Obvinění a soud

 

Michael Jackson se ničím neprovinil, byl vždy nevinný.

- Všechna obvinění se ukázala jako falešná.

- Přepadový nájezd na jeho sídlo nenašel nic, za co by mohl být potrestán.
- Pět měsíců trvající soud jej osvobodil ve všech bodech obžaloby.

- Byl sledován FBI po dobu více než 10 let a zveřejněné záznamy dokazují, že se nikdy nenašlo nic, čím by se jakkoli provinil, ale naopak, že byl častou obětí vydírání: vault.fbi.gov/Michael%20Jackson/Michael%20Jackson%20Part%2002%20of%2007/view

Toto jsou jasná a prokazatelná fakta. Otázkou zůstává, proč se některá média vehementně snaží tyto důkazy ignorovat.

 

Detaily:

1993

 

V srpnu 1993, pod vlivem psychoaktivní drogy, kterou mu podal jeho otec, vznesl dvanáctiletý Jordan Chandler proti Michaelovi Jacksonovi žalobu za sexuální zneužívání. Ačkoliv MJ nikdy nebyl oficiálně obviněn, chtěl se bránit křivému nařčení a jeho právníci měli dostatek důkazů v jeho prospěch a byli připraveni na soud. V lednu 1994 nakonec MJ ale souhlasil s tím, aby jeho pojišťovna chlapci vyplatila peníze (cca 20 mil. dolarů) v civilním jednání a tak se předešlo zdlouhavým soudním tahanicím. Chandlerova rodina byla spokojená (především tedy otec) a ačkoli mohli stále (i v budoucnu) podat obvinění u trestního soudu, nikdy to už neudělali. Jordan poté od rodiny odešel, s otcem už nikdy nepromluvil a v roce 2005 odmítl vypovídat u soudu. Na veřejnost se dostaly nahrávky telefonátů Jordanova otce Evana, jak vyhrožuje, že Michaela Jacksona poníží a zničí (SK titulky):

 

 

Detailní informace:

 
 
_______________________________________________________________________________________
 

 2003 - 2005

 
Na jaře 2003 obvinil Michaela Jacksona Gavin Arvizo a jeho rodina z obtěžování dítěte, podávání alkoholu mladistvím a spiknutí. To vše po shlédnutí dokumentu Martina Bashira "Living With Michael Jackson", ve kterém vystupují ( velice šťastní, protože díky Michaelu Jacksonovi se Gavin uzdravil z rakoviny!), a po následném nátlaku novinářů a poradách s psychology a právníky (!). 18. 11. 2003 sedmdesát policistů provedlo přepadovou prohlídku ranče Neverland a zničilo jeho vybavení. Přestože nenašli žádný důkaz, začalo dlouhé vyšetřování celého případu. Od ledna 2005 se odehrávalo soudní jednání. 13. června 2005 byl Michael Jackson 12ti člennou porotou prohlášen nevinným ve všech bodech obžaloby.

 ______________________________________________________________________________________________

Detailní informace: 

 

https://www.michaeljacksonforever.cz/obvineni-a-soud/soud-v-roce-2005/

www.michaeljacksonforever.cz/obvineni-a-soud/soud-v-roce-2005/rozhovor-s-michaelem-jacksonem-z-roku-2003/

www.michaeljacksonforever.cz/obvineni-a-soud/soud-v-roce-2005/oficialni-dokument-o-nepodlozenosti-pripadu-r-2003-/

www.michaeljacksonforever.cz/obvineni-a-soud/soud-v-roce-2005/rozhovor-s-thomasem-mesereauem-z-roku-2010/

www.michaeljacksonforever.cz/obvineni-a-soud/soud-v-roce-2005/rozhovor-s-producenty-corym-rooneym-a-chrisem-apostlem/

www.michaeljacksonforever.cz/obvineni-a-soud/soud-v-roce-2005/v-jeho-nejtemnejsi-hodine-/

_________________________________________________________________

 2019: Leaving Neverland

 

Začátkem roku 2019  odvysílala televizní společnost HBO čtyřhodinový dokument, resp. výpověď dvou mužů, jež měl v jejich dětství MJ údajně zneužívat. Problém tkví v tom, že se tak stalo deset let po Jacksonově smrti a poté, co ho celá léta hájili.

Wade Robson se s Michaelem Jacksonem poprvé setkal během jeho turné v Austrálli, kde byl jako dětský tanečník na pódiu při koncertě. Popté se MJ několikrát setkal, přičmž tato setkání byla iniciována chlapcovou matkou. MJ Wade Robsona zařadil do několik svých videí. Na následujícm snímku je i Michaelovou neteří Brandi, se kterou později chodil po dobu 7 let ( a kterou podváděl s Britney Spears, která se kvůli tomu rozešla s Justinem Timberlakem, který o tom napsal píseň "Cry Me a River"). 

Wade Robson Michaela Jacksona veřejně obhajoval po dobu 20 let, vypovídal v jeho prospěch u soudu pod přísahou (zde je záznam celé jeho výpověďi: www.mjfacts.com/wade-robson-testimony/) a účastnil se různých událostí oslavujících Michaelův život a tvorbu (vše k nalezení na YouTube, včetně jeho krátkého filmu Within www.youtube.com/watch?v=LQCkcXfH-CE, jehož část natočil v Neverlandu, za což v závěrečných titulcích děkuje MJ - za možnost "natáčet na jeho posvátné půdě"). 

 

V roce 2009 napsal na Michaela Jacksona tuto chválu:

Michael Jackson změnil svět a osobně můj život navždy. Je důvodem, proč tančím, důvodem, proč dělám hudbu, a jeden z hlavních důvodů, proč věřím v čistou dobrotu lidstva. Byl mým blízkým přítelem po 20 let. Jeho hudba, jeho pohyb, jeho osobní slova inspirace a povzbuzení a jeho bezpodmínečná láska budou ve mně žít navždy. Bude mi bezmezně chybět, ale vím, že je nyní v klidu a okouzluje nebesa melodií a moonwalkem."

 

Robson mnoho let využíval svou historii s Michaelem Jacksonem, aby pokročil ve své kariéře. Po Michaelově smrti Robson aktivně dva roky hledal projekty spojené s MJ a snažil se na nich pracovat. Poté, co byl Wade Robson odmítnut jako choreograf show Cirque du Soleil na počest Michaela Jacksona (o tu práci velmi stál, což dokazuje jeho email z 21.5.2011, který společnosti poslal leavingneverlandfacts.com/wade-robson-email-to-cirque-du-soleil-on-5-21-2011/), během poměrně krátké doby přišel s obviněním o obtěžování, přičemž od správců pozůstalosti Michaela Jacksona žádá stovky milionů dolarů (!!!) "odškodného".

 

James Safechuck se přidal k Robsonově obvinění, tvrdíce, že Robsonova výpověď mu pomohla uvědomit si, že i on byl obtěžovaný. Oba dva své výpovědi před konečnou verzí dokumentu několikrát pozměnili (!)

 

Bloger TSCM zveřejnil informáci, že podobný rozhovor, který udělali Robson a Safechuck, existoval už v roce 1994. Tehdy šlo o kanadského chlapce, kterého lovila jako fiktívnu oběť novinářka a konspirátorka Diane Dimond. Chlapec, jehož identita není dodnes známa, poskytl hodiny fiktivních výpovědí detailných obvinění. Počas vyšetrování sa ale přiznal, že si všechno vymyslel, protože mu to bulvár zaplatil. Byla to právě Diane Dimond a pedofilný spisovatel Victor Gutierrez, který ho našel a spolu sa snažili ukázat ho jako mediální oběť (!)

Pokračování a detaily: www.michaeljacksonforever.cz/obvineni-a-soud/leaving-neverland-2019/

 

twitter.com/MJJRepository/status/1097630445271949314

 

www.damienshields.com/what-the-media-refuses-to-tell-you/?fbclid=IwAR0wFwvwvEfCgCAbo7YA7XiKh3c0GWblWqz6izO_5g-yr5kttJSclkKLNH4