Farmář Michael

 
"Michael a já jsme se vydali hledat jeho perfektní ranč. Sami jsme se odplížili, abychom se na ranče podívali a zjistili, co je dostupné.

Michael Jackson, Miko Brando a já jsme jeli do Santa Barbary, což je asi 80 mil od Encina. Bill Bray se také přidal, aby řídil a chránil nás. Michael a Miko byli spolužáci na Cal Prep School a Miko byl Michaelův nejbližší a nejdražší přítel. Jeli jsme jen my čtyři a Miko část cesty řídil. (Michael rád řídil svůj Mercedes Benz kdy mohl, takže část cesty řídil také.)

Míjeli jsme pastvinu, která byla plná telátek; byla to mléčná farma a všechna telátka se krmila od svých matek. Michael byl úplně nadšený! Křičel radostí, byl tak šťastný a smál se. Miloval pozorovat, jak jsou zvířata krmena. Zastavili jsme, postavili se na plot a pozorovali je. Farmář přišel k nám a zeptal se, ´Co tu děláte?´

´No, sledujeme, jak telata pijí mléko od svých matek,´odpověděla jsem. ´Je to v pořádku? Nevadí to?´

´Ne, vůbec ne, jen jsem byl zvědavý. Nikdo se ještě nezastavil.´ Farmář byl přátelský a bylo jasné, že si neuvědomil, že mluví s Michael Jacksonem. Takže se ho Michael začal vyptávat na spoustu věcí o období březosti krav. Jak dlouho to trvá mít telátko? Za jak dlouho už matka nemusí telátko krmit? Michael měl opravdu hlavu mléčného farmáře! Zajímalo ho vyvádění zvířat. Ptal se na všechno ohledně jejich plemene. Byl tam pár velkých černých chovných býků. Ten mléčný farmář měl stovky telat zplozených těmito býky. Michael tím byl fascinovaný a zapojil se do diskuze o tom, jak vytvořit mléčnou farmu a jak se pasterizuje mléko.

Chci, abyste věděli, že Michael se tam dokonce od mléčného farmáře naučil, jak podojit Holštejnskou krávu: ze dvou struků zamířil do vědra!

Byl to požitek sledovat ho, jak dojí krávu. Pokoušeli se to naučit mě, Mika Branda a Michaelova majordoma Billa Braye, ale Michael byl nejlepší. Dokonce zvládnul naplnit vědro až po okraj a dělal to rád.

Bill Bray nás naháněl, abychom se zase vydali na cestu. S rychlým zamířením Michael stříkl kravské mléko přímo do Billova obličeje. Chudák Bill si kapesníkem utíral mokrou tvář, zatímco farmář řval smíchy a Michael vypískl radostí. Oznámil, že by se sem rád přestěhoval a stal se mléčným farmářem.

Docela zábavné bylo, že ten farmář nikdy nezjistil, že Michael byl celebrita. Opravdu neladil se světem showbyznysu, jen se svými pastvinami a svými kravami. Michael toho naplno využil a užíval si být anonymní. Farmář se nás zeptal odkud jsme a tak jsme řekli, že z Encina v San Fernando Valley. Nespojil si Michaela s Králem Popu v hudebním světě.

 

Gloria Rhoades Berlin ve své knize "In search of Neverland" 

 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com