdálo, že neustále čeká na neuchopitelnou ženu, která by vstoupila do jeho života, na někoho, komu by mohl důvěřovat. Také však na někoho, o kom by vědl, že je s ním, protože to je on, a ne ´Michael Jackson,´ Aby miloval jeho, ne představu o něm.

Můj bratr byl ve svém nitru dítětem a totéž chtěl najít u nějaké ženy. Michaelovo srdce netoužilo po intenzitě, vášni a dramatech, ale po hravosti, bitkách s vodními pistolkami, komiksech a nocích strávených s filmy. Toužil s někým sdílet své humanitární sny, návštěvy nemocnic a pozorování života dětskýma opčima. Hledání ideální ženy pro něj bylo stále se zužující oblastí. Dokud se mu takovou partnerku nepodařilo najít, bránil se někoho do své blízkosti pustit."

Jermaine Jackson, Michaelův bratr, ve své knize You Are Not Alone


 

Michael Jackson: Moje první holka, Tatum O´Neal (foto nahoře), ona vyhrála Academy award za Paper moon.... bylo mi 16, jí 13. A já jsem byl naivní. Chtěla dělat všechno a já jsem vůbec nechtěl sex, protože jsem jako Svědek Jehovův musel dodržovat spoustu pravidel. Řekl jsem „zbláznila si se?“ Jedno z nich bylo, být na každého milý. Když jsem držel Tatum za ruku bylo to kouzelné, lepší než cokoliv, lepší než líbání, cokoliv. Ona, Ryan a já jsme šli do klubu a sledovali kapelu a pod stolem mě držela za ruku a ja tál. Bylo to kouzelné. Ohňostroje uvnitř mě. Bylo to vše, co jsem potřeboval. Ale pro dnešní děti to nic neznamená. Ona vyrostla moc rychle. Nebyla nevinná a to já mám rád (tu nevinnost)

Pak Brooke Shields (foto vpravo, níže), to byla jedna z mých životních lásek. Hodně jsme randili. Její fotky byly všude na mé zdi a zrcadle. Byl jsem s Dianou Ross na Academy Awards a ona přišla a říká: „Ahoj, já jsem Brooke Shields, půjdeš na afterparty?“ řekl jsem „yeah a roztál jsem“. Bylo mi kolem 23 ... během Off the wall. Říkal jsem si „ví, že mám její fotky po celém pokoji?“ a šli jsme na party a ona říká „Zatancuješ si se mnou?“ a šli jsme na parket. Dali jsme si čísla a já byl vzhůru celou noc, točil jsem se dokola ve svém pokoji, tak šťastný. Měla úroveň. Měli jsme jeden spor, když se dostalo na vážné intimnosti a já couvnul. 

Lisa.... jsme stále přátelé, ale vyhýbá se mi. Zrovna si změnila číslo a nemáme teď svá aktualní.

Rabín Schmuley: Takže ženy, se kterýma jsi randil, ty, co byly chytré a nevnucovaly se ti, byly ty co tě více zajímaly, ty co nebyly úplně dostupné a musel si je trošku lovit?

Michael Jackson: Ty co byly na úrovni a tiché a ne na všechen ten sex a všechny šílenosti, protože já na to nejsem.

Rabín Schmuley: To jsou ty, co tě nejvíce zajímají?

Michael Jackson: Ehe. Nerozumím ve vztazích hodně věcem a nevím jestli někdy budu. Myslím, že to je to, co mě zraňuje ve vztazích, protože nechápu, jak můžou lidi dělat některé věci, co dělají.

Rabín Schmuley: Podlé věci?

Michael Jackson: Podlé věci a vulgární věci s jejich těly. Nechápu to a ublížilo to mým vztahům.

Rabín Schmuley: Takže láska je pro tebe něco velmi čistého?

Michael Jackson: Velmi čistého. Některé věci mě šokují.

 

MJ: Nikdy jsem sám nepožádal dívku, aby si se mnou vyšla. Musejí požádat ony mě.

SB: Skutečně?

MJ: Nedokážu se jich zeptat..

SB: A pokud se tě zeptá?

MJ: Rozhodně půjdu. Pokaždé, když jste nás s Brooke Shields viděli spolu, vždy si řekla. Byl to její nápad jít ven. Měl jsem jí opravdu rád.

SB: Má ráda děti?

MJ: Ano.

MJ: Miluju lidi, jako je Brooke, kteří jsou talentovaní, ale tvrdě pracují. Brooke je milá dívka, ale není to Elizabeth Taylor. To je typ dámy, se kterou chci být viděn.

 

 

"Nemám rád ženy, které neustále říkají: ´Musím si udělat nehty. Potřebuju manikůru.´ Nesnáším to, Mám rád dívky, které jsou trochu uličnice. Když zápasí, lezou po stromech... Takové miluju. Přijde mi to víc sexy. Nicméně, mám rád úroveň. Úroveň je vše."

Michael Jackson in MJ Tapes

 


"Michael Jackson obdivoval to, jak byly ženy učesány a jak byly oblečené. Měl poznámky na různé ženy, které procházely okolo. Ptal se nás, co si o konkrétní ženě myslíme, rád mluvil."

Bodyguardi Michaela Jacksona z let 2007-2009

 

 

"Šli jsme na večeři a kafe a on si všímal žen, které procházely okolo a říkal: ´Ta je tak roztomilá, má krásný zadek,´ ale pak se velmi omlouval."

Mark Lester (2000)

    

“Uvidí dívku a má na ní nějakou poznámku, nebo se jí chce dotknout. Má rád dívky.”

Aaron Carter
 

 

Fanoušci zdravili Michaela, když k němu přišly dvě ženy, které vypadaly opravdu dobře. Michael jim něco pošeptá do uší a ony se začali  hystericky smát, když viděly Michaelův úsměv v obličeji. Následně se otočil ke svému manažerovi a řekl: "Jen jsem se jich zeptal, jakou mají velikost podprsenky.''
Příběh z Jižní Korey

 

Na demonstraci proti Sony. Jedna dívka (fanynka Michaela) měla tričko velkým výstřihem a když to Michael spatřil, řekl Urimu Gellerovi, který byl právě s ním: "'To je ten druh svršků, který mě nutí ho servat dolů.''

Zveřejněno uživatelem MJistheBOMB na IntheclosetwithMJ 13. října 2002

 

 

Monte Carlo, 2000:

Michael nakupuje. Jako vždy, má kolem sebe své bodyguardy a lidé ho sledují. Když procházejí kolem police s časopisy, Michael úplně automaticky popadne časopis s nahou ženou na titulní stránce. Otočí stránku a pak si uvědomí, že se na něj všichni dívají. Vypadá, že se stydí, ale když popojde o kousek dál, naznačí bodyguardovi, aby mu ten časopis obstaral...


 

"Vždy, kdekoliv jsme byli, vždy (napodobuje ho, potutelně prohlíží sama sebe) - nazýval to ´fishing´ (´rybaření´). Díval se okolo na všechny ty krásné dívky a říkal: ´Turkle, Turkle (přezdívka Karen), tamta je vážně senzační- Ooh, podívej jak... ugh... podívej jak se jí točí vlasy!"

Karen Faye, Michaelova dlouholetá maskérka a přítelkyně

 

 

Při návštěvě Gary v Indianě, 11. června 2003:

Fanoušci běží podél limuzíny a nějaká fanynka s velkýma prsama se tlačí na sklo auta, které odjíždí...

Michael Jackson: Tady je pořádná holka (v angl. "some good fish")

Michael Jackson: (dívá se zpět do davu) "Je tam hezká holka! Ooh! Támhleta!“

Karen Faye: (směje se) “Oh podívej na tamhletu! Podívej se na ní! Podívej"”
Michael Jackson: “Podívej na její kozy! (směje se) Její kozy dělají tohle (předvádí rukama)”

Po chvíli...

Michael Jackson: (sleduje lidi, kteří stále následují limuzínu) "Řekněte policii, ať je na ty dívky laskavá, ať není zlá. (ukazuje na dívku) Tahle se mi líbí.

Bratranec: "Mně taky"

 

 

Bodyguard vypráví: 

Ahoj, mé jméno je........ Uchovám ho v tajnosti, protože bych něchtěl mít problémy. Takže, jde o to, že jsem bodyguard a kdysi, v letech 1994 – 1999, jsem pracoval pro pana Michaela Jacksona, kterého hluboce obdivuji a miluji, protože byl neuvěřitelný šéf. V tisku byla spousta fám o jeho manželství s Lisou Marií Presleyovou, jako že to předstírali a podobně. Já byl ale svědkem toho, že jejich vztah byl naprosto opravdový a že byli vášniví.

Vzpomínám si, jak jsme je mnohokrát museli skrývat, aby se dostali z hotelů nebo restaurací. Vzpomínám si, jak se drželi za ruce kamkoliv šli, jak si neustále něco šeptali do uší a na způsob, jak se líbali. Wow! Byli ohniví!

V době, kdy spolu byli, byl Mike pořád unavený a my (bodyguardi) jsme si z toho dělali legraci, říkávali jsme, že to je kvůli Lise. Jednou nás Mike slyšel, přišel k nám a řekl: „Jo kluci, je to kvůli Lise, moje žena je divoká bestie, to si ani nedokážete představit,“ smál se a odešel.

Pamatuju se na jednu epizodu, kdy to bylo zřejmé. Bylo to po jejich rozvodu, v roce 1997, rozvedli se rok před tím. Mike byl tehdy ženatý s Debbie Roweovou, ale byli jen přátelé. Debbie mu dala děti a to bylo vše, ale Mike a Lisa byli milenci, všichni z personálu to věděli, takže jsme s tím neměli žádný problém. V hotelích byli ve stejném pokoji a Lisiny děti byly jako Michaelovy vlastní.

Na jednom výletě v roce 1997, nepamatuji si přesně zemi, vzal Michael Lisu s sebou. Vzpomínám si, že toho dne s námi šel Michael ven, aby si něco nakoupil a Lisa zůstala v hotelu, protože nechtěla, aby jí s ním viděli. No a jde o to, že když jsme se vrátili do hotelu, rychle jsme se dostali do výtahu, Mikův apartmán byl ve 30. patře a v 17. se výtah zastavil, protože na něj někdo čekal a když se otevřeli dveře, byla tam Lisa. Vypadalo to, že věděla, že tam Mike byl a rychle nastoupila. S nimi jsem tam byl jen já a další bodyguard jménem John.

Začali si něco šeptat a „diskrétně“ si hrát, dokud jí Mike k něčemu šeptem nevyzval a Lisa neřekla: „Myslíš si, že toho nejsem schopná?“ a zatlačila Michaela ke stěně výtahu. (Musím říct, že jsme nevěděli, co mu dělala, ale museli byste vidět jeho tvář, abyste si to představili.) Samozřejmě jsme pochopili situaci, ale dělali jsme, jako že nic nechápeme. Na jednom místě se Mike rozhodl situaci zastavit a požádal nás, abychom vystoupili, protože chtěl dojet nahoru k pokoji sám s Lisou a požádal nás, abychom dali pozor na to, aby se nikdo k výtahu nepřibližoval. A oni šli samozřejmě do pokoje. Přemýšlel jsem, co dělali...... určitě hráli poker.

Jejich milenecký vztah trval do roku 1999. Potom jsem se z osobních důvodů musel vzdát nejlepšího zaměstnání na světě. Michael a Lisa byli úžasní šéfové, nikdy s námi nejednali jako s bodyguardy, vždy s námi zacházeli jako s přáteli a nestyděli se před námi dávat najevou svou lásku.

Mnoho kolegů mi o nich také vyprávělo historky, jsou ale osobní a neměly by být přetřásány. Přál bych si, aby spolu zůstali, oba to byli skvělí lidé a byli moc zamilovaní, rozhodně si byli souzeni.

Zveřejněno v roce 2010, dříve než Lisa Marie přiznala, že se s Michaelem scházela další čtyři roky po rozvodu.

 

 

"Můj strejda MILOVAL Lisu Marii Presley. Během let to mně a mým bratrům řekl mnohokrát. Byl to upřímné. Měl pocit, že je mu rovna, že nechce jeho $, a skutečně dokáže pochopit jeho život."

Taj Jackson, Michaelův synovec, v reakci na útočný a nepravdivý článek v bulváru, rok 2019

 

 

"Michael a Lisa Marie mi OBA řekli o své vzájemné lásce a touze založit rodinu."

Brenda Harvey Richie, bývalá žena Lionela Richieho a přítelkyně rodiny Jacksonů, v reakci na útočný a nepravdivý článek v bulváru, rok 2019

 

Začátek romance... Michael se setkává s Lisou v srpnu 1992 v Los Angeles:

„Nikdy bych se nevdala z jiného důvodu než z lásky. Tečka. Tečka. A ti, co si myslí něco jiného, se můžou jít vycpat."

Lisa Marie Presley

"Myslel jsem na to, jak jsem v Coloradu v roce 1995 fotografoval šťastnou Lisu s jejím tehdejším manželem MJ. Smáli se poté, co se políbili. Michaelovi se líbilo moje skotské tvídové sako, takže ho měl na fotkách, a samozřejmě jsem mu ho potom dal.“
 
 

Oprah: ...Takže jsi se do Michaela zamilovala kvůli...

Lisa Marie: Kvůli němu. Byla byla neuvěřitelně, neuvěřitelně dynamická osobnost. Pokud jste byli v jeho blízkosti a on chtěl dávat... a dával... a ukázal vám, kdo skutečně je... když byl ochoten to udělat... tak v žádném případě... nikdy jindy jsem se ve svém životě necítila tak úžasně, jako v těchto chvílích. Měl v sobě něco opojného a když byl připraven se o to s vámi podělit nebo to dát a být sám sebou a umožnit vám do toho vstoupit... nevím, zda jsem kdy byla čímkoliv tolik opojená.

Oprah: (Poukazuje na její rozhovor s Michaelem v roce 1993) Je to jako když na tebe vyzařuje své světlo... Když se otevře a nechá své světlo svítit a ty v něm prostě chceš být...

Lisa Marie: Ano! Ano! Cítila jsem se, jako bych u něho chtěla vždy být. Cítila jsem se tak opojená. Nikdy jsem se podobně necítila u žádné jiné lidské bytosti, kromě mého otce (Elvis Presley).

Oprah: To je zajímavé, zrovna jsi to řekla. Bylo ti devět let, když tvůj otec zemřel. Být s Michaelem ti přineslo zpět ten pocit světla, které na tebe dopadá... té bytosti, veškeré té energie přicházející k tobě...

Lisa Marie: Ano!

 

Rozhovor Oprah Winfrey s bývalou manželkou Michaela Jacksona, Lisou Marií (2010)

 

 

 

 

“S Michaelem Jacksonem se toho bohužel stalo příliš mnoho, moc se toho dostalo mezi nás. Byla mezi námi velice silná , intenzívní láska. Ale dostali se nám do cesty různí lidé, jak na mé, tak na jeho straně. Spousta lidí nám říkala, co máme dělat a zachycovala a mluvila za toho druhého. Kdybychom byli na konci pouze on a já, nemyslím si, že bychom se rozvedli."  

Lisa Marie Presley

 

 

 

Rozhovor s Michaelovou druhou ženou Debbie Rowe (české titulky - MJJcz):

 

"Jedna z nejlepších věcí, které můžete dělat, mám na mysli, když někoho milujete... nevzbudíte se uprostřed noci a prostě se na něj nedíváte? A vidíte krásu. Mám na mysli, že to je... mír. Je to klid. Tohle.. takový ten člověk je. Nevidíte stres z předchozího dne nebo to, co se děje, víte? Mohla bych sedět a zírat na něj hodiny. Protože vyzařoval klid."

Debbie Rowe, 2003

 

 

Otázka: Viděli jste MJ flirtovat s dívkami? Byl takový, nebo se tomu vyhýbal kvůli své ostýchavosti?
Bodyguard MJ: Odpovím na to, ale nejdřív k tomu něco řeknu. Ano, MJ byl velice okouzlující, občas flirtoval. Někdy po mně chtěl, abych získal něčí číslo a nebo se mě ptal, jestli si myslím, že je někdo roztomilý. Bylo legrační sledovat ho, jak flirtuje. Já ženám říkám, že mám psa, ale slyšel jsem MJ říkal ženám, že má ZOO! Jak trumfnete někoho, kdo má ZOO?

Michael Jackson na autogramiádě v roce 2001:

 

"Jako jeho velmi blízká přítelkyně od jeho 12 let si myslím, že je čas, aby lidé věděli, že Michael byl ve svém životě ve velmi milujícím vztahu s jedinečnou ženou!"

"Okolo Michaela se pohybovala spousta mladých dam, ale on to bral vážně pouze s tou, kterou se rozhodl oženit. Chtěl také, aby se líbila jeho matce!!"

"Předtím, než ho zabili, byl také zasnouben s krásnou mladou dámou." 

Brenda Harvey Richie, bývalá žena Lionela Richieho a přítelkyně rodiny Jacksonů, přes Twitter @BrendaRichie, březen 2019

 
 
Paris Jackson přes Formspring:

Otázka na Formspring (foto nahoře): Měl Michael přítelkyni v době své smrti, nebo to bylo dříve?

Paris Jackson: během 

 

Michaelův dopis neznámé ženě, který anonymně zveřejnila v novinách, aby ukázala pravdu:

 
"__________________
Proč už nemám tvou lásku, stejnou lásku, kvůli které jsem nebyl schopný mluvit, lásku, kvůli které jsem zapomněl na své vzpomínky, lásku, která mě zachránila?
Pověz mi. Přišel jsem ti málo? Nebyl jsem dost? Udělal nebo řekl jsem něco špatně?
Věřím v zázraky a _________ anděly. Vím, že jsi utekla nebeskou branou, abys mě osvítila ________________ . Věřím ve VÍRU, hluboko uvnitř cítím, že nás příroda spojila.
Neviděl jsem ve svém životě nic než trápení, DOKUD _______________________ Všechny ty roky bylo mým cílem dávat to, po čem jediném teď toužím, abych dostal od tebe. Tvoje srdce mi přikázalo, abych ho následoval, zatímco má duše byla zraněná a má mysl ZMATENÁ.
Nechal jsem tě, aby ses ujala mým pocitů. Na oplátku jsem tě rád poslouchal a ctil tě více než slova.
Odhalil jsem se ti způsoby, o kterých jsem myslel, že to není možné. VIDĚL jsem tě a STÁLE tě vidím jako mojí spřízněnou duši, jako mojí ženu a jako matku mého čtvrtého dítěte."
 
 
 
 
Tak co je tvůj důvod, abys odešla?
Proč jsi odešla, tiše uprostřed noci, beze mě, otroka tvého srdce?
Nedokážu pochopit, že je to možné.
Vím, že JSME SI SOUZENI, cítím to.
Pořád nelituju toho, co se mezi námi stalo, _______________________
Jen jsem dospěl k názoru, že jsi udělala NEPŘIROZENÉ rozhodnutí, které nebylo podpořeno tvým srdcem a ani to nebyla tvá slova. Věřím, že to bylo něco jiného, co tě přimělo takhle utéct. Ale ať už důvod byl jakýkoliv, nenechám tu věc, aby nás rozdělila. Já... zkouším věřit... že naše odloučení je jen DOČASNÉ.
Nech mě usilovat dál...
__________________________
Navždy tvůj
Zavolej mi __________

 

Michael Jackson miloval ženy, zvláště ty štíhlé, noblesní a zároveň trochu divošky. Obdivoval je, vážil si jich, idealizoval si je, choval se k nim důstojně. Nikdy zblízka neviděl, jak funguje skutečný partnerský vztah. Kvůli vystoupením a cestování spolu jeho rodiče v mládí moc nebyli a pokud ano, nedávali před svými dětmi najevo příliš vzájemné náklonnosti, ani s nimi o intimních věcech nehovořili. Jao malý byl MJ vystaven nočním klubům a viděl sex, striptýzové dívky, lidi, kteří se na sebe vrhali. Byl svědkem sexuálního kontaktu svých bratrů a otce s jejich fanoušky. To bylo příliš brzy, mnohem dříve, než by to měl někdo vidět. Už jen to ovlivňuje dítě velmi negativně po celý jeho život. Mezi tímto životním stylem a Michaelovou náboženskou výchovou a jeho ideály byl přitom velký rozpor. Michael tedy nerad viděl, jak se ženy prodávají či podceňují, přál si jejich důstojnost. Bedlivě ale ženy sledoval. Když viděl nefunkční vztahy svých bratrů, soustředil se na svou kariéru. Toužil po partnerce, ale po intimitě tolik ne. Vážně to myslel jen s někým, koho si chtěl vzít. Dával přednost flirtování a rozdávání dárků místo toho, aby se někomu úplně odevzdal. Nezvykl si otevírat své srdce v partnerském vztahu a svou duši chránil před potencionálně běžnými partnerskými  neshodami.
         
      Diana Ross
 

 

"Nikdy jsem žádnou ženu nemiloval tak, jako miluji Dianu!"

 

 

 

 

 

 

Děti Michaela Jacksona a Diany Ross jsou přátelé. V říjnu 2017 si Dianin syn Evan Ross a Michaelova dcera Paris zpívali píseň "Ease On The Road", kterou jejich rodiče kdysi zpívali v muzikálu The Wiz:

 

         <<<<ஜ۩۞۩ஜ>>>>

Brooke Shields

vzpomíná na svůj poslední kontakt s Michaelem:

(2003), poslal mi (MJ) nádhernou, nádhernou květinovou dekoraci. Stále z ní mám vázu." 

 

“Nedávno jsem potkala Paris na Calvin Klein show. … Otočila se ke mně a řekla, ‘Takže ty jsi přítelkyně mého táty.’ A já... naposledy jsem jí viděla, když byla dítě, a ona si mě nepamatovala. Tak jsem řekla, ´Ano, jsem.´ Chvíli jsem počkala, obrátila se k ní, a řekla: ´Tvůj táta mi moc chybí.´ Ona se na mě podívala a řekla: ´Mně taky.´ Byl to ryzí okamžik."

Brooke Shields, 2018

 

 

        
          <<<<ஜ۩۞۩ஜ>>>>
 
„Uvidí dívku a okomentuje ji, nebo se jí bude chtít dotknout [spodní části]. Má rád dívky."
Aaron Carter 
 
 
"Když jsme jeli v Berlíně v autě, Michael se díval na ženy v minisukních a vysokých podpatcích..."Podívejte se na její boky!" a "Podívej se na její zadek!" Říkal Michael. Když jsme však prošli kolem dotyčné dívky, uvědomil si, že je to 50letá žena.
Netřeba říkat, že jsme se u toho s Michaelem dobře nasmáli. Je samozřejmé, že Michael na zadky." 
 
 
„Vyšla jsem s ním dopředu a tančili jsme, hráli na kytaru a on byl hned vedle mě. Nikdy jsme spolu vlastně neměli žádný kontakt. Děláme show, noc co noc co noc. Jednou v noci, myslím, že jsme byli v Buenes Aires nebo Chile, nemůžu si vzpomenout, které... Mám zavřené oči, hraju na kytaru a dělám kytarové sólo. Najednou cítím něco na zadku. Říkal jsem si: ‚Pane bože, nějaký šílený fanoušek se nějak dostal přes ochranku a byl na pódiu. Ale on se se mnou jen bavil. Otočila jsem se a viděla jsem, že je to on, a spadla mi čelist. A bubeník, myslím, vynechal úder, protože se tak moc smál."
Becky Barksdale, kytaristka Michaela během Dangerous World Tour (www.tbnewswatch.com/news/60375/Guitarist-toured-with-King-of-Pop-Jackson)
 
 <<<<ஜ۩۞۩ஜ>>>>
 
 
  <<<<ஜ۩۞۩ஜ>>>>
 
Seznam pornočasopisů, obrázků a dvd nalezených policií při neohlášené domovní prohlídce u MJ doma (všechny heterosexuální a legální): lacienegasmiled.wordpress.com/2010/02/15/michael-jacksons-porn/ 
        
  <<<<ஜ۩۞۩ஜ>>>>
 

 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com