Řidič Gokor vypráví...

 

Michaelův řidič a přítel Gokor poskytl krátce po memoriálu rozhovor pro arménský TV kanál (Gokor je z Arménie).


Jednoho dne Gokor vezl Michaela na důležitou schůzku. Michael se jako obvykle koukal z okna, sledoval lidi venku. Na semaforu naskočila červená, tak zastavili.

Na chodníku byla malá holčika se svojí maminkou. Holčička si hrála s míčem a její matka byla zabraná do telefonování. Míč se začal najednou kutálet do silnice a ta holčička za ním vyběhla, aby ho chytila. Mezitím naskočila na semaforu zelená pro auta, která zatáčela a do toho směru, kde byla holčička, se kolona aut rozjela.

Mike to celé z okénka sledoval a v tom okamžiku otevřel dveře a vyskočil z auta, běžel zachránit tu holčičku. Gokor neměl dost času, aby zjistil, co se vlastně děje, viděl akorát, jak se směrem k MJ řítí nějaké auto a myslel si, že to je jeho konec. Naštěstí se oběma podařilo dostat se přes ulici a matka odtáhla svou dcerku ze silnice.

Když se Michael vrátil do auta, třásl se on i Gokor ještě z toho šoku. Michael byl celý v slzách, z té představy, že by nějaké auto tu malou holčičku srazilo. V tom okamžiku prostě Michaela vůbec nenapadlo strachovat se o svůj vlastní život, byl připraven zachránit to děvčátko.


Řidič také vyprávěl, že se Michael maskoval, aby mohl chodit normálně ven. Jednou si s Gokorem vzali taxi, jezdili po cukrárnách, kde si kupovali zmrzlinu. Normálně čekali ve frontách a nikdo nevěděl, že blízko nich stojí Michael Jackson.

Jednou když čekali ve frontě, požádal Michael Gokora, aby řekl té starší paní, která stála vedle nich, že za ni (Gokor) zaplatí. Paní Gokorovu nabídku několikrát odmítla, až se nakonec Gokor otočil k Michaelovi a hlasitě řekl: Tak vidíš, MICHAELI JACKSONE, ona nechce. Pak se na ní všichni otočili a ta stará paní tomu nemohla uvěřit, padla na kolena, třásla se a plakala šokem. Michael jí pomohl postavit se na nohy, přidržoval ji, dal jí pusu a zmrzlinu zaplatil. Takové milé a dojemné věci udělal několikrát a proto ho uznávám, obdivuju a miluju dokonce ještě víc, je neocenitelnou perlou.

(překlad: anij.)

 

Záběr z videoklipu MJ Who Is It (foto vlevo)

 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com