Tajemná čísla a znaky u podpisu

 

V roce 1988 se Michael podepisoval tak, že ke svému podpisu přidával rok 1998, šipku a tři kroužky. Mnozí lidé si mysleli, že se spletl nebo že tak předpovídá svou smrt. Jeho dlouholetá maskérka a přítelkyně Karen Faye  nedávno řekla, že význam těchto znaků zná, ale nemyslí si, že by Michael chtěl, aby to prozrazovala. Můžeme se tedy pouze dohadovat. Následují popis je převzat z internetu a nabízí možné vysvětlení.

"Symbol a rok mají pro Michaela duchovní význam. Existují 3 kruhy/cykly, které představují Nejvyšší božstvo - Otec, Syn, Duch svatý. Číslo 3 představuje dokončení a celistvost, sjednocení minulosti, přítomnosti a budoucnosti - kruh života. V západním folkloru (Jobes, str. 343) zase tři kruhy představují symbol pro náklonnost nebo lásku. To by se mohlo týkat všeho okolo L.O.V.E. Číslo 10 představuje dokončení a celistvost, ale na vyšší duchovní úrovni. Šipka udává směr a pohyb vpřed.

Michael věřil, že do 10ti let se Kruh představující jeho život a kariéru uzavře. Tím by dosáhl všechno, po čem toužil. V té době se vydal na své první sólové turné, které přestože začalo ještě v roce 1987, pokračovalo přes rok 1988 až do roku 1989. Michaelovým přáním bylo, že se do roku 1998 ožení a bude mít rodinu. To se splnilo, v roce 1998 byly na světě dvě z jeho tří dětí a byl podruhé ženatý.

Během dalších let prožíval jedno z nejhezčích (kvůli dětem), ale zároveň i nejhorších a nejtěžších období svého života (obvinění z obtěžování dětí byla také přesně deset let po sobě). Ke konci další 10ti leté etapy cítil stále silnější touhu sdělit lidem poselství míru a lásky, což jej přimělo vrátit se zpět ke svému předchozímu způsobu života a na pódium. To vedlo k jeho odchodu z pozemského života – přesně tak, jak se kdysi svěřil své ženě Lise Marii.

Jeho předčasná, ale přitom symbolicky „načasovaná“ smrt zapříčila obrovské citové pohnutí u milionů lidí na planetě Zemi a následné globální šíření lásky, které velmi výrazně pomáhá spirituálnímu rozvoji všech bytostí.“

 

 

Komentáře: Tajemná čísla a znaky u podpisu

Datum: 12.12.2015

Vložil: Verča

Titulek: ....

Je vážně hrozný, že umřel zrovna on...

Datum: 21.06.2014

Vložil: Michael jackson

Titulek: I was live

I love more

Datum: 21.06.2014

Vložil: michael jackson

Titulek: I was live

I love you


Michael Jackson


Datum: 20.03.2014

Vložil: Leebe2058

Titulek: My Thoughts

I'm thinking that it was more of personal goal reminder to himself. I believe that he wanted to have at least three kids by 1998 hence the three rings. I think that dart meant that he work hard and strive for his goals in life to make the world a better place for all of humanity. Dart theory #2: the dart was most commonly under the rings and pointing up towards his name, stating that the children would be his and that he would raise them.

Datum: 18.01.2013

Vložil: CCrazyGirls

Titulek: Moje láska k němu

Ahoj,
miluji ho strašně moc, tak pane bože řekni proč,
proč...on odešel nám, přesto já miluji ho dál!!!
Kdo by se teď bál, když víš že nejsi sám?
6e někdo je tam s tebou, hlavně buď sám sebou
a neposlouchej je! To je část z mé mega písničky!! A já ho miluji fakt šíleně a šíleně moc!!! Prosím, nepomlouvejte ho! Dopřejte mu ten klid, který si skutečně zaslouží!! Copak toho pro nás, naše děti, naši planetu a všechny ostatní udělal málo?? Nechápu proč si ty paparazzi stále vymýšlejí!!! Copak nevidí jak toho krásného,zranitelného člověka ničí! Ať už je to kdokoliv!!! Ale Michael nám navždy zůstal v srdcích jako ten Božský, milí, hodný, kr´ásný, skromný,upřímný, šíříci lásku, mír a laskavost prostě ten anděl, ten ,,Král popu"!!!!!!!! Byl prostě uplesuplenejlepší! (to slovo jsme vymyslely s kámoškou)
Děkuji

Přidat nový příspěvek