Michael a ženy

“Don’t believe the nonsense about Michael being gay and stuff. When there were girls around he’d talk about them to the guys and run around pinching their asses and then run away. He was a real funky street dude, know what I mean?”

Michael Lovesmith, former fellow Motown recording artistRead more: https://www.truemichaeljackson.com/michael-and-women/

 

"Jeden z velkých omylů je, že lidé si myslí, že není na ženské. Michael má ale hodně rád ženy. Kdykoliv jsem s ním, tak o něj slyším: "To je krásná ženská!" Pořád mu říkám, že by měl víc randit a on na to, že by moc rád, ale problém je v tom, že neví, jak zjistit, zda jim jde skutečně o něj nebo spíš o jeho peníze či slávu.. On je romantik!...."

 Rabín Schmuley Boteach

 

 

"Michael, o kterém lidé čtou a kterého vidí v TV není skutečný Michael. Portrétují ho jako nějakého divného, tichého, asexuálního panice a poustevníka, on však takový není. Michael Joseph Jackson je jedním z nejvíce flirtujících mužů, se kterými jsem se setkala. Pokaždé mě rozčílí, že si lidé myslí, že je asexuální nebo dokonce gay. Michael miluje ženy. Tečka. Černé ženy, tlusté ženy, malé ženy, bílé ženy, vysoké ženy... všechny ženy. Žádná žena není v okolí Krále Popu v bezpečí.

Ačkoliv byl plachý, nikdy mi neváhal dát ruce na boky nebo zírat na jiné ženy. Byl v rozpacích, když ho přistihli, jak se někomu dívá do výstřihu. Bylo vážně k popukání nachytat ho, jak pozoruje něčí vnady. Během let jsem ho viděla s různými ženami a můžu dosvědčit, je velice hetero.

Sešli jsem se a trochu pili. Mluvili jsme o všem pod sluncem a všemu se smáli. Nikdo mě nedokáže rozesmát tak, jak to umí Michael. Rád žertoval o jeho smůle se ženami.  Nejvíc jsem se nasmála, když jsem ho tu a tam slyšela prdět a nebo při pohledu na jeho tvář, když se mnou tančil na In the Closet.

Nikdy s ním nebyla nuda. Nechal mě dávat mu polibky a hravě tahat za jeho oblečení. Nechala jsem ho, aby mě políbil, ale nenechala jsem ho, aby mi sahal na stehno. Nikdy jsem nevynechala šanci, aby mě obejmul. Umí objímat nejlépe na světě. Náš vztah však nebyl jiný než platonický s trochou Jacksonovského flirtování."

Naomi Cambel (???)

 

 

"Měl oko na pěkné dívky. Často, když jsem byl v jeho společnosti, Michael na nějakou dívku ukázal a obdivoval její vzhled nebo postavu."

Pete Bennett, promotér 1974/5

 

 

"Opravdu nechci nikoho urazit tím, že ho pozoruji. Někteří lidé si o sobě moc myslí, když vědí, že se na ně někdo dívá. Já mám tuhle slabost taky - miluju pohled na dívky. Jen to, že se dívám na dívku mi dá ten nejlepší důvod se usmát. Dívky jsou prostě něco mimořádného a podle toho by se s nimi mělo i jednat. A proto vždycky říkám, nezírejte na svou přítelkyni. Začne ji to znervózňovat, bojí se jestli nemá rozcuchané vlasy nebo jestli nemá rozmazaný make-up. Je to jako by jsi se šel dívat na nádherné malby do galerie. Jen když se na malbu podíváš tím správným způsobem, dostaneš z ní to nejlepší.


A ten způsob, kterým dívky chodí. Chůze ti může mnoho prozradit. Jestli je dívka šťastná nebo smutná - jestli je pyšná na to, že je dívkou. A pak jsou tu holky, co vypadají tak bezmocně, že bych je chtěl chránit a obejmout. A když mám dost štěstí, být k ní tak blízko, abych dobře viděl její obličej - teda, je to jako tvůj nejoblíbenější zákusek po skvělém jídle."

Michael Jackson, Tiger Beat Magazine, 1972 (14 let)

 

 

"Tenkrát byl Michael extrémně společenský a taky flirtoval, možná proto, že byl vždy ve společnosti starších muzikantů. Prošli jsme kolem pěkné holky a můj bratr poznamenal: ´Páni, vyděli jste její zadek?!´ A nebo se díval pod šaty a pak se mě s hihňáním ptal: ´Hádej, jakou barvu kalhotek má na sobě?´

´Michaele!´ Byla jsem téměř šokovaná, neočekávali jsme od něj takové věci."

La Toya o svém bratru Michaelovi jako teenagerovi

 

 

"Když jsme jezdili autem po Berlínu, Michael se díval na ženy v minisukních a na vysokých podpadcích... ´Podívej se na její boky!´ a ´podívej se na její zadek!´říkával. Ale když jsme jí minuli, Michael zjistil, že jí je 50. Není třeba říkat, že jsme se tomu s Michaelem hodně nasmáli. Je samosebou, že Michael je na zadky."

Bodyguard z Bad Tour (1987-9)

 

 

"Šli jsme na večeři a kafe a on si všímal žen, které procházely okolo a říkal: ´Ta je tak roztomilá, má krásný zadek,´ale pak se velmi omlouval."

Mark Lester (2000)


"Nevěřte tomu nesmyslu, že Michael je gay nebo něco takového. Když byly okolo dívky, mluvil o nich s ostatníma klukama, běhal k nim, štípal je do zadku a pak utíkal pryč. Byl opravdu uličník, jestli víte, co tím myslím."

Michael Lovesmith, hudebník, který s Michaelem pracoval v Motownuv 70. letech

 

"Michael Jackson obdivoval to, jak byly ženy učesány a jak byly oblečené. Měl pznámky na různé ženy, které procházely okolo. Ptal se nás, co si o konkrétní ženě myslíme, rád mluvil."

Bodyguardi Michaela Jacksona z let 2007-2009

 

 

Fanoušci zdravili Michaela, když k němu přišly dvě ženy, které vypadaly opravdu dobře. Michael jim něco pošeptá do uší a ony se začali  hystericky smát, když viděly Michaelův úsměv v obličeji. Následně se otočil ke svému manažerovi a řekl: "Jen jsem se jich zeptal, jakou mají velikost podprsenky.''
 

Příběh z Jižní Korey


 

 

Na demonstraci proti Sony. Jedna dívka (fanynka Michaela) měla tričko velkým výstřihem a když to Michael spatřil, řekl Urimu Gellerovi, který byl právě s ním: "'To je ten druh svršků, který mě nutí ho servat dolů.''

 

Zveřejněno uživatelem MJistheBOMB na IntheclosetwithMJ 13. října 2002

 


 

 Michael nakupuje. Jako vždy, má kolem sebe své bodyguardy a lidé ho sledují. Když procházejí kolem police s časopisy, Michael úplně automaticky popadne časopis s nahou ženou na titulní stránce. Otočí stránku a pak si uvědomí, že se na něj všichni dívají. Vypadá, že se stydí, ale když popojde o kousek dál, naznačí bodyguardovi, aby mu ten časopis obstaral...
 

Monte Carlo, 2000
 

 

"Vždy, kdekoliv jsme byli, vždy (napodobuje ho, potutelně prohlíží sama sebe) - nazýval to ´fishing´ (´rybaření´). Díval se okolo na všechny ty krásné dívky a říkal: ´Turkle, Turkle (přezdívka Karen), tamta je vážně senzační- Ooh, podívej jak... ugh... podívej jak se jí točí vlasy!"

Karen Faye, Michaelova dlouholetá maskérka a přítelkyně

 

 

Při návštěvě Gary v Indianě, 11. června 2003:

 

Fanoušci běží podél limuzíny a nějaká fanynka s velkýma prsama se tlačí na sklo auta, které odjíždí...

Michael Jackson: Tady je pořádná holka (v angl. "some good fish")

Michael Jackson: (dívá se zpět do davu) "Je tam hezká holka! Ooh! Támhleta!“

Karen Faye: (směje se) “Oh podívej na tamhletu! Podívej se na ní! Podívej"”
Michael Jackson: “Podívej na její kozy! (směje se) Její kozy dělají tohle (předvádí rukamaukazuje)”

Po chvíli...

Michael Jackson: (sleduje lidi, kteří stále následují limuzínu) "Řekněte policii, ať je na ty dívky laskavá, ať není zlá. (ukazuje na dívku) Tahle se mi líbí.

Bratranec: "Mně taky"

 

Bodyguard vypráví: 

Ahoj, mé jméno je........ Uchovám ho v tajnosti, protože bych něchtěl mít problémy. Takže, jde o to, že jsem bodyguard a kdysi, v letech 1994 – 1999, jsem pracoval pro pana Michaela Jacksona, kterého hluboce obdivuji a miluji, protože byl neuvěřitelný šéf. V tisku byla spousta fám o jeho manželství s Lisou Marií Presleyovou, jako že to předstírali a podobně. Já byl ale svědkem toho, že jejich vztah byl naprosto opravdový a že byli vášniví.

Vzpomínám si, jak jsme je mnohokrát museli skrývat, aby se dostali z hotelů nebo restaurací. Vzpomínám si, jak se drželi za ruce kamkoliv šli, jak si neustále něco šeptali do uší a na způsob, jak se líbali. Wow! Byli ohniví!

V době, kdy spolu byli, byl Mike pořád unavený a my (bodyguardi) jsme si z toho dělali legraci, říkávali jsme, že to je kvůli Lise. Jednou nás Mike slyšel, přišel k nám a řekl: „Jo kluci, je to kvůli Lise, moje žena je divoká bestie, to si ani nedokážete představit,“ smál se a odešel.

Pamatuju se na jednu epizodu, kdy to bylo zřejmé. Bylo to po jejich rozvodu, v roce 1997, rozvedli se rok před tím. Mike byl tehdy ženatý s Debbie Roweovou, ale byli jen přátelé. Debbie mu dala děti a to bylo vše, ale Mike a Lisa byli milenci, všichni z personálu to věděli, takže jsme s tím neměli žádný problém. V hotelích byli ve stejném pokoji a Lisiny děti byly jako Michaelovy vlastní.

Na jednom výletě v roce 1997, nepamatuji si přesně zemi, vzal Michael Lisu s sebou. Vzpomínám si, že toho dne s námi šel Michael ven, aby si něco nakoupil a Lisa zůstala v hotelu, protože nechtěla, aby jí s ním viděli. No a jde o to, že když jsme se vrátili do hotelu, rychle jsme se dostali do výtahu, Mikův apartmán byl ve 30. patře a v 17. se výtah zastavil, protože na něj někdo čekal a když se otevřeli dveře, byla tam Lisa. Vypadalo to, že věděla, že tam Mike byl a rychle nastoupila. S nimi jsem tam byl jen já a další bodyguard jménem John.

Začali si něco šeptat a „diskrétně“ si hrát, dokud jí Mike k něčemu šeptem nevyzval a Lisa neřekla: „Myslíš si, že toho nejsem schopná?“ a zatlačila Michaela ke stěně výtahu. (Musím říct, že jsme nevěděli, co mu dělala, ale museli byste vidět jeho tvář, abyste si to představili.) Samozřejmě jsme pochopili situaci, ale dělali jsme, jako že nic nechápeme. Na jednom místě se Mike rozhodl situaci zastavit a požádal nás, abychom vystoupili, protože chtěl dojet nahoru k pokoji sám s Lisou a požádal nás, abychom dali pozor na to, aby se nikdo k výtahu nepřibližoval. A oni šli samozřejmě do pokoje. Přemýšlel jsem, co dělali...... určitě hráli poker.

Jejich milenecký vztah trval do roku 1999. Potom jsem se z osobních důvodů musel vzdát nejlepšího zaměstnání na světě. Michael a Lisa byli úžasní šéfové, nikdy s námi nejednali jako s bodyguardy, vždy s námi zacházeli jako s přáteli a nestyděli se před námi dávat najevou svou lásku.

Mnoho kolegů mi o nich také vyprávělo historky, jsou ale osobní a neměly by být přetřásány. Přál bych si, aby spolu zůstali, oba to byli skvělí lidé a byli moc zamilovaní, rozhodně si byli souzeni.

Zveřejněno v roce 2010, dříve než Lisa Marie přiznala, že se s Michaelem scházela další čtyři roky po rozvodu.

 

 

Michaelův dopis neznámé ženě:

"__________________
Proč už nemám tvou lásku, stejnou lásku, kvůli které jsem nebyl schopný mluvit, lásku, kvůli které jsem zapomněl na své vzpomínky, lásku, která mě zachránila?

Pověz mi. Přišel jsem ti málo? Nebyl jsem dost? Udělal nebo řekl jsem něco špatně?

Věřím v zázraky a _________ anděly. Vím, že jsi utekla nebeskou branou, abys mě osvítila ________________ . Věřím ve VÍRU, hluboko uvnitř cítím, že nás nebe spojilo.

Neviděl jsem ve svém životě nic než trápení, DOKUD _______________________ Všechny ty roky bylo mým cílem dávat to, po čem jediném teď toužím, abych dostal od tebe. Tvoje srdce mi přikázalo, abych ho následoval, zatímco má duše byla zraněná a má mysl ZMATENÁ.

Nechal jsem tě, aby ses ujala mým pocitů. Na oplátku jsem tě rád poslouchal a ctil tě více než slova.

Odhalil jsem se ti způsoby, o kterých jsem myslel, že to není možné. Viděl jsem tě a STÁLE tě vidím jako mojí spřízněnou duši, jako mojí ženu a matku mého čtvrtého dítěte."


 
Tak co byl tvůj důvod, abys odešla?
Proč jsi odešla, tiše uprostřed noci, beze mě, otroka tvého srdce?
Nedokážu pochopit, že je to možné.
Vím, že JSME SI SOUZENI, cítím to.
Pořád nelituju toho, co se mezi námi stalo, _______________________
Jen jsem dospěl k názoru, že jsi udělala NEPŘIROZENÉ rozhodnutí, které nebylo podpořeno tvým srdcem a ani to nebyla tvá slova. Věřím, že to bylo něco jiného, co tě přimělo takhle utéct. Ale ať už důvod byl jakýkoliv, nenechám tu věc, aby nás rozdělila. Já... osobně věřím... že naše odloučení je jen DOČASNÉ.
Nech mě usilovat dál...
__________________________
Navždy tvůj
Zavolej mi __________

 

PHOTO ONE:
"My fate make(?) a fortunate fool (?) of me? I will give you the pleasure of the world and provide you with my kindgdom if you tell me how i can become your servant.
Desperately longing to buy your wishes. Do not let this be a rememberance of what could but have faith in the only melody of my heart."

PHOTO TWO:
"If i have offended you with this writing, i will accept the consequences, but is it my fault that i have personally found the most glorious person in you? And if there would be a remedy for this amorous truth (?) would i have the strength to take it? Or would my heart already be too weak?

My sweet rose, I have my ___ _____ for you I will ____ ______ till the day i can ____ _____ my own.

PART THREE
"The mystery of your soul fulfilled me with unearthly thoughts and the devotion of your spirit made my heart courageous again.

It is now that i ask to meet you this night under the approving eye of the bright and silver moon, there where we first met, with the ____ to discover the magic _____ _____ and the ____ of our future"

PART FOUR
"i would spend all i have, even more than i have, if that would awake the passion of your heart. The refelection of your eyes keeps haunting me in my dreams while i fight the creatures that would seperate us.

My delicate flower, you are, ___ breath sent from ___ with the purpose to___resembling summer."

PHOTO FIVE:
"What i feared the most ____ my honesty justify my irresponsible(?) feelings? Will you seal(?) these words with a ____ ______ sweet or the fresh morning dew? Or will this letter make ____ foolish ____ of me?

The sudden delight for the ____ of my mind and the _____ _____ of feeling desirable is the most heavenly gift you could have brought"

PHOTO SIX:
"A day never came so sweet as the day you honored me with your grace. Cupid's arrow blessed me with pure (?) love but left me behind with an empty mind. I could confidently ignore nature's ____ and say farewell to you or i could embrace the true ____ of passion. While only these two possibilities at ____ I chose what my _____ interested (?) me to."

PHOTO SEVEN:
"I do not know the outcome of this letter but i leave that to your feelings and wisdom. Heaven knows the sorrow i felt for leaving you without notice yesterday. It was a choice my heart did not agree to. I did not want to waste the ____ of having your company _____ i could not overcome the encounter with my own"