Bolest je melodie a radost je tanec

 
Doufám, že se tohle dostane k tvému duchu. Nikdy jsem to nikomu neřekla. Nemáš ponětí, co jsi pro mě znamenal celý můj probuzený život. Pocházet z rodiny, kde se předpokládala láska, ale cítila se jako nucená povinnost. Kde mi moje máma řekla, že mám velké rty a že jsem ošklivá. Cítila se jako nechtěné břemeno. Introvertní, plaché dítě. Vždycky mimo. Nikdy jsem se s nikým necítila ve spojení, kromě mé milované babička, která ale odešla příliš brzy. Ale ty, Michaele. Vždycky jsi tu byl, díky tobě jsem unikla z reality. Jediné, co mě muselo utěšit, jsi byl ty a moje představivost.
 
Při zvuku tvého hlasu šli vždy bolest, zmatek, bití, smutek a osamělost vždycky stranou. Vzal jsi mě tak daleko. Byl jsi můj první taneční partner, můj nejlepší přítel, můj kluk. Tančili jsme v uličce za mým domem a v mém pokoji, kdekoli, kde jsem mohla být sama. Jamovali jsme na Thriller, Rock With You, PYT, Billie Jean... Ach , tolik jsme se spolu nasmáli, když jsme seděli na posteli, jedli sladkosti a pili limonádu. Naše břichá byla plná smíchu a sladkostí. lol .. Vždy jsi vzal mé slzy bolesti a proměnil je v slzy smíchu
 
Řekla jsem ti všechno, Michaele. Všechna moje tajemství. A ty jsi je nikdy nikomu neřekl. Někdy jsme tancovali celou noc. Rozedrali jsme kazetu Thriller, lol. Byli jsme perfektní taneční pár. Jako Ginger Rogers a Fred Astaire.
 
Vyrostla jsem, a vypadala jsem docela dobře. Tak trochu tanečnice. Díky cvičení s tebou v mé ložnici, lol. Tam se odehrály nějaké lásky, ale nikdy spojení. Jen chvilkové naplnění prázdnoty. Často jsem se vracela, abych tě navštívila. Když jsi vydal Remember the Time, samozřejmě jsem si myslela, že je to POUZE PRO MĚ. Když po tobě šlo všechno to zlo, zní divně, ale nebála jsem se. Ne proto, že jsem věřila, že jsi to neudělal. VĚDĚLA JSEM, ŽE JSI TO NEUDĚLAL. VĚDĚNÍ A VĚŘENÍ JSOU DVĚ ÚPLNĚ ROZDÍLNÉ VĚCI. Věděla jsem, že můj nejlepší přítel je zcela prostý zla. Chtěla jsem, abys byl dostatečně silný na to, abys viděl naskrz. A ty jsi byl. Verdikt byl takový, jaký jsem očekávala. Ale podle mě jsi nikdy neodbržel SPRAVODLIVOST ani mír. Život zase pokračoval. Jako dospělá žena teď stále hledám to, co jsem hledala jako dítě. Bezpodmínečnou lásku. Zlomila jsem několik srdcí, a nějaká tvrdší srdce zase zlomila to moje. Vdala jsem se a pak jsem se rozvedla. Měla jsem 3 krásné děti. Teď jsou dospěé. Dala jsem jim dar bezpodmínečné lásky. A ty jsi zpíval One More Chance (Ještě jednu šanci) ... Ach, je to tak krásné video. Miluju to video. Jak jsi dal fanoušky na pódium. Řekla jsem si, že Michael prostě neví, že jsem teď dospělá.
 
Oznámil jsi svá poslední vystoupení. Byla jsem vzrušená. Nezajímala mě cena. Uvidím svého miláčka.

Jednoho dne ale země pukla, a moje hruď se roztrhla.
 
Nějaký šílený muž mluvil o tom, že Michael Jackson zemřel. Co!!??? Co jsi to řekl?? Ne .. Ne, odmítla jsem.
 
Když jsi zemřel, neplakala jsem pro tebe, nemohla jsem. Byla jsem v šoku, řekla jsem si, že Mike ani neví, že existuji. Byla jsem na tebe tak rozzlobená. Za to, že jsi ohrozil svůj život. Za tvé krásné děti. Za to, že budu muset jít životem bez tebe. Ztuhla jsem. Odmítla jsem připustit, že svět truchlí. Nemohla a nechtěla jsem se rozloučit se svým nejlepším přítelem z dětství. Neřekla jsem sbohem. Nemohla jsem.
 
Věci, o kterých jsem léta a desetiletí nemyslela ... Všechno se vrhlo zpátky. Všechen ten čas, kdy jsi mě utěšoval. Všechen čas, kdy bylo moje tělo bolavé z bití, a můj obličej byl pohřben v slzách v polštáři. A najednou se objevil v rádiu. (Got me working day n night) Thriller night) Jako bys věděl, že tě potřebuju. Vybídnul jsi mě, ať opustím přítomnost a odejdu s tebou to tvé země. Země hudby. A budeme tančit, dokud to nepřestane bolet. Dokud nezapomenu. A já zapomněla na velmi, velmi dlouho.
 
Nemohla jsem tě nechat jít. Teď  ale myslím, že jsem připravená. Ne na to nechat tě jít. Ale poděkovat ti za to, že jsi tu vždy byl, Michaele. Vždy jsi se mnou tančil. Vždy jsi převáděl fantazii do reality. Vždy jsi mi dal místo, kam uniknout - hudbu. Děkuji Michaele. Za místo, kam můžu uniknout. Nevyrostl ze mě hořce ani rozzlobený člověk. Děkuji, že jsi mi dal důvěru, abych vypustila svou bestii, svou smyslnost. Pomohl jsi mi uchovat si mou nevinnost, takže mohu milovat bezpodmínečně, a široce se vyhýbat zlosti a hořkosti. Děkuji, že jsi mi dal odvahu, abych se nepovažovala za podivnou nebo ošklivou. Jediné, čeho lituju, je to, že jsem nikdy neměla šanci být tam pro tebe, když jsi trpěl. Takže, myslím, že se uvidíme v naší zemi, v zemi hudby, kde je bolest melodie a radost je tanec. Děkuji ti příteli. Má lásko, miluji tě. Napořád.
 
 YouTube komentář od Queen Empress, rok 2018