Paris-Michael Katherine Jackson

Paris-Michael Katherine Jackson se narodila 4. března 1998 v 6:26 hod v nemocnici Spalding Pain v kalifornském Beverly Hills. Vážila 3,4 kg a měřila 52,2 cm.

Vždy svému otci dávala velice najevo, jak ho miluje, chtěla s ním pořád být, držet se s ním za ruku a objímat ho. Neustále o něm mluví.

Je chytrá a sebevědomá, nebojí se interakcí s ostatními a má jedinečný smysl pro řešení konfliktů. Někteří lidé jí vytýkají, že je fanynkou jistých zpěváků či skupin, které někdy uráželi jejího otce. Ona však upozorňuje na to, že hudba a povaha člověka jsou dvě rozdílné věci, a zdá se, že právě tímto nenásilným způsobem nutí ony hudebníky k zamyšlení, přehodnocení svých názorů a případně i k reakci.

Má moc ráda zvířata a už teď se snaží upozorňovat na globální problémy lidstva.

Miluje umění, hraje na klavír a na kytaru, baví jí sport a chce se stát herečkou.

 

 
Videa, které vytvořila v roce 2011, ve 13ti letech...
"Make a Difference" - Udělej změnu a "Save Mother Nature" - Zachraň matku přírodu:
 
 
 
 
 
Sportu se Paris věnuje v soukromé škole, kam chodí. Získala ocenění za basketbal: 
 
V americké praporkovém fotbalu se Paris chtěla vyrovnat svému bratru Princovi, který v něm exceloval o rok dříve. Ve školním týmu byla jedinou dívkou a získala ocenění za nejinspirativnějšího hráče:
 
 
 
V roce 2011 získala Paris svou první roli ve filmu "Lundon´s Bridge and Three Keys.

Zahraje si v něm Lundon O´Malley. Filmové dobružství o boji mezi souší a mořem bude animovaný (ve stylu Narnie nebo Avatara), ale zahrají si v něm i skuteční lidé. Výdělky z filmu i původní knihy půjdou do škol, děti tedy budou mít z příběhu dvojnásobný užitek. Natáčení začne v létě 2012. www.lundons.com/index.html

 

 

Měsíc po svých 14. narozeninách se Paris dostala na seznam 100 nejkrásnějších žen světa bez make-upu časopisu People:

Vzkaz, který Paris poslala přes Instagram na den otců 2012:

 

Šťastný den otců. Tati, z celého srdce tě miluju, byl jsi ta nejlepší věc, která mě potkala. Bez ohledu na to, kolik mi bude, jsi navždy můj tatínek. Moc mi chybíš! Budeš na mě hrdý, slibuju.

 

 Co Paris odpověděla na otázky, které jí lidé kladli na Formspring:

 

Mým cílem není být herečkou nebo zpěvačkou nebo být v kapele... tyhle věci bych ráda dělala, ano, ale mým skutečným cílem je pokusit se udělat tenhle svět lepším místem. Chci, aby na mě byl táta hrdý.

 4.9.2012

 

Věřím v náboženství. Věřím, že každý by měl mít právo na svou víru a to, čemu se rozhodnou věřit, je jejich věc. Nejsem stoupenkyní žádného náboženství, ale věřím v Boha... Ano, párkrát, několikrát jsem o něm pochybovala, ale jsem jen člověk.

9.9.2012

 

Fotogalerie: Paris