Re: I love Michael MILOVAN

Pavlína SOLCOVA 17.02.2021
Jsem Stala Velká Láska A Nejvíc Jsem Ráda Že Se I V Tento den A V Tento ZLÝ Čas Opravdu Hodně Moc Obevily Dobří A Snad I Lásky Plný Počet Lidiček Co To Myslí Vážně O Zachování Nevrlendu Protože Jsem Si Víc Jak Jistá Že By Na Nás Všechny Jeho Stále Lidičky Co Ho Nosíme Ve Svých Srdickach A Stále Ho Děsně Moc Milujeme Tak Já Jsem Si Fakticky Jistá Že By Na Nás MAIKL JACKSON Byl Vážně Moc Hrdý Že Se Chceme Neakou Snad Šťastnou Cestou Semknout A Seznámit Se A Dát Se Neak Do Hromady A Jestli To Je Jenom Trošku Možné Tak Já Jsem Ochotna Taky Neak Pomoct Co Budu Moct Tak Já Jsem Pro Maikla Jeksna Udělat Co Budu Moct Fakticky Jsem Ochotna Pro Něj A Jeho Nevrlend Udělat Co Koliv Já Ho Moc Miluji Za To Chtěl Udělat Pro Nemocné Děti To Fakticky Nikdo Před Ním I Po Něm I Při Něm Nedokázal To Fakticky Dokázal Jenom MAIKL JACKSON Nikdo Jiný To Co Dokázal MAIKL JACKSON To Nikdo Jiný Nedokázal A Nedokáže Tak Vás Vážně Neak Moc Prosím Jestli Vážně Chceme Udělat Všechno Pro To Aby Jsme Udali Velikou Radost Našemu Milovanemu MAIKL JACKSON Tak Vás Snazne Moc Prosím Jestli Budete Tak Moc Hodný A Upřímně Lásky Plný Tak Mi Dej Te Vědět Na Telefoni Číslo Které Vám Tady Napíši Mé Telefoni Číslo Přímo Na Mě Je 732827591. Na To Hle Telefoni Číslo Mě Můžete Kdy Koliv Zavolat. Budu Vám Moc Vážně Moc Vděčná Když Se Mi Někdo Ozve A Pomůže Jít Ve Šlépějích MAIKL JACKSON. S Pozdravem A Velkou Úctou Paní Solcova Pavlína Z České Republiky Z Města Vrchlabí No Já Bydlím Asi Tak Necelich 5km.Od Vrchlabí V Prostředním Lanove Tak Zatím Snad Nas hledanou A Snad Brzy Na Viděnou Budu Čekat Snad Mě Pochopite Jak Moc Fakticky Vážně To Myslím.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com