David Sonnet

 

David Sonnet v osmi letech utrpěl mozkové aneurysma, kvůli kterému se špatně pohyboval a byl schopný hovořit pouze díky komunikačnímu zařízení, které pomáhá převádět myšlenky do speciálního počítače.

25. listopadu 1992 Michael Jackson splnil přání malého Davida, když se s ním setkal díky organizaci "Make A Wish." Tato organizace zařídila Davidovi a dalším postiženým dětem návštěvu na Michaelově ranči Neverland. Ještě před setkáním David obdržel z charity ve West Palm Beach na Floridě Michaelovu bundu z videoklipu "Beat It".

David Neverland navštívil se svou matkou Debbie, se kterou si užíval jízdy na atrakcích nebo třeba setkání s malými orangutany. Michael od Davida dostal plyšového lva a svou fotku z dob, kdy byl mladý. Dojatě řekl, že si jí nechá v pokoji.   

Před i po tomto setkání si spolu David a Michael vyměnili mnoho dopisů a dárků. Michael například Davidovi poslal svůj klobouk s věnováním a David Michaelovi blahopřání k jeho svatbě s Lisou Marií Presley v roce 1994.

Dle Davidovy matky chlapci hudba Michaela Jacksona pomohla zotavit se z kómatu. V Davidově pokoji neustále hrála Michelova hudba a všude byly jeho fotky.

David Sonnet zemřel 26. července 2004.

 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com