O dětech  

 

“Velmi malé děti ve své prostotě vidí, že jsou světlem a láskou. Pokud jim to umožníme, mohou nás naučit, abychom se tak viděli také.”

Michael Jackson

 

 

 

"Michaelovo poselství bylo jednoduché. Věděl, že když budeme milovat děti, díky jejich prostým srdcím se můžeme dotknou celého světa. Pro Michaela bylo velmi důležité, abychom vždy mysleli na to, abychom milovali děti. Skrze jejich srdce vede nespočet možností, jak přinést lásku a mír do tohoto neustále se měnícího světa."

Heather Nutt

 

 

"Když mám volno, jednou z mých nejoblíbenějších činností je trávit čas s dětmi – povídat si s nimi, hrát si, válet se v trávě. Jsou jeden z hlavních důvodů, proč dělám to, co dělám. Děti jsou více než dospělí. Vědí vše, co se lidé snaží zjistit. Znají spoustu tajemství, ale je pro ně obtížné je projevit. Já to poznám a učím se od nich. Říkají věci, které by vás ohromili. Dostávají se přes brilantní, geniální etapy (života), ale když dosáhnou určitého věku, ztratí se to. Tolik lidí si myslí, některé věci jsou dětinské, ale dospělí vážně nejsou nic jiného než děti, které ztratily veškeré opravé kouzlo tím, že si všímaly, vrtaly se v něčem a zjišťovaly. V to hluboce věřím."

Michael Jackson, noviny Melody Maker Music, 1980

 

 

"Lidé se diví, proč mám vždy okolo sebe děti. Je to proto, že díky nim nacházím to, co jsem sám nikdy neměl. Disneylandy, zábavní parky, arkády - miluju všechny tyhle věci, protože když jsem byl malý, byl to jenom práce, práce, práce." 

Michael Jackson, v rozhovoru s Oprah, 1993
 

 

"Jak staří byste byli, kdybyste jste vůbec nevěděli, kolik vám je let?"

Michael Jackson, Ebony Magazine, 1982

 

Rabín Schmuley: Proč se trápíme s tím, co si o nás ostatní lidé myslí? Protože jsme více nejistí, když stárneme a chceme, aby nás lidé chválili? Proč jsou děti více bezstarostní než dospělí?

Michael Jackson: V podstatě jsou bezstarostnější, protože přichází od Boha, z jiného solárního systému, kde jsou jejich mysl, srdce a pocity na správném místě.
 

 

 

"(Dospělí) se snaží být takoví, jak to po nich vyžaduje společnost, ale děti jsou prostě šťastné, rozmarné a milují zábavu.

Děti mají takové to rozechvění, září jim oči a stalo se mi, že jsem byl na setkání se skupinou právníků apod. a někdy do místnosti přišlo dítě a něco říkalo. A já všechny zastavím a musí říct: "Ahoj," nebo jej vzít na zřetel, aby se dítě cítilo výjimečně. A právníci to nechápou. Pro mě právě do místnosti vkročil Bůh a my mu musíme prokázat úctu.
 
Miluju, že je dítě tak upřímné. Jestliže žárlí, řekne to. Když se na tebe zlobí, řekne to.... "Máš radši jeho než mě." Dospělí to neřeknou.Ti se budou mstít a hledat další způsob, jak ti ze žárlivosti ublížit."

Michael Jackson

 

 

"Děti se stanou podmíněné tím, co nazýváme ´tlakem okolí´ a snaží se přizpůsobit se tomu, jakými si myslíme, že by měly být - chovej se podle toho, kolik ti je, chovej se jako teenager, chci být muž - a ztratí tu jedinečnou kouzelnou věc, kterou není být dětinský, ale být jako dítě. Všechna kreativita, od Michelangelovy práce k Spielbergovi a Georgeovi Lucasovi... všichni nejvíce tvůrčí lidé se prostě chovají jako děti. Hrají hry jako Nintendo nebo čtou komiksy a většinu lidí by šokovalo, kdyby to věděli. Ale já se okolo těchto lidí pohybuju a vidím to, vím to. I já to dělám. Mám komiksy a miluju je. Naše děti jsou tou nejcennější věcí, kterou máme a když vidíme, co se děje, pro mě to znamená vidět problémy, které ve světě máme s dětmi, myslím, že moc dobře chápu proč. Tohle je největší jednoslovné poselství všech dob - láska. A děti tě učí, jak milovat."

Michael Jackson

 

"Přišlo za mnou tolik rodičů, protože jejich děti, když mě viděly, tak se do mě zamilovaly. Zbláznily se - chtějí si hrát a lézt po stromech a já to s nima všechno dělám. (Rodiče) si mě vezmou stranou a se slzama v očích říkají: ´Michaele, já neznám své děti. Naučil jsi mě, jak opravdu trávit čas s dětmi, musím se to naučit´... Děti zbožňují zábavu, lásku, zbožňují pozornost. Chtějí den plný zábavy, věci, které, když s nimi zažiješ, tak budou navždy zapsány v jejich srdcích.

Má to vliv na to, kdo se z nich stane a co se stane s naším světem, co se stane v tomto vesmíru. Je to budoucnost."

Michael Jackson

 

 

"Musíme uzdravit svět. Chaos, beznaděj a nesmyslné ničení nás obklopují a jsou následkem odcizení, které lidé cítí mezi sebou a vůči svému prostředí. Toto odcizení má často kořeny v citově ochuzeném dětství. Děti byly o své dětství okradeny. Dětská mysl potřebuje záhady, kouzla, divy a vzrušení. Chci, aby má práce pomohla lidem objevit dítě, které se v nich skrývá."

Michael Jackson

 

"...Mé dětství mi bylo zcela odňato. Žádné Vánoce, žádné narozeniny. Nebylo to normální dětství. Rozhodně ne žádné normální dětské radovánky. Místo toho těžká práce, zápas a bolest a eventuálně materiální a profesionální úspěch. Ale hroznou cenou za to je to, že nemohu obnovit tuhle část mého života - ale ani bych to neudělal.

Dnes, když vytvářím hudbu, se cítím jako nástroj přírody. Myslím na to, jakou rozkoš musí příroda cítit, když otevřeme naše srdce a vyjádříme naše Bohem dané schopnosti. Zvuk souhlasu se valí vesmírem a celý svět přetýká magií. Kouzlo naplňuje naše srdce, neboť jsme zahlédli, na okamžik, hravost života a to je důvod, proč mám rád děti a tolik se naučím, když jsem v jejich přítomnosti.

Uvědomuji si, že mnoho z našich dnešních světových problémů, od těch v hloubi města po širokou škálu válek a terorismu a naše přeplněné věznice, jsou důsledkem toho, že dětem bylo jejich dětství ukradeno. Magie, kouzlo, údiv a nevinnost dětského srdce jsou semínka tvůrčí schopnosti, která uzdraví svět. Skutečně tomu věřím.

To, co se potřebujeme od dětí naučit, není dětinskost. Být s nimi nás spojuje s hlubší moudrostí života, která je všudy přítomná a pouze žádá o to, aby byla prožívána. Znají cestu k řešení, která leží v našich vlastních srdcích čekajíce na to, až bude poznána.

Dnes bych chtěl poděkovat všem dětem na světěm, včetně nemocných a handikepovaných. Jsem velice citlivý k vaší bolesti.

Také bych chtěl poděkovat všem, kteří mi tady na Zemi pomáhají projevit můj talent. Nejdříve mým rodičům, všem mým bratrům a sestrám, hlavně Janet. Jsem na ní tak hrdý, je úžasná..."

Michael Jackson, 35th Annual Grammy Awards (1993)

 

"Myslím, že se učíme skrze hru, zatímco se bavíme a po té, co se bavíme, se dějí kouzla. Nebo když je zábava, tak se dějí kouzla. Vím, že pro mě to tak je. Napsal jsem jednu z nejkrásnějších písniček, co jsem kdy napsal, když jsem si hrál s nějakýma dětma. Úplně to vyšlo od nich a když jsem to nahrál, říkám: ´Ok, tohle vyšlo z tohohle a tohohle dítěte´. Inspirovaly to. Přišlo to z toho, že jsou, z jejich přitomnosti a jejich duše. Je to pravda.

"Děti jsou milující, něšíří pomluvy, nestěžují si, mají jen otevřená srdce. Jsou na vás připraveny. Nesoudí. Neřídí se barvami. Jsou velmi dětští. To je problém s dospělými: ztratily tyhle dětské kvality. Ale tohle je úrověň inspirace, která je tak potřebná a důležitá pro vytváření a psaní písní a pro sochaře, básníky a spisovatele. Je to stejný druh nevinnosti, stejná úroveň vědomí, ze které něco vytváříte. A děti jí mají. Okamžitě to cítím od zvířat, dětí a přírody.”

Michael Jackson - Ebony/Jet 2002 interview


 

"Je snadné zaměnit omylem nevinného za prostoduchého nebo naivního. Všichni chceme působit sofistikovaně, všichni chceme vypadat, že se vyznáme. Být nevinný do toho nezapadá.

Přesto je v nevinnosti hluboká pravda. Malé dítě se podívá do očí své matky a vidí pouze lásku. Když nevinnost zvolna odchází, její místo zaujmou komplikovanější věci. Myslíme si, že potřebujeme přelstít ostatní a strojíme intriky, abychom získali to, co chceme. Začínáme spotřebovávat velké množství energie na to, abychom ochránili sam sebe. Potom se život změní v zápas. Lidé nemají jinou možnost, než vyznat se v běžném životě. Jak jinak by mohli přežít?

Když se do toho dostanete hlouběji, zjistíte, že přežití znamená vidět věci takové, jaké skutečně jsou a reagovat na ně.

Znamená to být otevřený. A právě to je nevinnost. Je prostá a důvěřivá jako dítě, neodsuzující a nepřipoutaná pouze k jednomu úhlu pohledu. Jestliže jste připoutáni k nějakému vzorci myšlenek a reakcí, vaše tvořivost se uzamnkne. Ztratíte svěžest a kouzlo okamžiku. Naučtě se být znovu nevinní a ta svěžest nikdy nevybledne."

Michael Jackson, ve své knize Dancing the Dream
 

 

"Děti mi svými hravými úsměvy ukazují to božské v každém z nás. Ta prostá dobrota jim vyzařuje přímo ze srdce. Toto nás může tolik naučit. Jestliže chce dítě čokoládovou zmrzlinu, prostě si o ní řekne. Dospělí se zapletou do problému, zda zmrzlinu jíst nebo ne. Dítě si jí jednoduše vychutná.

Co se potřebujeme od dětí naučit není dětinskost. Být s nimi nás spojuje s hlubokou moudrostí života, která je všudypřítomná a pouze žádá o to, aby byla prožita. Teď, když je svět tak zmatený a jeho problémy tak složité, cítím, že potřebujeme naše děti více než kdy jindy. Jejich přirozená moudrost ukazuje cestu k řešení, která leží, čekajíce na rozpoznání, v našich vlastních srdcích."

"Když děti poslouchají hudbu, tak jí nejen poslouchají. Rozpustí se v melodii a plují s rytmem. Něco uvnitř začíná rozpínat svá křídla – brzy je dítě a melodie jedno. Já se v přítomnosti hudby cítím také tak a své nejlepší chvíle tvorby jsem často strávil s dětmi. Když jsem u nich, hudba ke mně přichází tak lehce jako dýchání.

Každá píseň je dítě, které živím a dávám mu svou lásku. Ale i když jste nikdy nenapsali píseň, váš život je písní. Jak by mohl nebýt? Vlna za vlnou, Příroda vás laská – rytmus každého rozbřesku a každého západu slunce je vaší částí, padající déšť se dotýká vaší duše a sami sebe vidíte v oblacích, které si hrají na schovávanou se sluncem. Žít znamená být jako hudba, počínajíce tancem krve ve vašich žilách. Vše živé má rytmus. Abyste jej cítili, měkce a pozorně, znamená vyvolat hudbu.

Cítíte vaši hudbu?

Děti ano, ale když vyrosteme, život se stane břemenem a rutinou a hudba bledne. Někdy je srdce tak těžké, že se od něj odvracíme a zapomínáme, že jeho tep je nejmoudřejší vzkaz života, poselství beze slov, které říká: ´Žij, existuj, hýbej se, raduj se – jsi naživu!´ Bez moudrého rytmu srdce bychom nemohli existovat. Když se cítím trochu unavený nebo přetížený, děti obnoví moji sílu. Obracím se k nim pro nový život, pro novou hudbu. Dvoje hnědé oči se na mě dívají tak hluboce, tak nevinně a já si říkám sám pro sebe: ´Tohle dítě je píseň.´ Je to tak pravdivá a přímá zkušenost, že si okamžitě znovu uvědomím:´ Já jsem také píseň.´ Jsem opět sám sebou."

Michael Jackson ve své knize Dancing the Dream

 

 

"Nejen, že se cítím volný. Mám pocit, že stojím v tváři Boha. Cítím se poctěn tím, že jsem ten šťastlivec. Že tě Bůh požehnal tím, být v jejich přítomnosti a ostatním lidem to nedochází, protože s nimi zachází jako s odpadem. Já přijdu do místnosti, kde je cítit blaho. Můžeš ho cítit, můžeš se ho dotknout, oni ho evokují, protože to je vědomí, ať je to, co je to, spiritualita."

Michael Jackson o tom, jak se cítí v přítomnosti dětí

 

 

"Děti přichází s kvintesencí blaženosti. Pociťuješ to v jejich úsměvu a ve světle v jejich očích. Když přijdou do místnosti, můžeš cítit, jak září. Já to cítím. Mohl bych křičet. Před každým koncertem ke mně přivedou děti. Před tím, než vyjdu ven, je musím vidět a má ochranka to ví. Je to pro mě jako dávka B12. Jsem pak připraven dobýt svět. Právě mi bylo připomenuto, o čem to všechno je. Vpravily to do mě. Jsem připraven přijmout vesmír. To je pravda. Všechna svá alba jsem dělal pro děti. Byl to můj dárek na oplátku. Díky, díky díky. Všechno je pro děti. Největší z radostí."

Michael Jackson
 

 

"Neexistuje pro mě nic čistějšího a duchovnějšího než děti a nemůžu bez nich žít. Kdyby jsi mi teď řekl: ´Michaele, už nikdy neuvidíš žádné dítě,´ zabil bych se. Přísahám, že bych to udělal, protože bych už neměl pro co žít. Tak to je. Vážně.

Děti mně zachránily každou sekundu v mém životě. Moje matka to ví. Okamžitě bych odešel, ale díky dětem se držím, ukazují mi totiž lásku a je to jako kdyby Bůh říkal: "Všechno bude v pořádku." Jako by všude na obloze byly tmavé mraky, ale je vidět kousek modrého a je to jako by Bůh říkal: "Všechno bude v pořádku."
 

Michael Jackson 

 

"Tím, že miluju děti, jsem schopný vidět Boha. Vidím Boha skrze děti. Bez dětí bych nepochopil, co Bůh je, kdo je, ať už Bible říká cokoliv, i když Bibli miluju. Děti jsou důkaz. Můžeš psát nebo říkat co chceš, ale já to vidím. Vidím to, člověče.


Děti - to je můj názor - reprezentují to nejčistší, podstatu upřímnosti, lásky, Boha. Jsou pro mě božím způsobem jak říct, že tu je naděje, že tu je něco jako lidskost. Být jako děti, být pokorní jako ony, být sladcí, dávající, bezelstní. Je to vidět v očích, vždycky to vidím v očích. Když se podíváš do dětských očí, vidíš prostě čirou nevinnost a to mi připomíná, abych byl pokorný, abych byl vlídný a abych byl skutečně dobrý. Nechci aby to znělo divně, ale vážně věřím, že děti jsou Bůh. Myslím, že děti jsou nejčistší formou božího stvoření. Když dítě vstoupí do místnosti, jsem jako proměněný. Cítím jejich energii, jejich přítomnost, jejich duši. Myslím, že si musíme pamatovat, že pro dospělé a rodiče je snadné odstrčit je stranou a nevěnovat jim pozornost. Myslím si ale, že mají hodně co říct a my nenasloucháme, necítíme. Je skoro těžké říci to slovy.

Michael Jackson  

 

 

"Komunikuji s nimi (s dětmi) v tichosti. Když se jim podívám do očí, přesně cítím, co říkají, hned, jak se na mě podívají, poté, so navážeme oční kontakt, protože telepatie s dětmi je velmi silná, cítíš to. Čtou si v ní od kolébky. Vidí, když nejsi šťastný. Čtou výrazy tím, že se ti dívají do očí. Nemusíme toho moc říkat. My to děláme mimikou. Ony jsou ale na místě, kde cítí mnohem silněji než dospělí. Hodně telepaticky. Mnohem více souzní s vesmírem."

Michael Jackson v knize Honoring the Child Spirit - Pocta duši dítěte 

 

Michael Jackson: (Lidé) zjistí o dětech něco úžasného, nejen v tomto století, v této dekádě, vážně zjistí. Něco, co tu bylo celou dobu, ohromující věc o dětské mysli a jak neuvěřitelně úžasné jsou. Jako Bůh. Vážně tomu věřím. Lidé otevřou dveře obrovskému jasu... názor na děti se změní.

Nikdy jsem Prince a Paris nepřekřikoval. Nikdy to nedělám, protože jsou úžasní. Nemůžeš, jsou mnohem chytřejší, než si myslíme. Žvatlání na děti je pasé. Nebudeš dělat: "Goo goo ga ga." Jsou tak chytré, chápou všechno, co říkáme, jako intelektuálové. Jsou mnohem bystřejší, než si kdokoliv mohl kdy představit. Jsou ve stavu alfa. Chápou podvědomě. My ne. My jsme ti, kteří opravdu nechápou, kdo oni jsou.

Rabín Schmuley: Rodí se s nějakými znalostmi?

Michael Jackson: Se spoustou znalostí. Myslím, že vědí mnoho z toho, co jsme my ještě nepochopili. Jsou vesmír. Skutečně jsou. Spoustě lidí to ještě nedošlo.

Rabín Schmuley: Myslíš, že jsi se narodil se zvláštní vnímavostí vůči dětem?

Michael Jackson: Nemůžu říct, jaký jsem byl jako batole, ale máma mi vždy říkala, že na dveře vždy klepaly děti a ptaly se, jestli by mohly vidět Michaela. Jestli by si se mnou mohly hrát. To bylo, když jsem byl opravdu malý. Žádná sláva, jen maličké dvou, tříleté děcko. Nepracoval jsem na tom. Prostě se starám o ostatní lidi, kteří děti pořád odstrkují. Nezajímají se o ně a říkají: "Sedni si a buď zticha." Vím, co cítí. Když jsou, nedejbože, nemocní, je to ještě horší. Jsou slunečním svitem světa. Je těžké vyjádřit to slovy... je to pro mě hodně speciální. "Děti se během sekundy stanou přáteli a během sekundy si odpustí.

 Jsou to dospělí, kteří je učí zášti. ´Ale ne, ty si hraješ s ní, vzpoměň si, co ti minule provedla. Nenechám tě na to zapomenout.´ (Děti) jsou připraveny během sekundy odpustit a já jsem zrovna takový. Někdy nás dospělí učí, jak si uchovat zášť, jak být náladoví a pomstychtiví, jak nenávidět, stát se rasisty a  být zaujatí, všechno zlo lidstva, co je vloženo do srdcí... místa, kam lidé jdou a stanou se oškliví a pomstychtiví. Je to naučené, je to podmíněné, není to přirozené. Myslím, že děti začnou bojovat podobně jako se štěňata začnou kousat, ale promění se to ve hru. Odpustí tak rychle. Uchovávat si zášť a stát se nenávistnými, to je myslím naučené."

"Děti mě naučily vždy odpuštět. Jak jsem řekl, lidé se stávají nenávistnými a pomstychtivými kvůli podmiňování. Někdo jim šeptá do ucha: "Tenhle člověk je bohatý. Uděláme to. Dostaneme kousek." Nějak tak. Jde o to, kde se lidé dostanou do problému. Je to jako hadí šeptání do ucha, kdy říká: "Ne, ne, ne, ne, uděláme tohle. Ale tehdy by měl vstoupit Bůh, na tu stránku člověka a říct: "Ne to není správné. Uděláme tohle a tohle." Je smutné, že lidé nemohou být více jako děti. Ne dětinští, ale jako děti."

Michael Jackson

 

 

"Znám jednu moudrou holčičku, která nemůže chodit. Je odkázána na vozíček a možná na něm stráví zbytek života, protože lékaři téměř nedoufají, že by se jim kdy podařilo vyléčit její ochrnuté nohy.

Když jsem se s ní poprvé setkal, obdařila mě zábleskem úsměvu, který mě sežehl svým horoucím štěstím. Jak byl otevřená! Neskrývala se za sebelítost (...) Nezabývala se sama sebou. To byla její moudrost. Viděl stejný moudrý výraz u dalších dětí, ´ubohých´ dětí, jak je vidí společnost, protože se jim nedostává jídla, peněz, bezpečných domovů nebo zdraví. Když dosáhnou určitého věku, mnoho těchto dětí pochopí, jak moc je jejich stav špatný. Způsob, jakým se na jejich život dívají dospělí, je připraví o tu počáteční nevinnost, tak drahocennou a vzácnou. Začínají věřit, že by se měly cítit špatně, že je to tak správné.

Ale toto byla moudrá holčička, byly jí jen čtyři roky, vznášela se nad lítostí a hanbou jako bezstarostný špaček. Vzala mé srdce do svých rukou a udělala ho tak beztížným, jako chomáček bavlny, takže mi dokonce znemožnila začít myslet: ´Jaká hrůza.´

Viděl jsem pouze světlo a lásku. Ve své nevinnosti malé děti vědí, že jsou světlem a láskou. Dovolíme-li jim to, mohou nás naučit, abychom se viděli stejně.

Jedno zajiskření z pohledu této holčičky obsahuje stejné znalosti, které Příroda zasadila do srdce každého živého tvora. Je to tiché tajemství života, které se nedá popsat slovy. Ví, že i nejmenší dech je je gestem vděčnosti vůči Stvořiteli. (...)"

Michael Jackson ve své knize Dancing the Dream

 

 

"Dítě může zvednou list a být jím fascinováno, nebo zírat na motýlí křídla. Dospělý řekne: ´To je jen motýl,´ ale tak to není. Je to zázrak."

Michael Jackson

 

"Michael byl čistá láska. Miloval lidi, miloval děti, miloval planetu a žijící bytosti. Měl to nejlepší srdce na téhle zemi. Byl ostýchavý a nezkažený. Vždy myslel na ostatní. Z toho důvodu stále, i po své smrti, spojuje lidi a pocity na celém světě, takže jsme teď my a velké množství ostatních propojeni. Vždy na něj bude vzpomínáno, samozřejmě. ON BYL LÁSKA. ON JE LÁSKA.

Podívejte se na jeho obrázky, vypadá tak přirozeně, ostýchavě, nevinně, čistě, v jeho očích nevidíte nic zlého, nic takového. Podívejte se na jeho obrázky s dětmi. Dívá se na ně se spoustou lásky, citlivosti a něhy. To, že byl tak sladký, ryzí a plachý jiní lidé využívali k tomu, aby mu ublížili a připravili ho o dobrou pověst. A kvůli všem těmto věcem jej miluji, protože on v tomhle světě rozšiřoval lásku, ne zlo, jak mnozí říkali. Proto věřím v Michaela a navždy jej hluboce miluji. Líbí se mi myšlenka připomínat si jeho den (narození) jako den dětí. On je miluje a to by si měl každý zapamatovat. Udělejme to společně. Zaslouží si tohle a mnohem více, zaslouží si od nás všechno. Poslouchejte písně Lost Children, Heal the World, Childhood, tak je to!"

Aleja, fanynka

 

 

"Copak jsme slepí k faktu, že naše děti se bouří proti lhostejnosti, vykřikují proti opuštění a .... proti zanedbávání? (Projekt) Heal the Kids je o tom udělat změnu, pokusit se pomoci dospělým a rodičům uvědomit si, že máme sílu změnit svět, ve kterém naše děti žijí."

Michael Jackson, z proslovu (2001)

 

 

Rabín Schmuley: "Cítíš, že ti Bůh dal léčivou sílu?

Michael Jackson: "Ano."

Rabín Schmuley: "Takže, když si povídáš s Gavinem, tak ho léčíš, ne jen s ním mluvíš?"

Michael Jackson: "Vím, že ho léčím a viděl jsem děti, co mě prostě zalily láskou. A oni se mě chtějí jen dotknout, obejmout me a držet se mě a plakat a neodejít. A to mě ani neznají! Někdy to vidíš, když jdu ven nebo jsem na otevřenem prostoru. Matky zvedají své děti a dávají mi je do náruče: ´Dotkni se mého dítěte, dotkni se mého dítěte, drž ho´. Není to zbožnování hrdiny či idolu, jak se snaží říct náboženství."

 

"Díky troše lásky a péče jsem viděl děti, které se úplně obrátily (k lepšímu, uzdravily). Z jejich těla zmizela rakovina. Udělal jsem to mnohokrát. Nesnažím se říct, že jsem Ježíš Kristus. Měli bychom věnovat síle lásky, starostlivosti, víry a modlitby o něco více pozornosti."

Michael Jackson v nezveřejněných částech Bashirova dokumentu

 

"Už jen díky tomu, že jsem ho slyšela mluvit o dětech a o tom, jak moc se o nás zajímá, mně dalo pocit, že jsem v bezpečí a milována a že nejsem sama... Nebýt jeho, už bych tady nebyla."

Mladá žena s bolestným dětstvím


 Ztracené děti

 

Modlíme se za naše otce, modlíme se za naše matky

Přejeme našim rodinám to nejlepší

Zpíváme písně pro ty, kteří přejí, pro ty, kteří líbají

Ale ne pro ty, co chybí

Tahle je tedy pro všechny ztracené děti

Tahle je pro všechny ztracené děti

Pro všechny ztracené děti, přejíce jim dobro

A přejíce jim domov

Když tu sedíš a počítáš svá požehnání

Čekáš až přijde tvůj čas

Když se ukládáš k spánku, moje srdce pláče,

Protože si drží místo

Pro všechny ztracené děti

Tohle je pro všechny ztracené děti

Tohle je pro všechny ztracené děti

Přejíce jim dobro a přejíce jim domov

Domov s jejich otci,

Útulný a teplý, milujíce své matky

Vidím prostě dveře dokořán, le nikdo je nemůže najít

 

Tak se modlím za všechny ty ztracené děti

Pojďme se modlit za všechny ty ztracené děti

Jenom na všechny ty ztracené děti pomyslete, přejte jim dobro

 

Tohle je pro všechny ztracené děti

Tohle je pro všechny ztracené děti

Jenom na všechny ty ztracené děti pomyslete, přejte jim dobro

A přejte jim domov

 

Michael Jackson ve své písni Lost Children

 

"I kdybych neměl jiný důvod k životu, než pomáhat dětem a dělat jim radost, stačilo by mi to."

Michael Jackson

 

DĚTI

Milujte a pomáhejte všem dětem po všechny dny vaší existence.

Potřebují nás.

S láskou Michael Jackson

Komentáře: O dětech

Datum: 30.10.2016

Vložil: majkl deksn

Titulek: michal deksn nedil žadni pedofil

123456789321759463987

Datum: 19.11.2016

Vložil: Zdenička Píchová

Titulek: Re: michal deksn nedil žadni pedofil

píše se MICHAEL JACKSON neByl
ALE MAŠ PRAVDU MEL E MOC RAD A TO NENÍ NIC ŠPATNEHO NAOPAK.dekuji

Přidat nový příspěvek