MJ je biologický otec

 
Debbie, Michael a jejich 2 děti (Prince měl své hnědé vlásky obarvené)    -    Michael a jeho nejmladší syn:

Michael s Lisou a jejími dvěma dětmi z předchozího manželství:
 
Trocha historie: 
 
Michael Jackson byl se svou první manželkou Lisou Marií Presley ženatý od května 1994 a těšil se na děti, které si přáli mít spolu co nejdříve. Lisa přiznala, že Michaela chtěla mít jen pro sebe a svou rodinu (měla už dvě malé děti z předchozího manželství, které ho do teď zbožnují), ale on tu byl pro všechny (hodně pracoval, měl spoustu přátel a jednání, pomáhal lidem...). Lisa si tedy nebyla jistá, zda by velkou rodinu při jejich životním stylu zvládali a tak chtěla počkat a ujistit se, že jejich vzah vydrží, protože to poslední, co chtěla, bylo to, aby o společné děti bojovali, kdyby se rozešli). Když Michael zjistil, že Lisa bere antikoncepci, moc ho to mrzelo a zlobil se. Řekl jí, že pokud s ním nechce mít děti, jeho dlouholetá přítelkyně Debbie Rowe (zdravotní sestra jeho dermatologa) je mít bude, protože mu to sama nabídla. To zase rozzlobilo Lisu, tak mu řekla, že jí to je jedno. Michael vyprávěl rabínu Shmuellymu do knihy "MJ Tapes": "Chtěl jsem děti a ona ne. Byl jsem zdrcený. Měla své a nechtěla mé." Počáteční jednota dvou silných a tvrdohlavých osobností se změnila v nedorozumění a boj o moc - samozřejmě nejen ohledně dětí, ale i v dalších oblastech života. Lisa si myslela, že s ní Michael manipuluje a až později pochopila, že jen nevěděl, komu může věřit. 
 
                     Michael s Debbie v dubnu 1996:
V prosinci 1995 Lisa Marie požádala o rozvod. Ten samý měsíc s Michaelem otěhotněla Debbie Rowe, ale v březnu 1996 potratila. V květnu 1996 otěhotněla znovu. V listopadu 1996 se Michael s Debbie vzali. Debbie řekla, že neměli žádnou předmanželskou smlouvu, nedostala žádnou finanční odměnu a dítě bylo počato přirozenou cestou.
 

N:Takže, kdy jste se dověděla, že jste těhotná a čekáte Prince?
Debbie : Byla jsem u doktora, když jsem měla 2 dny zpoždění. Předtím, než jsme měli Prince, jsem potratila.Byla jsem z toho zničená. Říkala jsem si - panebože, my nebudeme mít děťátko, to je strašné. Je mi 39, to je hrozné, hrozně to chci a všechno se pokazilo..no a tyhle věci. Ale stalo se. A kdo mě podržel celou tu dobu? Michael.

N: A pak jste se pokoušeli znovu?
Debbie : Ano, ano.

N: Takže Prince byl zcela jistě plánované a chtěné dítě?
Debbie : Samozřejmě! Absolutně! Obě děti. Jinak by tu nebyly.

 
 22. prosince 1996, tedy 2 měsíce před narozením Michaelova prvního dítěte, se v britských novinách objevila zpráva o tom, že Michael Jackson podstoupil test k určení otcovství, která začínala slovy: "Londýn - Poté, co testy DNA potvrdily, že je otec..." Michael se tedy chtěl sám ujistit, že je dítě jeho vlastní.
 
V únoru 1997 Debbie porodila jejich syna Michaela Josepha Juniora, přezdívaného Prince (po jeho pradědečkovi). Jejich dcera Paris-Michael Katherine se potom narodila o rok později, v dubnu 1998. V té době se Michael a Lisa Marie zase vídali, zůstali milenci. Lisa se chtěla k Michaelovi vrátit a slibovala mu, že mu dá spoustu dětí, ale on pro tuhle možnost uzavřel své srdce.

Debbie s Michaelem a Princem ve Francii v létě 1997:      

V říjnu 1999 se Michael a Debbie rozvedli a Lisa se potom od MJ také vzdálila, protože byla z celé situace vyčerpaná a potřebovavala se v životě pohnout dále.
 
Michaelovo třetí dítě (Prince Michael II. známý jako Blanket nebo Bigi) potom v únoru 2002 porodila žena, jejíž identita není známa. MJ chtěl mít mnohem více dětí, přál si jich mít více než měl jeho vlastní otec (což bylo 10). Touhu po dalším dítěti v pozdějších letech vyjadřil i v milostném dopise své tehdejší přítelkyni.
 
***
 
Mnoho lidí se stále podivuje tomu, že je Michael Jackson biologickým otcem svých dětí, protože vypadají jinak - jsou světlejší, než by se očekávalo. Z genetiky totiž víme, že "černé geny" bývají dominantní. Jenže Michael Jackson nemá ve své rodové linii pouze "černé geny". Mezi jeho předky z otcovy i matčiny strany bylo také několik indiánů, ale i bělochů a míšenců. (www.michaeljacksonforever.cz/rodina/ )  V rodině Jacksonů tedy byly přítomny i "bílé geny".
 

 

Michaelův otec Joe má modré/zelené oči a všichni Joeovy děti jsou tedy nositely genu světlých očí. Debbie, matka Michaelových prvních dvou dětí, je opravdu velmi světlý typ a byla 50% pravděpodobnost, že každé její a Michaelovo dítě bude mít světlé oči... Jedno jejich dítě má tmavé oči, druhé světlé.

 

 Michelův otec:                        Michaelova dcera:

 

Michaelův bratr Jackie má dvojčata, z nichž jedno má tmavé a druhé světlé oči. Michaelova sestra Janet má syna se světlou pokožkou, přestože i jeho otec je tmavší typ. Také někteří z dalších Michaelových příbuzných mají děti se světlejší pokožku nebo očima.             

To ale není vše. Paris v jednom ze svých videí řekla, že trpí očním albinismem. Toto je potom debata z Instagramu ze září 2019:

Paris Jackson Rocks: "Paris řekla, že má oční albinismus. Ten redukuje pigment (barvu) oka. Neříkám, že to je důvod, proč jsou její oči zelené (to může být genetikou). Může to být také důvod, proč si lidé myslí, že její oči jsou modré, ale ve skutečnosti jsou zelené. Oči jsou kvůli očnímu albinismu citlivé na světlo. Nejsem si 100% jistá, že to řekla. Ale tohle si jí pamatuju říkat v jednoho jejím živém videu.  

Paris Jackson: "Není to 100% známe jako fakt, ale doktoři mi řekli, že to je pravděpodobná příčina mé barvy očí a očních potíží, stejně tak jako pravděpodobně chybějící ochranné vrstvy v mých očích. Mám tak citlivé oči na sluneční svit, že mi můj optometrista musel napsat záznam o tom, aby mě při focení nebo filmování nenechávali stát na přímém slunci. Když se mé oči dostanou do kontaktu s jasným slunečním svitem, mám pocit, jako by mi do nich někdo nastříkal šampon a musím si je opláchnout a nechat odpočinout v naprosté tmě. Taky dost špatně vidím a musím neustále nosit předepsané brýle/čočky. Jsem extrémně krátkozraká. Ale alespoň v noci vidím opravdu dobře!"

(Oči) "Jsou zelené."

**********************************************************************************************************************************

Ten, kdo argumentuje tím, že děti Michaelovi nejsou vůbec podobné, by si měl prohlédnout tyto obrázky: 

 

        Michael Jackson:       Blanket Jackson:                  Blanket Jackson:                  Michael Jackson:

        

 

otec                           -                        syn

   

        

****************************************************************************************************************************************

      

Michael Jackson - Paris jackson                                                 Paris Jackson - Michael Jackson

 

Paris Jackson / Michael Jackson                         Paris Jackson / Michael Jackson

 

                Michael /Paris:                          Paris, dcera Michaela:           La Toya, sestra Michaela:

Michael/Paris                                                  Michael/Paris

 

*******************************************************************************************************************************************

Prince Jackson /  Michael Jackson:                                  Prince Jackson / Michael Jackson:

 

Michael / Prince

  Michaelův děda / Michaelův syn:            

 

Nejstarší syn Prince je velice podobný svému pradědečkovi Samuelovi (to prý ostatně byla i první myšlenka Michaela Jacksona, když ho po narození poprvé spatřil) - foto vpravo: 

 

"Když se Prince objevil, měl tvar hlavy jako můj praděda, můj bratr a La Toya."

Michael Jackson in December 1997 - Life Magazine interview

 

 

 

     Michaelův syn:            -             Michaelův děda:

 

 

Michaelův otec           -           Michaelův syn:

 

Prince pak po Michaelovi zdědil onemocnění vitiligo, které se už v jeho dětství projevilo na jeho prstech, na krku a v podpaží pravé ruky:

 

  Rok 2008                                                    Rok 2010

To, že se jedná o vitiligo potvrdila Michaelova sestra La Toya, maskérka Karen Faye, bratr Jermaine a po shlédnutí fotografií i specialisté: dermatolog Dr. Brian Bonnani, Dr. Raymond Boissy, prezident Národní asociace vitiliga či Caroline Le Poole, univerzitní profesorka patologie studující tuto nemoc. 

 

************************************************************************************************************************

Bratr/sestra                                                       Sestra/bratr

 

************************************************************************************************************************

 

Mimochodem, toto jsou fotografie slavných lidí, jejichž alespoň jeden rodič je považován za černého (!!!) Můžete si je vyhledat a prostudovat jejich rodiny...:

Zdroj této fotografie a úryvku z britských novin: lacienegasmiled.wordpress.com/category/michael-jackson-is-the-father/

Podívejte se také na fotografie a příběhy smíšených lidí na tomto instagramovém účtu: www.instagram.com/mixedracefaces/