O tom, jak být úspěšný

 

"Naše rodiče nás učili být uctiví, a ať už děláte cokoli, dát do toho všechno, co máte. Být nejlepší, ne druzí nejlepší."

Michael Jackson

 

„Přisuzuji to svým rodičům, kteří nás vždy učili vytrvat a věřit v sami sebe, být sebejistí, ať se děje, co se děje. I když zametáte podlahu nebo malujete stropy, dělejte to lépe než kdokoliv jiný na světě, ať už děláte cokoliv. Buďte v tom nejlepší a respektujte ostatní a buďte na sebe hrdí.... a ctěte; buďt e čestní, však víte."

Michael Jackson, online audio chat (26.října 2001)

 

"Věřte si. Studujte velikány a staňte se většími."

Michael Jackson

 

"Nejlepší vzdělání na světě je sledovat mistry při práci."

Michael Jackson

 

"Mám rád zkušené lidi. Mám rád lidi, kteří jsou mimořádně talentovaní. Mám rád lidi, kteří tvrdě pracovali a byli stateční a teď jsou vedoucími ve svých oborech. Setkat se s někým takovým, učit se od něj a sdílt s ním slova je pro mě magické. Pracovat společně."

Michael Jackson

 

"Chci pokračovat v růstu. Největší hřích ze všech pro mě je, když je někomu dán dar, talent, protože to je vlastně dar od Boha, tak vzít si jej, ale už jej dále nekultivovat a nenechat růst, to je největší hřích na světě.

Michael Jackson, Ebony magazín, 10/1981  

 

"Pracujte, jako kdyby nebylo žádné zítra. Trénujte. Snažte se. Opravdu trénujte a kultivujte svůj talent na nejyšší úroveň."

Michael Jackson 

 

Jestliže ti někdo řekne, že nemůžeš, vše, co musíš udělat je odstranit NE, protože MŮŽEŠ.

Michael Jackson

 

Vědomě se nad tím povznes, buď silný a odhodlaný a nikdo ti nebude moci ublížit. Pouze ty sám si můžeš ublížit a vzdorovat."

Michael Jackson 

 

"Neboj se poznat, kdo opravdu jsi. Jsi mnohem více, než si dokážeš představit."

Michael Jackson

 

"Čím hlouběji jdu do sebe, tím jsem silnější, protože zjišťuji, že mé skutečné já je silnější než jakýkoli strach."

Michael Jackson

 

"Věřím ve své schopnosti. Mám skutečnou vytrvalost. Když se do něčeho vložím, nic mě nemůže zastavit."

Michael Jackson

 

"Vždy jsem byl odhodlaný. Vždy jsem měl vize věcí, které jsem chtěl dělat a cílů, kterých jsem chtěl dosáhnout, a nic mě nemohlo zastavit. Jsem soustředěný, vím, co chci a čeho chci dosáhnout, a nenechám se rozptalovat. A i když jsem někdy na dně, stále vytrvale směřuji k dosažení těchto cílů. Drží mě to na cestě. Jsem zanícený."

Michael Jackson

 

Jsem přesvědčen, že veřejně vystupující umělci se mají snažit být silnými osobnostmi, aby dávali příklad svým divákům. Je úžasné, co člověk dokáže, když o něco usiluje. Jste-li pod tlakem, nevzpírejte se mu, ale využijte ho jako výhodu, a cokoliv děláte, udělejte to ještě lépe.“

 Michael Jackson, ve své knize Moonwalk 

 

"Přece ze sebe nemůžete vydávat to nejlepší, když o sobě pochybujete. Jak byste mohli, když si nevěříte? Nestačí něco dělat tak dobře, jako posledně. Říkám tomu mentalita ´Dělej jen to, co můžeš´ - ale to nestačí, to vás neučí růst a zlepšovat se. Věřím na přání a lidskou schopnost ta přání uskutečnit."

Michael Jackson ve své knize Moonwalk

 

"Věřím v přání a v lidskou schopnost tato přání vyplnit. Přání je více než jen přání. Je to cíl, kterému tvé podvědomí může pomoci, aby se stal realitou."

Michael Jackson

 

"Už od doby, kdy jsem byl malý kluk, jsem snil o vytvoření nejprodávanější desky všech dob. Pamatuju si, že jsem jako dítě chodil plavat; předtím,než jsem skočil do bazénu, jsem měl přání. Uvědomte si, že jsem vyrůstal znalý odvětví, chápal jsem cíle, říkali mi, co je a co není možné. Chtěl jsem udělat něco speciálního. Rozpřáhnul jsem paže, jako bych posílal své myšlenky do vesmíru. Něco jsem si přál a pak jsem skočil do vody. Pokaždé, než jsem skočil do vody, jsem si říkal: ´Tohle je můj sen. Tohle je mé přání.

Michael Jackson

 

 

"Kdykoliv jsem viděl západ slunce, těsně před tím, než se slunce dostalo pod západní horizont a zmizelo, jsem si něco tiše přál. Zdálo se, že slunce odnáší mé přání s sebou. Udělal jsem to těsně předtím, než rychle zmizel poslední paprsek světla."

Michael Jackson

 
 
 

"Ať se děje co se děje, nejmocnější věc na světě je lidská mysl, modlitba, víra v sebe sama, důvěra a vytrvalost. Bez ohledu na to, kolikrát jsi to už dělal, dělej to znovu, dokud není správné, a stále věř v sebe sama, a je-li ve tvém okolí někdo negativní, vystřeluje negativní energii, naprosto to zablokuj, protože se staneš kýmkoliv chceš. (...) A nakonec, to nejdůležitější - nejdůležitější: zůstaň pokorný. Pokorný, jako dítě, jako je právě narozené dítě. I když se staneš vlivný nebo budeš mít moc nad lidmi, se svým talentem... jako Michelangelo se sochařením, víš, pod tím vším buď pokorný jak malé dítě, a buď tak milý, dávající a milující. Oni nepřichází nadmuté pýchou."

Michael Jackson, 26.října 2001

 

Vždy můžeš snít a tvé sny se vyplní, ale vyplnit je musíš ty.“

Michael Jackson 

 

"Věřím, že jsme mocní, ale nepoužíváme celou kapacitu našich myslí. Vaše mysl je dost silná na to, aby vám pomohla dosáhnout čehokoliv co chcete."

Michael Jackson

 

 Michael věřil, že když svou mysl přinutíte přijmout a věřit tomu, čeho chcete dosáhnout - společně se spoustou tvrdé práce - stane se to realitou.   

"Můžeme naprogramovat sami sebe, abychom byli takoví, jakými chceme být, ať už jde o cokoliv. Žít v tom díky mentálně-fyzickému programu - systému učení a tvorby. Studiem všech nejlepších v dané oblasti se stát ještě lepší." 

Michael Jackson
 
 

   Duševní program - stát se nejlepší díky podvědomému myšlení:

Sen: největší herec, zpěvák, tanečník a bavič, jaký kdy byl, nejlepší.

Sebejistota

Víra

Vytrvalost

Důvěra

Studuj velikánů tvého oboru a stáň se lepším.

Poznej tajemství svého usilí,  "metodu"

Cíl mysli: kontrola a ovlivňování podvědomí

Nejlepší ve tvém oboru.

Vzdělávej se. Metoda nejlepších.

Vyzkoušej to a potom to udělej perfektní.

Pohni horami.

Skutečný trénink: nikdy nekončící vytrvalost (umíněnost) vyrovnat nebo předčít vystoupení ve své mysli

  

 

 

 

 

 

"Naučil jsem se, že to, co si vložíš do své mysli, na co myslíš a co děláš, tvoří tvou osobnost. A ty do mysli můžeš vložit jakýkoli duševní objekt a mysl jej přenese do reality. To znamená, že se můžeme naprogramovat tak, abychom byli takoví lidé, jací chceme být, ať už jde o cokoli, žij v tom duševním, fyzickým programem nebo systémem učení a dělání. Studiem všech velikánů v oboru a být stále větší. Můj program se bude skládat z, ="

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         Michaelova píseň Keep the Faith

 

„Mí rodiče nás vždy učili vytrvat a věřit sami v sebe, mít sebedůvěru, ať už děláte cokoliv. I když zametáte podlahy nebo malujete stropy, dělejte to lépe než kdokoliv jiný na světě, nezáleží na tom, o co se jedná. Buďte v tom nejlepší a respektujte ostatní a buďte na sebe hrdí.. a čestní..“

Michael Jackson, online audio chat (26.října 2001)

 

 

 

Vzkaz Michaela Jacksona sám sobě (červen 1994) o svých příjmech:


Pro MJ - červen 94

Současné zaměstnání: autor písní, bavič, nahrávací umělec, herec, tanečník, režisér
Současný týdenní příjem: milion dolarů týdně
Zaměstnání za 45 dní od teď: stejné
Týdenní příjem za 45 dní od teď: 15 milionů dolarů týdně

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                

 

                

 

 

Pozitivní afirmace:

 

 

 

Jsem krásný

Jsem krásný

Jsem krásný

Jsem krásný

Jsem fantastický

Bůh je na mé straně, kdo může být proti mě?

Jsem krásný

Jsem teď někdo jiný

Krásný, znám tajemství a jsem ohněm odhodlaný pohnout horami ve všem, co dělám.

Vytvářím si svůj vlastní svět.

Jsem krásný

To staré ve mně je pryč

Znova budu kráčet vpřed

 

 

 

 

 

 

Kobe Bryant říká, že jeho mentalita na hřišti pochází z rady, kterou obdržel od Krále popu:

MINNEAPOLIS – Jednoho odpoledne, zničehonic, zavolal Michael Jackson izolovanému Kobu Bryantovi, a v ten okamžik se pro něj hodně změnilo. Král popu na dálku ucítil v zázračném dítěti mnoho ze svého vlastního obsedantního génia. Bryant byl 18ti letý zázrak Lakers z Los Angeles a nikdo nevěděl, co si počít s neklidem zrozeným ze zoufalé snahy o velikost.

“Všimnul si, že mi dávali co proto, za to, že jsem byl jiný," říká Bryant.

Povídali si spolu hodiny a hodiny, jezdili do ranče Neverland a Bryant byl silnější díky lekcím, které mu Jackson vštěpoval, o skutečném talentu, o způsobech, jak otevřít svou mysl a být ve štvanici chytřejší, bystřejší a nenasytný.

“Asi to zní divně, ale je to tak: Opravdu mě přípravdu učil Michael Jackson,” řekl Bryant časopisu Yahoo! Sports.

“Vždycky jsme mluvili o tom, jak se připravoval na vytváření své hudby a jak se připravoval na koncerty," říká Bryant. "Učil mě, co dělal: jak vytvořil album Thriller, jak vytvořil album Bad, všechny detaily, které k tomu vedly. Přesně to jsem potřeboval - vědět, že se musím soustředit na své dovednosti a nikdy neváhat. Protože to, co dělal a jak to dělal, bylo psychotické. Pomohl mi dostat se na takovou úroveň, kdy jsem byl schopný vyhrát tři tituly ve hře se Shaq, díky mé přípravě a studiu. A jen to všechno dospělo.

“To je mentalita, kterou mám - není atletická. Není od (Michaela) Jordana. Není od jiných atletů. Je od Michaela Jacksona.”

"Jedna z věcí, které mi vždy říkal, bylo, abych se nebál být jiný. Jinými slovy, když máš nějakou touhu, takové to nutkání, lidé se tě od toho budou snažit odradit a vrátit tě zpět do škatulky ´normálnosti.´ A on řekl, že je OK být něčím poháněn, je OK být posedlý něčím, co chceš dělat. Je to naprosto v pořádku. Neboj se od toho neuhnout. Jedna z knih, kterou mi dal, která mu pomohla se mnou komunikovat, byl Jonathan Livingston Racek, který o tom byl.

Za tím géniem, kterým byl, byl opravdu, opravdu milý člověk. Díky němu jsem začal ujízdět na filmech, na které bych se normálně nikdy nedíval. Filmy s Fredem Astairem. Všechny staré klasiky. Nikdy, nikdy bych se na ně nedíval. Vzpomínám si, že jsme mu se svou snoubenkou řekli, že se budeme brát a on byl vážně nadšený a nabídnul nám, že můžeme mít svatvu na jeho ranči, protože tam bude soukromí. My jsme se chtěli vzít v kostele, což jsme taky udělali. Ale nabídnul nám to. Byl to prostě skutečně milý člověk, který byl mimořádně skvělý, výjimečně bystrý, hnaný a talentovaný. Pokud tohle všechno spojíte, máte Michaela Jacksona."

Zdroj: sports.yahoo.com/nba/blog/ball_dont_lie/post/Kobe-Bryant-remembers-Michael-Jackson?urn=nba-173478 

 

Tvrdá práce a trénink je třeba vždy!

Komentáře: O tom, jak být úspěšný

Datum: 06.07.2016

Vložil: Anonym

Titulek: MJ = dokonalost

Už od školky nás učí: ,, Nikdo není dokonalý..." A já hloupá tomu ještě do nedávná věřila. Pak jsem ovšem poznala nejúzasnejsiho člověka-Krále popu-talentovaneho umelce-mileho a citlivého muze...-nebo chcete-li prostě jen Michaela Jacksona. On dokonalý byl, ale jak je vidět, někteří lidé to zřejmě nemohli unést a proto mu stále ublizovali...až se jim povedlo co asi chteli- zabili nenahraditelného člověka. Ne! ♥Michael Jackson FOREVER♥

P.S. Miluji tuto stránku (a Mikyho)

Datum: 11.01.2016

Vložil: Veronika

Titulek: <3

Když jsi čtu slova Michaela Jacksona musím přemýšlet nad tym jaký byl člověk. Moc děkuju za tu stránku pomohlo mi to zamyslet se nad svým životem.

Datum: 04.06.2014

Vložil: Ondřej

Titulek: www.srdceviteze.cz

Spíše než číst citáty, dělejte něco skutečného a hodnotného:
https://srdceviteze.cz/blog/jak-byt-uspesny/

Datum: 23.02.2013

Vložil: Petr

Titulek: pochvala

Autor Těchto stránek si zaslouží velkou pochvalu.

Datum: 28.11.2012

Vložil: Lucie

Titulek: Poděkování

Děkuji ,že tato stránka existuje.Mám možnost se dozvědět tolik zajímavých věcí o Michaelovi... a taky můžu čerpat na napsání absolovenské práce ,která je věnovaná jen jemu.Mnoho jsem se od něho naučila.Jsi božská :-).

Datum: 02.07.2013

Vložil: Erik

Titulek: : Poděkování

Nebýt této zlaté stránky,nikdy bych nepochopil co je to opravdová láska.Tato stránka mi pomohla jak psychicky tak celkově.Změnilo to mé chování,zpusob života.

Datum: 07.02.2014

Vložil: Kiwi

Titulek: Re: : Poděkování

Moc děkuji a velice si toho vážím.

Datum: 09.09.2012

Vložil: aďuška-jackie

Titulek: Obdiv !!

No ja som unesená nad touto stránkou, ďakujem Bohu a osobe, ktorá to má na starosti, že také niečo existuje a moje oči si to môžu prečítať a moja osoba je maximálne uspokojená :-D

Datum: 25.08.2012

Vložil: Michelle

Titulek: ....

úžasné čítanie!!!! Prosím ťa, nikdy túto stránku nevymaž, je to poklad :)

Přidat nový příspěvek