Kdysi dávno...

 

"Nevyprávím tenhle příběh často, vlastně jsem se během dospívání naučila nechávat si jej pro sebe. Kdykoliv lidé zjistili, že jsem ho znala, následovala hromada hloupých, přitroublých otázek, a já vždy skončila tím, že jsem musela obhajovat někoho, koho jsem moc milovala.

Když mi bylo 5, můj bratranec Brian a já jsme byli Michael Jacksonem POSEDLÍ. Měli jsme panenky, spacáky, krabičky na jídlo a SAMOZŘEJMĚ rukavice. Byla jsem přesvědčená o tom, že jím budu, až vyrostu, a nikdo mi to nemohl vymluvit! Brian byl straší než já a ve škole zjistil, že MJ žije v údolí, ve kterém jsme žili také. 

Každý z LA ten dům dobře znal. Psali jsme mu dopisy a připojili spoustu fotek, takové ty ze školy, na jejichž zadní stranu se podepisujete. A ano, šťastlivec Michael jich ode mě dostal asi 25!! Obvykle jsme mu říkali, že ho MILUJEME a já mu řekla, že jsem zpěvačka a tanečnice!!! Taky jsme ho k nám domů pozvali na návštěvu!! Naše šílená teta Carol (RIP) nás vzala k jeho domu a zazvonila na ochranku. Strážce přišel a vzal si naše dopisy. Byli jsme TAAAAAAAAAk šťastní, věděli jsme, že je dostane!! Musím poctivě přiznat, že jsme byli dost šťastní jen z toho, že jsme viděli jeho bránu a potkali jeho strážce. NIKDY bychom nečekali to, co se stalo potom.

, Asi o 4 dny později ve 22:30 mé mámě zavolala Carol, že Michael Jackson je TADY, v našem apartmá, na jejím gauči. Bylo mi 5 a každý, kdo někoho pětiletého zná ví, že je téměř nemožné ho vzbudit!! Obrázek, na kterém mě vidíte, jak mě drží, protože jsem se neprobudila, vznikl,  protože tval na tom, aby ho mí rodiče vyfotili, abych věřila, že opravdu přišel!! O několik dní později jsem byla v nemocnici na operaci a on mi zavolal. Nemohla jsem UVĚŘIT tomu, že jsem mluvila s Michaelem Jacksonem a taky že měl moje číslo!! Dalších pár let mě a Briana zval k němu domů a na natáčení svých videí a představení.  

Je to divné, ale když jsem byla malá, pořádně jsem nechápala SLÁVU, především jeho SLÁVU. Vš, co jsem věděla bylo to, že je to můj kamarád a myslím, že proto mě měl rád. Mé přátelství s ním změnilo můj život. Byl to OBROVSKÝ vliv, umožnilo mi to uvěřit, že má pšvecká kariéra je na dosah ruky. Mé sousedství nepodporovalo VELKÉ SNY, ale jeho přátelství mi dalo  důvěru a jistotu v to, že je možné COKOLIV a VŠECHNO, jestliže tvrdě pracujete a nebojíte se zkoušet. Jeho štědrost a laskavost mě denně inspiruje. Byl největší superstar na světě a udělal si čas na to, aby navštívil své fanoušky v rozbitém domě ve Van Nuys v Kalifornii. VŽDY se zajímal o své fanoušky a společenství a já opravdu vždy věděla, že když dostanu šanci, budu usilovat o to, abych taky byla přesně taková!!

Už jako malá dívenka jsem viděla jeho smutek a jeho osamělost. Bylo to jeho součástí, myslím, že jeho dětství, sláva a peníze ho odcizili od většiny světa. Proto NÁS miloval, protože jsme se nestarali o sr....y!! Prostě jsme se bavili!! Byl praštěný a pošetilý, skákali jsme na trampolíně a dělali razie v jeho obchůdku se sladkostmi.

Michael byl pro mě jako Střihoruký Edward & Willy Wonka, TAAAAAAAK ÚŽASNÝ v SRDCI, ale většinou tolik nepochopený. Miluju ho za to, že se dotknul mého života a že mi ukázal jiný svět než ten, ve kterém jsem vyrostla. 

Doufám, že jeho děti vyrostou s vědomím, že měli nejlepšího tátu na světě. Byl největší a tak JEDINEČNÝ díky svému srdci a duši.

Jednou ukážu víc fotek a budu vám vyprávět konkrétní příběhy!! Všechny ty dobré věci, které jste o něm slyšeli, jsou VŠECHNY PRAVDIVÉ!! Přísahám!!!

R.I.P M.J. BUDEŠ NÁM CHYBĚT A VŽDY TĚ BUDEME MILOVAT!

 

Zdroj: lalaromero.com/post.cfm/once-upon-a-time

 

"Některé duše jsou prostě pro život na téhle Zemi příliš kouzelné. Tenhle člověk změnil trajektorii celého mého života, naučil mě být uvědomělou, dobrotivou, vděčnou a pokornou! Je těžké popsat jeho ducha, protože přesahuje hudbu a cokoliv, co si lidé myslí, že o něm ví. Byl jednou z nejlepších věcí v mém dětství, protože mi ukázal spoustu možností venkovního světa a naučil mě všechno o tom, jak následovat své sny."

 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com