O lásce

 

"Bůh nám sem dolů vždy posílá někoho mimořádného, aby se pokusil naučit svět jak milovat a jak se sjednotit. Michael byl takovou osobou."
Becca, You Tube 

 

"Od prvního okamžiku, co jsem ho spatřila, jsem cítila jeho kouzlo. Dnes už chápu, že to, co jsem viděla, byla Boží láska, která skrze něj vyzařovala.".

Kim, fanynka

 

"Naučila jsem se spoustu věcí, ale to nejdůležitější, co jsem se kdy naučila, je jak milovat a být milována. Naučila jsem se to od Michela Jacksona.

Láska žije navždy. Proto bude Michael Jackson žít navždy v našich srdcích. Maya Angelou řekla, že lidé zapomenou, co jste řekli, ale nikdy nezapomenou, jak se s vámi cítili. S ním jsme se cítili milováni. Michael Jackson uzdravoval, naplňoval a pozvedal srdce lidí po celé zeměkouli. Teď je na nás, abychom se pokusili uzdravit svět."

Rev. Catherine Grossová, Ed.D

 

 

"Už od doby, co jsem byl malý, jsem si uvědomoval, že mám v sobě spoustu lásky, kterou mohu ze své duše sdílet. Černá tradice je tradicí duše *publikum křičí* ...taky vás miluju.....která je darem lásky a radosti. Duše je nejcennější dar, který můžete sdílet, protože tak šíříte kus sebe a svět ten dar teď potřebuje víc než kdy jindy. V ghettu na vás čeká dítě s AIDS společně s hladovějícími lidmi v Africe a kdokoliv jiný, kdo potřebuje uzdravit. Udělejte svět hezčím - díky tomu, že se společně se mnou rozdělíte o váš krásný pocit, který budete mít, když je vaše duše pozvednuta, aby stala čistou láskou. Tuto cenu přijímám jménem dětí z celého světa které jsou mojí inspirací a mou nadějí, děkuji..."

Michael Jackson při převzení ceny za humanitární činnost na Soul Train Awards (1993)
 

 

 

"... Kamkoli jdete, v každé zemi, na každém kontinentu, lidé touží a prahnou po jediné věci - milovat a být milován. Láska přesahuje mezinárodní hranice a hojí rány nenávisti, rasové předsudky, fanatismus a nevědomost . Jedná se o konečnou pravdu v srdci všeho stvoření ... "

Michael Jackson

 

 

"Bezpodmínečná láska je vše, co máš. Nikdy se nemůžeš předávkovat lásky. Je to krásná věc."

 Michael Jackson

 

 

"Základem lidského vědění, začátkem lidského vědomí, musí být to, že naprosto každý z nás je milován. Ať už máte červené nebo hnědé vlasy, ať máte jakoukoliv barvu kůže a jakékoliv náboženství, musíte vědět, že vás má někdo rád. 

Pokud vstoupíte do tohoto života s pocitem, že jste milováni, a odejdete se stejným pocitem, pak si s čímkoliv, co se stane mezi tím, hravě poradíte. Profesor vás může vyhodit, ale vy se nebudete cítit poníženě. Šéf vás může deptat, ale vy se nebudete cítit zdeptaně. Jak vás může někdo dostat, když víte, že jste objektem lásky? To ostatní je jen obal.

Ale pokud nemáte vzpomínku na to být milován, stále ji hledáte. Hledáte ve světě něco, co by vás naplnilo. Nezáleží na tom, kolik máte peněz a jak slavní jste, stále se budete cítit prázdní. Co opravdu hledáte je bezpodmínečná láska."

Michael Jackson, z proslovu na Oxfordské Univerzitě (2001)

 

 

"Láska je to, co můžeme sdílet, co udělá rozdíl a změnu. Je velice důležitá."

Michael Jackson

 

 

"Základem veškerých lidských znalostí, počátkem lidského vědomí musí být to, že každý z nás je objektem lásky."

Michael Jackson

 

"Sněme o zítřku, kdy skutečně můžeme z duše milovat a poznat lásku jako základní pravdu v srdci všech stvoření."

"Smysl života je obsažen v každém projevu života. Je přítomen v nekonečnu forem a jevů, které existují v celém stvoření."

"Když uvidíme veškerý život jako svatý, každému narostou křídla."

Michael Jackson

 

 

"Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jak mokrý kousek mýdla.Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se ji držet lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude."

Michael Jackson ve své knize Dancing the Dream/Tanec jako sen

 

 

"Když mi chcete být nablízku, poslouchejte hudbu. Je v ní uložena láska a nikdy nezemře..."

Michael Jackson


 

 "Speechless jsem si musel poslechnout alespoň 50x, nežli jsem byl schopen ho (MJ) nepřetržitě sledovat na této emocionální úrovni, kde se on nachází po celou dobu. Mnoho lidí nepochopí dokonce ani tohle..."

M. Assheuer-Steiger,  psycholog a pedagog (2002)

 

Michael Jackson, píseň Speechless:

 

Tvá láska je magická, tak se cítím

Ale ztratil jsem slova

Pryč je milost k vyjádření vášně

Ale jsou tu světy a světy způsobů

Povědět Ti jak se cítím

Ale já jsem kvůli Tobě oněmnělý

I když jsem s Tebou, jsem daleko a nic není skutečné

Když jsem s tebou, nenacházím slov, nevím co říct

Moje hlava se točí jako kolotoč a tak se tiše modlím

Bezmocně a beznadějně, tak se uvnitř cítím

Nic není skutečné, ale všechno je možné

Je-li Bůh na mé straně

Když jsem s Tebou, jsem ve Světle

Kde nemohu být nalezen

Je to jako kdybych stál na místě zvaném Posvátná Země

Kvůli Tobě jsem oněmnělý

I když jsem s Tebou, jsem daleko a nic není skutečné

Půjdu kamkoliv a udělám cokoliv

Jen abych se dotkl Tvé tváře

Neexistuje hora, kterou bych nezdolal

Jsem pokořen ve Tvé Milosti

Kvůli Tobě jsem oněmnělý

I když jsem s Tebou, jsem daleko a nic není skutečné

Tvá Láska je magická, tak se cítím

Ale ve Tvé přítomnosti nemám slova

Slova jako ´Miluji Tě´

 

 

"Láska je ta nejdůležitější věc na světě. Všechno je pro lásku. L.O.V.E."

Michael Jackson, zkoušky na turné This Is It, 2009

 

 

Ať se láska stane vaší zbraní, která překoná jakékoli zlo.

Vzkaz Michael Jacksona na tabuli v hotelu Capitol v říjnu 1987

Komentáře: O lásce

Datum: 27.02.2012

Vložil: erik

Titulek: je to buh tance

michael je skvelej.snazim se tancit zpivat jako on.Me srdce mu navzdy patri

Datum: 18.01.2012

Vložil: erika

Titulek: libi se mi na nej vsecko

michael jackson byl nejlepsi zpvevak na celem z svetě a mam ho moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc rada. a je skoda ze zemrel . ja kdys jsem byla mala tak jsem se tesila na jeho koncert. ale uz je pozde protoze zemrel.ja mam jeho cedecka. a chci ho videt. mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc jsem si to prala. to bylo moje prana. tak ja uz musim koncit mam ho moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo rada erika

Datum: 28.09.2011

Vložil: EvČa

Titulek: Nic hezčího jsem neslyšela

Nejsem sice ještě dospělá ale tyto slova jsou opravdu silná a ten kdo je vypustil z úst nebyl jen tak někdo byl to Michael Jackson můj největší idol nejlepší zpěvák a všechno co mohlo kdy být!!! Můj největší sen ,který jsem měla bylo se setkat s ním . Škoda že už to není možné :(

Datum: 27.12.2011

Vložil: STANIČKA

Titulek: MICHAEL JE ANDĚL KTERY MI DAL VŠE DO SVÉHO SRDCE

AHOJ EVIČKO SETKALA JSEM SE JEN JEDNOU S MICHAELEM NA JEHO KONCERTĚ V BUKUREŠTI.JE TO VELMI CITLIVY ČLOVĚK A VŽDY BYL.UŽ 2 ROKY HO IMITUJI.JEN MNE MRZI ŽE ODEŠEL TAK BRZY MĚLA JSEM K NĚMU HODNĚ BLÍZKO.HODNĚ JSME SPOLU MĚLI SPOLEČNÉHO.JSEM S TOHO HODNĚ NEŠTASTNA.MĚL HODNĚ BLÍZKO K MEMU SRDCI

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek