O lásce

 

"Bůh nám sem dolů vždy posílá někoho mimořádného, aby se pokusil naučit svět jak milovat a jak se sjednotit. Michael byl takovou osobou."
Becca, You Tube 

 

 

"Naučila jsem se spoustu věcí, ale to nejdůležitější, co jsem se kdy naučila, je jak milovat a být milována. Naučila jsem se to od Michela Jacksona.

Láska žije navždy. Proto bude Michael Jackson žít navždy v našich srdcích. Maya Angelou řekla, že lidé zapomenou, co jste řekli, ale nikdy nezapomenou, jak se s vámi cítili. S ním jsme se cítili milováni. Michael Jackson uzdravoval, naplňoval a pozvedal srdce lidí po celé zeměkouli. Teď je na nás, abychom se pokusili uzdravit svět."

Rev. Catherine Grossová, Ed.D

 

 

"Už od doby, co jsem byl malý, jsem si uvědomoval, že mám v sobě spoustu lásky, kterou mohu ze své duše sdílet. Černá tradice je tradicí duše (publikum křičí) ...taky vás miluju.....která je darem lásky a radosti. Duše je nejcennější dar, který můžete sdílet, protože tak šíříte kus sebe a svět ten dar teď potřebuje víc než kdy jindy. V ghettu na vás čeká dítě s AIDS společně s hladovějícími lidmi v Africe a kdokoliv jiný, kdo potřebuje uzdravit. Udělejte svět hezčím - díky tomu, že se společně se mnou rozdělíte o váš krásný pocit, který budete mít, když je vaše duše pozvednuta, aby stala čistou láskou. Tuto cenu přijímám jménem dětí z celého světa které jsou mojí inspirací a mou nadějí, děkuji..."

Michael Jackson při převzení ceny za humanitární činnost na Soul Train Awards (1993)
 

 

 

"... Kamkoli jdete, v každé zemi, na každém kontinentu, lidé touží a prahnou po jediné věci - milovat a být milován. Láska přesahuje mezinárodní hranice a hojí rány nenávisti, rasové předsudky, fanatismus a nevědomost . Jedná se o konečnou pravdu v srdci všeho stvoření ... "

Michael Jackson

 

 

"Bezpodmínečná láska je vše, co máš. Nikdy se nemůžeš předávkovat lásky. Je to krásná věc."

 Michael Jackson

 
 

"Základnou lidského vědění, začátkem lidského vědomí, musí být to, že naprosto každý z nás je milován. Ať už máte červené nebo hnědé vlasy, ať máte jakoukoliv barvu kůže a jakékoliv náboženství, musíte vědět, že vás má někdo rád. 

Pokud vstoupíte do tohoto života s pocitem, že jste milováni, a odejdete se stejným pocitem, pak si s čímkoliv, co se stane mezi tím, hravě poradíte. Profesor vás může vyhodit, ale vy se nebudete cítit poníženě. Šéf vás může deptat, ale vy se nebudete cítit zdeptaně. Jak vás může někdo dostat, když víte, že jste objektem lásky? To ostatní je jen obal.

Ale pokud nemáte vzpomínku na to být milován, stále ji hledáte. Hledáte ve světě něco, co by vás naplnilo. Nezáleží na tom, kolik máte peněz a jak slavní jste, stále se budete cítit prázdní. Co opravdu hledáte je bezpodmínečná láska."

Michael Jackson, z proslovu na Oxfordské Univerzitě (2001)

 

 

"Láska je to, co můžeme sdílet, co udělá rozdíl a změnu. Je velice důležitá."

Michael Jackson

 
 

"Sněme o zítřku, kdy skutečně můžeme z duše milovat a poznat lásku jako základní pravdu v srdci všech stvoření."

"Smysl života je obsažen v každém projevu života. Je přítomen v nekonečnu forem a jevů, které existují v celém stvoření."

"Když uvidíme veškerý život jako svatý, každému narostou křídla."

Michael Jackson

 

 


"Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jak mokrý kousek mýdla.Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se ji držet lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude."

Michael Jackson ve své knize Dancing the Dream/Tanec jako sen

 

 

 

"Když mi chcete být nablízku, poslouchejte hudbu. Je v ní uložena láska a nikdy nezemře..."

Michael Jackson


 

 

 "Speechless jsem si musel poslechnout alespoň 50x, nežli jsem byl schopen ho (MJ) nepřetržitě sledovat na této emocionální úrovni, kde se on nachází po celou dobu. Mnoho lidí nepochopí dokonce ani tohle..."

M. Assheuer-Steiger,  psycholog a pedagog (2002)

 

Tvá láska je magická, tak se cítím

Ale ztratil jsem slova

Pryč je milost k vyjádření vášně

Ale jsou tu světy a světy způsobů

Povědět Ti jak se cítím

Ale já jsem kvůli Tobě oněmnělý

I když jsem s Tebou, jsem daleko a nic není skutečné

Když jsem s tebou, nenacházím slov, nevím co říct

Moje hlava se točí jako kolotoč a tak se tiše modlím

Bezmocně a beznadějně, tak se uvnitř cítím

Nic není skutečné, ale všechno je možné

Je-li Bůh na mé straně

Když jsem s Tebou, jsem ve Světle

Kde nemohu být nalezen

Je to jako kdybych stál na místě zvaném Posvátná Země

Kvůli Tobě jsem oněmnělý

I když jsem s Tebou, jsem daleko a nic není skutečné

Půjdu kamkoliv a udělám cokoliv

Jen abych se dotkl Tvé tváře

Neexistuje hora, kterou bych nezdolal

Jsem pokořen ve Tvé Milosti

Kvůli Tobě jsem oněmnělý

I když jsem s Tebou, jsem daleko a nic není skutečné

Tvá Láska je magická, tak se cítím

Ale ve Tvé přítomnosti nemám slova

Slova jako ´Miluji Tě´

 

Michael Jackson, píseň Speechless

 

 

Komentáře: O lásce

Datum: 03.08.2016

Vložil: Nikola Jackson

Titulek: Je to náš anděl strážný

Michael Jackson byl nejlepší popový zpěvák a tanečník na celém světě, měl strašně rád děti velice se jím pokoušel pomáhat aby měli lepší život rád zkládal písně o lásce dětem a lidu kteří trpěli on by nikdy nikomu neublížil naopak by mu pomohl k lepšímu životu ,já si myslím že to byl nejlepší člověk na světě kterého jsme mohli potkat protože i mě pomohl k lepšímu životu i když jsem ho nikdy nepotkala osobně i já jsem taky trpěla byla jsem tři roky v děckém domově kde se o mě skoro nikdo nestaral,jednoho dne jsem našla rodinu která mě má ráda a jsem vděčná že jí mám ,když jsem vyděla jeho videoklipy kde byl s dětmi tak jsem si ho oblíbila mám ho do dnes ráda a miluji ho z celého srdce a budu ho milovat navždy i když jsem trpěla tak se snažím ho na podobova ,abych byla jako on a rada taky pomáhám světu jako on aby se lidém dařilo co nejlépe budu v tom pokračovat co Michael Jackson nedokončil mám ho ráda velice moc je to naš popoví král a anděl strážný ráda jeho filmy,vydeoklipy, rozhovory pozoruji má ,taky ráda jeho písně poslouchám je velice ráda ,chybý mi že tady nejí chtěla bych aby se knám vrátil

Datum: 21.02.2016

Vložil: hxgjhc

Titulek: ...

Michael byl ten nejlepší člověk, co kdy žil! Miluju ho a budu ho milovat navždycky!!!

Datum: 31.01.2016

Vložil: Lulu

Titulek: Milujem ho

Krajsi clanok som nikdy necitala a suhlasim s tym co tam bolo napisane lebo on mal v srdci naozaj tolko lasky kolko ma len malokto. Bol to proste kral a on bude zit navzdy v nasich srdciach. Chcem byt ako on ci uz srdcom,vzhladom :) alebo aj spevackym a tanecnym nadanim. Som jeho naaaaajväcsia faninka a nou aj ostanem a budem sa snazit zit ako on

Datum: 18.01.2015

Vložil: Tina

Titulek:

Ten hle člověk nam všem ukazuje jak bychom mohly změnít svět je to lehke :) stači se kouknout na Michaela jak si hraje s děmi a každy člověk uviďí v čem zpočiva krasa a laska , musime milovat ostatní liďí, :) I když michael tady už s namí není mužeme pořad pro něj něco udělat :D mužeme dokončit to co on začal , rozdavat lasku :) a mimochodem podle mě michael nezemřel byla to vražda ale o tomhle mluvit nemužem :(

Datum: 14.01.2015

Vložil: NATALIA FARBAC

Titulek: MICHAEL JACKSON

CO MAM NAPISAT MICHAEL JACKSON JE JEDEN Z NAJLEPSICH SPEVAK NA CELOM SVETE ON MAL VELKY NEUVERITELNY HLAS VYBORNU HUDBU JE TO MOJ NAJLEPSI A NAJOBLUBENEJSI SPEVAK NA CELOM SVETE ON MNE CHYBA SKODA ZE ZOMREL URCITE BOL DOBRY CESTNY A MILY CLOVEK JA NEVERIM TYM HNUSNICH KLAMSTIEV NENI TO PRAVDA DUFAM ZEJE V NEBI S BOHOM BUDE V MOJOM SRDCI ,ALE AJ BOH TOJE JASNE ,ALE NAOZAJ OBDIVUJEM MICHAEL JACKSON STYSKA SA MI ZE TU NENI .

Datum: 23.06.2014

Vložil: Bája

Titulek: <3

Michael musel mít opravdu velice těžký život.. Chápete to?? On nemohl třeba ani do obchodu nebo se jen tak projít někam... Všude měl kolem sebe stovky lidi, kteří křiceli a zadali o autogramy a ja nevím co... Sem ráda ze Michael zemrel, konečně má svátej klid.. XSCAPE - v téhle pisnicče (když si to přeloží te) je i jak se cítil atd.. A je to z roku 2002 .... A Sem ráda ze to vystupování tancování ,zpívání miloval a ze si to opravdu užíval .. Miluju Michael jacksona, opravdu mega moc<3 Dal nám úžasnou hudbu .. Sem jeho největší fanoušek (možná na světe) .. Každy den si vemu sluchátka do uší a jen posloucham ten jeho hlas ..Vím o něm snad všechno,zajímá me každá jeho slova rozhovory atd... já Miluju to jeho ooh uuh, tak jakto dělal napří. V pisnicče My rock with you .. .. .. Nebo to "You are not alone" se vždycky rozbrecim.. Ma hrozne moc písniček asi tak přes 100, což je neskutečný .. A ten jeho tanec je uplňe božský v (billie jean) and (they don't care about up) , proste mi uz z toho všeho hrabe .. I moje máma se me furt ptá" proč mas furt ty sluchátka v uších co tam furt poslouchas?" Jo a ještě neco! KDYBY někdo chtěl vidět jeho "film" jak nacvicoval některé svoje písničky na turné v Londýně ... Ještě před jeho usmrtí .. Tak prosim můžete se mrknout .. Jmenuje se THIS IS IT ... Mozna uz to někteří viděli, ale to je jedno

Datum: 23.02.2014

Vložil: milena

Titulek: vzkaz o lasce

si laska sama stelesneni dobroty nehy vzdy budes mem srdci navzdy cislo 1 vzdy tak sedim a premyslim zda se nas divas z nebe citim ze si vedle me a javim ze ano prosim te az jednou zestarnu a budu hodne stara pockej na me v nebi miluju te michaeli jacksone

Datum: 15.11.2013

Vložil: Erika

Titulek: Mám tě pořád ráda i když jsi na nebi....?:*

Jsi přád v mém srdci i když mi má sestra říka:,, Ty jsi fakt blbá?,, Ale já tě mám hrozně moc ráda Michaeli moc nám tad chybíš na zemi bez tebe není vůbec život jenom smůla nic jiného život bez tebe mě fakt nebavíí........???? :* :* :* :) Chci tě zpět na Zem

Datum: 24.10.2013

Vložil: Sara

Titulek:

Michaeli jsi muj nejlepši spěvak a tak to zustane uš navždy mam tě pořed stejně rada :) i když tu uš snami nejsi ♥

Datum: 10.06.2012

Vložil: sidonie šamkova

Titulek: můj život

nejsem dost dospělá a ještě ani nevým přesně co je laska ale vím jedno...že miluju michaela jako muže svých snů i jako superstar...a vždicky budu,je pro mě moc těšký že umřel.ale on sice umřel ale u miliony fanoušků neee!!!u nich je napořad v srdci a vždi tam zůstane.je pro mě jedinečný ,,,někdy jen tak doma sedím a posloucham jeho skvělý písně a brečim říkam jsi proč jsem jse nenarodila dřív??? abych ho mohla spatřit..proč mě nemohl milovat jako jíny ženy to je ten důvod prokterej jsem tak smutna a zarověn i štastna.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek