Cestování s Michaelem Jacksonem

 
Vzpomínka Aileen Medaly, učitelky dětí Michaela Jacksona

V listopadu 2006 jsme letěli do Anglie na World Music Awards. Ubytovali jsme se v luxusním 5hvězdičkovém hotelu v Londýně. Protože to byla velká událost, lidé věděli, že pan Jackson bude ve městě. K mému překvapení dorazili do hotelu předtím, než jsme to udělali my. Fanoušci byli před hotelem, křičeli a zpívali: "Milujeme tě, Michaele." Tančili přitom na jeho písně. Bylo to jako sledovat bezplatné show. A úspěšně upoutali jeho pozornost. Ve skutečnosti nejen jeho, ale i celého personálu a hostů v hotelu. Netřeba dodávat, že pan Jackson své stoupence a fanoušky moc miloval. Oceňoval veškerou lásku a oddanost. Věděl, že jeho fanoušci tu pro něj budou vždy, v dobrých i špatných časech. Každou noc pan Jackson požádal náš bezpečnostní štáb, aby jeho milujícím fanouškům, kteří zůstali venku 24/7, předali jídlo a pití. Nepřeháním. Byli tam ve dne i v noci.

Když otevřel okno svého hotelového pokoje a zamával, fanoušci šíleli. Když jsem byla svědkem toho, jak fanoušci křičeli z plných plic, a jak pronásledovali naše vozidlo pokaždé, když jsme odjížděli, uvědomila jsem si, jaké mám privilegium být s ním skoro pořád a normálně s ním mluvit. 

Upřímně, v minulosti byly doby, kdy jsem zapomněla, že můj šéf byl nejslavnější lidskou bytostí na světě, jediný a jedinečný pan Michael Jackson. Prosím, nechápejte mě špatně. Bylo to proto, že jsem ho viděla každý den. Viděla jsem ho, když měl na sobě pyžamo, někdy v košili Kačera Donalda, a tu a tam šel do spíže. Když škola skončila, občas mi zavolal na můj mobilní telefon a zeptal se na školní věci nebo něco jiného. Byly chvíle, kdy jsem zmeškala jeho hovory a on zanechal hlasovou zprávu:

"Ahoj paní Aileen, tady je pan Jackson. Zavolejte mi, jakmile to půjde. Děkuji."

Navíc se NIKDY, potvrzuji NIKDY, nepodobal "superhvězdám", přestože byl skutečnou "SUPERSTAR" v pravém slova smyslu, a to ze zjevných důvodů, o kterých jsme všichni dobře informováni. Byl přirozeně laskavý a být v jeho přítomnosti bylo radostné. Jeden z nejskromnějších mužů, se kterým jsem se mohla v tomto životě potkat. I když tu byly nesmyslné zvěsti psané v bulváru, nikdo a nic mi nemohlo vzít můj obdiv k jedinému králi popu.
 
- Aileen Medz, učitelka dětí, na fotce za 
 Michaelem drží za ruku Prince 
Aileen Medala, učitelka dětí, na fotce jde za Michaelem a drží za ruku Prince 
 
 
Zdroj:
 https://www.travelswithmichaeljackson.com/blogs.html
 
V roce 2021 Aileen Medalla vydala knihu King Of Pop an I

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com