Vzkaz těm, kteří někdy pochybovali

U soudního procesu s doktorem Murrayem, který MJ zabil, byla puštěna nahrávka, na které si Murray zaznamenal hlas Michaela pod silnými sedativy, které mu dal. Ačkoliv nebyl zcela při smyslech, jediné, na co Michael Jackson myslel, a co vyjadřoval ze svého podvědomí, z nejhlubší podstaty své duše, bylo to, že musí udělat skvělou a nezapomenutelnou show, a vydělané peníze použít na pomoc dětem v různých částech světa a na postavení největší dětské nemocnice, protože děti trpí, jsou deprimované, jsou to andělé, mohou zachránit naši planetu a on cítí jejich bolest, protože sám neměl dětství. Přesně to, o čem hovořil, a jak žil celý svůj život.

 

Jonathan Moffett, Michaelův bubeník, Napsal následující zprávu adresovanou všem, kteří kdy o Michaelovi pochybovali:

TEĎ už pochopíte? Vy, kteří jste pochybovali... Vy, kteří jste obviňovali... Vy, kteří jste byli tak necitliví? Vy, kteří jste nechápali nebo nechtěli pochopit? Vy, kteří jste se vysmívali, soudili, pronásledovali a lovili... Dohnali ho do země! Vidíte to teď? Poté, co jste slyšeli nahrávku ze včerejška - nahrávku z jeho srdce a duše? I když byl mimo sebe a pod vlivem jeho manipulátorů, kteří mu pomáhali, naváděli ho a zhoršovali jeho stav bytí, byl soustředený na péči - péči o ostatní. Svou budoucnost, svůj život, své srdce, svou mysl a svou duši věnoval potřebám těch, kteří trpí. I když se musel postavit tomu, co řešil, tohle bylo z nahrávky evidentní. Tento sentiment.... plynul od opravdového milujícího člověka. "Mé děti!" "Musím jim pomoct!" "Potřebují pomoc." "Chci jim pomoct." "Všechny je miluju." Opravdu andělské! Milující muž, který mezi námi chodil a těžce pracoval. V mysli nesl soucit s ostatními - vidíte konečně toho nádherného člověka? Úžasnou lidskou bytost? Anděla mezi námi, který dělal Boží práci. Boží vůli. V zákulisí, aniž by to bylo publikováno. Naděje a sny nahrané soukromě... i když zrádcem.

Vy, kteří jste pochybovali... TEĎ soucítíte s tím, který ukázal, měl a projevoval soucit TOLIKA ostatním, kteří to naléhavě potřebovali. Všem těm, kteří teď už nepoznají prospěch z jeho srdce, které toužilo po tom, aby jim pomohlo. Pomoc, která teď nikdy nedorazí k těm, o kterých mluvil a pro které trpěl. Děti celého světa, které ho potřebovaly. Všichni ti lidé, kteří nemají žádnou naději - jeho pomoc a péče se k nim blížila. Teď už nikdy nebude zrealizována. Proto dále trpí, chyceni ve svém duchu, srdci, duši a depresivní mysli. Protože jim kvůli nedbalosti vzali jejich ´ANDĚLA PÉČE.´ 

Jonathan Moffett

 

Přepis nahrávky:

MJ: Elvis to neudělal. Beatles to neudělali. Musíme být fenomenální. Když lidé z této show odjedou, když lidé z mojí show odejdou, chci, aby řekli, "Nikdy v životě jsem nic takového neviděl. Nikdy jsem nic takového neviděl. Je to úžasné. Je to největší bavič na světě." Vezmu peníze, milión dětí, a postavím dětskou nemocnici, největší na světe, nemocnici Michaela Jacksona pro děti. Bude tam kino, herna. Děti jsou v depresii. V nemocnicích nejsou žádná kina, žádné herny. Jsou nemocné, protože jsou deprimované. Jejich mysl je deprimovaná. Chci jim to dát. Chci se o ně postarat, postarat se o anděly. Bůh chce, abych to udělall. Bůh chce, abych to udělal. A já to udělám, Conrade.

CM: Já vím, že ano.

MJ: Nemají dost naděje, žádná naděje. To je ta další generace, která má zachránit naši planetu, budeme o tom mluvit. USA, Evropa, Praha, moje děti. Chodí bez matky. Opustí je. Jsou opuštěné - jsou z toho psychicky degradované. Když se dostanou ke mně, říkají prosím, vezmi mě s sebou.

CM: Mmnh-mmnh.

MJ: Chci to pro ně udělat.

CM: Mmnh-mmnh.

MJ: Udělá, to pro ně. Budou si to pamatovat víc než moje představení. Moje vystoupení budou na pomoc mým dětem. To byl vždy můj sen. Miluju je. Miluju je, protože jsem neměl dětství. Neměl jsem dětství. Cítím jejich bolest. Cítím jejich bolest. Umím si stím poradit. "Heal the World," "We Are the World", "Will You Be There", "Lost children." Písně, které jsem napsal, protože to bolí, víš, bolí mě to.

(13 sekund: ticho)

CM:
Jsi v pořádku?

MJ: Spal jsem.

 

Nahrávka od soudu:

 

Michael Jackson´s Children´s Hospital

Během soudního prošetřování smrti Michaela Jacksona byla přehrána nahrávka přízená jeho lékařem, na níž je Michael Jackson pod vlivem velmi silných sedativ. I v tomto stavu myslel na druhé. Chtěl udělat nejlepší show na světě, potěšit lidi a vítěžek použít na výstavbu dětské nemocnice Michaela Jacksona. Fanoušci se rozhodli toto jeho přání vyplnit a postavit společnými silami jeho nemocnici.

(slovenské titulky)


 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com