Michaelovy děti jsou biologicky opravdu jeho

 
Debbie, Michael a jejich 2 děti (Prince měl své hnědé vlásky obarvené)    -    Michael a jeho nejmladší syn:

Michael s Lisou a jejími dvěma dětmi z předchozího manželství:
 
Trocha historie: Michael Jackson byl se svou první manželkou Lisou Marií Presley ženatý od května 1994 a těšil se na děti, které si přáli mít spolu co nejdříve. Lisa přiznala, že Michaela chtěla mít jen pro sebe a svou rodinu (měla už dvě malé děti z předchozího manželství, které ho do teď zbožnují), ale on tu byl pro všechny (hodně pracoval, měl spoustu přátel a jednání, pomáhal lidem...). Lisa si tedy nebyla jistá, zda by velkou rodinu při jejich životním stylu zvládali a tak chtěla počkat a ujistit se, že jejich vzah vydrží, protože to poslední, co chtěla, bylo to, aby o společné děti bojovali, kdyby se rozešli). Když Michael zjistil, že Lisa bere antikoncepci, moc ho to mrzelo a zlobil se. Byl zvyklý, že je hned vše po jeho a neposlouchal příliš Lisiny rady. Řekl jí, že pokud s ním nechce mít děti, jeho dlouholetá přítelkyně Debbie Rowe (zdravotní sestra jeho dermatologa) je mít bude, protože mu to sama nabídla. To zase rozzlobilo Lisu, tak mu řekla, že jí to je jedno. Počáteční jednota dvou silných a tvrdohlavých osobností se změnila v nedorozumění a boj o moc. Lisa si myslela, že s ní Michael manipuluje a až později pochopila, že jen nevěděl, komu může věřit. 
 
                     Michael s Debbie v dubnu 1996:
V prosinci 1995 Lisa Marie požádala o rozvod. Ten samý měsíc s Michaelem otěhotněla Debbie Rowe, ale v březnu 1996 potratila. V květnu 1996 otěhotněla znovu. V listopadu 1996 se Michael s Debbie vzali. Debbie řekla, že neměli žádnou předmanželskou smlouvu, nedostala žádnou finanční odměnu a dítě bylo počato přirozenou cestou. V únoru 1997 Debbie porodila jejich syna Michaela Josepha Juniora, přezdívaného Prince (po jeho pradědečkovi). Jejich dcera Paris-Michael Katherine se potom narodila o rok později, v dubnu 1998. V té době se Michael a Lisa Marie stále vídali, zůstali milenci. Lisa se chtěla k Michaelovi vrátit a slibovala mu, že mu dá spoustu dětí, ale on pro tuhle možnost uzavřel své srdce.

Debbie s Michaelem a Princem ve Francii v létě 1997:      

V říjnu 1999 se Michael a Debbie rozvedli a Lisa se potom od MJ také vzdálila, protože byla z celé situace vyčerpaná a potřebovavala se v životě pohnout dále. Michaelovo třetí dítě (Prince Michael II. známý jako Blanket nebo Bigi) potom v únoru 2002 porodila žena, jejíž identita není známa. MJ chtěl mít mnohem více dětí, přál si jich mít více než měl jeho vlastní otec (ten jich měl 10), (touhu po dalším dítěti v pozdějších letech vyjadřil i v milostném dopise své tehdejší přítelkyni), ale kvůli životním okolnostem mu to již nebylo dopřáno.
 
Mnoho lidí se stále podivuje tomu, že je Michael Jackson biologickým otcem svých dětí, protože vypadají jinak, než by se očekávalo. Z genetiky totiž víme, že "černé geny" bývají dominantní. Jenže Michael Jackson nemá ve své rodové linii pouze "černé geny". Mezi jeho předky z otcovy i matčiny strany bylo také několik indiánů, ale i bělochů a míšenců. ( www.michaeljacksonforever.cz/rodina/ ) "Bílé geny" tedy v rodině Jacksonů byly přítomny (ačkoliv jsou recesivní).

 

          Michaelův otec:                   Matka Michaelových prvních dvou dětí:

 

Michaelův otec Joe má modré/zelené oči a všichni Joeovy děti jsou tedy nositely genu světlých očí. Debbie, matka Michaelových prvních dvou dětí, je opravdu velmi světlý typ a byla 50% pravděpodobnost, že každé její a Michaelovo dítě bude mít světlé oči... Někteří z Michaelových příbuzných mají také děti se světlejší pokožkou a nebo se světlýma očima. Michaelův bratr Jackie má dvojčata, z nichž jedno má tmavé a druhé světlé oči.

 

 Michelův otec:                        Michaelova dcera:

                Michaelův děda / Michaelův syn:            

Nejstarší syn Prince je velice podobný svému pradědečkovi Samuelovi (to prý ostatně byla i první myšlenka Michaela Jacksona, když ho po narození poprvé spatřil) - foto vpravo: 

 

"Když se Prince objevil, měl tvar hlavy jako můj praděda, můj bratr a La Toya."

Michael Jackson in December 1997 - Life Magazine interview

 

 

22. prosince 1996, tedy 2 měsíce před narozením Michaelova prvního dítěte, se v britských novinách objevila zpráva o tom, že Michael Jackson podstoupil test k určení otcovství, která začínala slovy:

"Londýn - Poté, co testy DNA potvrdily, že je otec..."

 

**********************************************************************************************************************************

Ten, kdo argumentuje tím, že děti Michaelovi nejsou vůbec podobné, se mýlí, a měl by si prohlédnout tyto obrázky: 

 

        Michael Jackson:       Blanket Jackson:                  Blanket Jackson:                  Michael Jackson:

        

 

otec                           -                        syn

   

        

****************************************************************************************************************************************

      

Michael Jackson - Paris jackson                                                 Paris Jackson - Michael Jackson

 

Paris Jackson / Michael Jackson                         Paris Jackson / Michael Jackson

 

                Michael /Paris:                          Paris, dcera Michaela:           La Toya, sestra Michaela:

Michael/Paris                                                  Michael/Paris

 

*******************************************************************************************************************************************

Prince Jackson /  Michael Jackson:                                  Prince Jackson / Michael Jackson:

 

Michael / Prince

 

     Michaelův syn:            -             Michaelův děda:

 

Prince pak po Michaelovi zdědil onemocnění vitiligo, které se projevilo na jeho prstech, na krku a v podpaží pravé ruky:

  Rok 2008                                                    Rok 2010

To, že se jedná o vitiligo potvrdila Michaelova sestra La Toya, maskérka Karen Faye, bratr Jermaine a po shlédnutí fotografií i specialisté: dermatolog Dr. Brian Bonnani, Dr. Raymond Boissy, prezident Národní asociace vitiliga či Caroline Le Poole, univerzitní profesorka patologie studující tuto nemoc.

 

************************************************************************************************************************

Bratr/sestra                                                       Sestra/bratr

 

************************************************************************************************************************

Mimochodem, toto jsou fotografie slavných lidí, jejichž alespoň jeden rodič je považován za černého (!!!):

Zdroj této fotografie a úryvku z britských novin: lacienegasmiled.wordpress.com/category/michael-jackson-is-the-father/