Michaelův soused

 
Tyto články o Neverlandu jsou napsané jedním z bývalých sousedů MJ v údolí SY (který si přeje zůstat anonymní). Stránky jsou nové, takže se podívejte na další příběhy....
 
LÁSKA, KTEROU DAL
 
 
Úvod
Budu sdílet mnoho milujících, pěkných, zábavných a velkorysých věcí, které Michael Jackson udělal pro naše okolí poté, co se přestěhoval do svého ranče v Kalifornii, USA. Jedná se o zkušenosti, které jsem shromáždil(a) od osobních přátel, zaměstnanců, sousedů a zvláště od dospělých dětí, jejichž života se dotklo Michaelovo pečlivé srdce.
 
Navíc zjistíte, jak Michael našel Ranč, který pak mohl proměnit v Neverland pro sebe, pro své děti a pro všechny děti nebo dítě v každém z nás.
Jako jeho soused bych vám chtěl povědět o Michaelovi Jacksonovi v jehož blízkosti jsme vyrůstali, od roku 1988 až do dne, kdy odešel pryč ze svého milovaného Neverlandského ranče poté, co byl prohlášen za NEVINNÉHO.
 
Budete sdílet osobní příběhy, které předtím nebyly nikdy napsány. Tyto dobré příběhy nebyly nikdy řečeny médii Main Stream, protože dobré příběhy se neprodávají. Snažil jsem se, ale nemají o ně zájem.
 
Doufám, že tento blog vám pomůže vidět Michaela Jacksona jako výjimečného muže, který se musel vypořádat s tlaky výjimečného života.
Přemýšlejte o tom, co potřebuje Michael Jackson, aby strávil svůj život tvrdě a používal svou lásku k tomu, aby se stal "králem popu", zatímco skupiny médií a donucovacích orgánů spolu s mocnými a bohatými stále ničí jeho život a tahají ho dolů!
 
JAK BEATLES POMOHLI MICHAELOVI NAJÍT BUDOUCÍ DOMOV
 
V roce 1984 přijel Michael Jackson do našeho sousedství, Centrální pobřeží Kalifornie, natočit hudební video pro píseň "Say, Say, Say". On a Paul McCartney z Beatles strávili několik dní natáčením videa v autentickém starém západním městě Los Alamos uvnitř Union Hotelu. Není neobvyklé, že se objevily filmové společnosti, co si našly a používaly naše malé městečko (hlavní ulice je 2 bloky dlouhá) a 100 let staré budovy, aby natočily své filmy. Ve filmu jsou vidět i některé děti z okolí. Ve středním dílu videí jsou zobrazeny tři šerifové, jeden z nich je blízkým přítelem (klobouk a oblek jsou každodenní šaty, i bez odznaku šerifa). Je to opravdový kovbojský ranč a on připomínal tento příběh o natáčení s Michaelem: Když se díváte na Say, Say, Say video (na YouTube), je tam scéna, kde Michael sedí ze zadní části starého otevřeného náklaďáku a na silnici je asi 15 dětí (všechno místní) které ho pronásledují (je to v 1,50 minuty), když se vůz zastaví u sirotčince paní Ensignové, Paul McCartney z kamionu a nese peníze až do sirotčince Byl tam kamion, nae nákladní vůz, jak bylo původně napsáno. To, co vidíte, je, že Michael na scéně a asi čtyři děti se za ním klidně vydají, a pak se to změní na scénu , kde zpívá a tančí pro mnohem větší skupinu dětí. V prvních třech dnech se Michael ocitl na zadní straně kamionu a když vůz zastavil, všechny děti byly nasměrovány, aby se dostali do zadní části kamionu, ale když to udělaly, Michael zpanikařil a utekl od nich. Řekl, že to byla automatická reakce a že se nemohl zastavit. Že milujel všechny děti a nevěděl, proč to udělal. Režisér dospěl k závěru, že je to záblesk, když byl velmi mladý a jeho fanoušci se k němu vrhali, aby se ho pokusilii dotknout nebo ho chytit. To je důvod, proč se scéna znovu napsala pouze se čtyřmi dětmi. Všimněte si, že když vystupuje před velkou skupinou, je jinak v pořádku.
 
Během natáčení zůstal v příjemném hotelu ve městě Solvang," dánském" turistickém městě asi 16 km od svých rodičů. Bylo mu 26 let. Když někteří sousedící děti zjistili, kde se Michael nachází (je to malé městečko) šly do jeho hotelu a zaklepaly na dveře jeho pokoje a doufali, že se s ním setkají. Překvapení! -Michael Jackson sám otevírá dveře, pozdravuje je a dává jim všechny autogramy, ony je pak ukazují ve škole. Michael vždy ocenil své fanoušky.
Paul McCartney byl pozván, aby zůstal v penzionu velkého odlehlé ranče s názvem Ranč Sycamore Valley, asi 8 km od malého města Los Olivos. Tento ranč byl postaven a vlastněn velmi úspěšným developerem nemovitostí. Byl to jeho rodinný dům (hlavní dům je 13 000 čtverečních stop), ale ranč byl také používán k zábavě pro vlivné podnikatele.
 
Jedná se o příběh, který jeden z zaměstnanců ranče vyprávěl o této návštěvě:
 
Když Paul McCartney zjistil, že hlavní dům a zaměstnanci byli všichni připraveni na velkou party, rozhodl se, že uskuteční svůj vlastní večírek, aniž by požádal o povolení majitele. Kdo řekne "ne" Beatlu? Paul pozval pár přátel - Michaela Jacksona plus posádku hudebního videa - na jeho párty na ranči. Když se majitel vrátil domů z jedné z jeho dlouhých služebních cest a našel ve svém obývacím pokoji show Biz Biz, nebyl šťastný. Toto není to, co očekával. Jen si myslel, že by to bylo pro jeho děti dobré, aby měli jako hosta jednoho z Beatles. Když majitel našel Paula, v podstatě řekl: "Pozval jsem jen vás - ne všechny ty lidi - prosím, odjedete a vezměte si celý ten večírek sebou." Kolik dětí může chodit do školy a říkat, že jejich otec vykopl jednoho z Beatles z jejich domu poslední noc?
Paul se proto netrápil, jen obtelefonoval své hollywoodské kamarády, kteří žijí poblíž a přestěhovali se do jiného domu.
 
Michael se vrátil do svého pokoje v Solvangu, aby byl s rodiči. Nebyl ani velkou hollywoodskou stranickou osobou, ale byl na klidném a odlehlém místě, na které si později vzpomněl - na farmě Sycamore Valley Ranch!
 

 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com