Kniha návštěv

Datum: 04.06.2019

Vložil: bobo

Titulek: poděkování

Ahoj všem,
chtěla bych říci že jsou tohle úžasně dělané stránky o člověku co si to zaslouží.
Přeji hodně krásného psaní dál o MJ :)))

Datum: 15.06.2019

Vložil: Kiwi

Titulek: Re: poděkování

Děkuji :-)

Datum: 09.05.2019

Vložil: Kiwi

Titulek: Re: Poděkování

Díky moc! Je to tak, Michael Jackson byl nádherný, velice dobrý a laskavý člověk a ještě k tomu hudební génius. Bohužel, když se na zemi objeví výjimečný člověk, vždycky ho někdo zničí. Ale věřím, že Michael je a bude navždy milovaný.

Datum: 29.03.2019

Vložil: Moni

Titulek: FANKLUB

Ahojte :-) Prosím vás neviete či existuje nejaký oficiálny fanklub či už slovenský alebo český? Alebo taká väčšia cz&sk skupina na FB? :)

Datum: 23.03.2019

Vložil: Niki

Titulek: Podakovanie

Som rada, za túto stránku. Neverim a nikdy som neverila tym hnusnym obvineniam. Sirte o Michaelovi pravdu aj nadalej. Dakujem

Datum: 09.05.2019

Vložil: Kiwi

Titulek: Re: Podakovanie

Děkuji!

Datum: 03.03.2019

Vložil: Kiwi

Titulek: Dokument O Michaelu Jacksonovi

Ahoj všem! Děkuji za vaši podporu mých stránek :)

Chtěla bych vás informovat o nově vznikajícím několika dílném dokumentu. Začíná na něm pracovat přímo Michaelův synovec Taj Jackson, společně s Michaelovým synem Princem a mnoha dalšími lidmi, kteří MJ osobně znali. Bude reakcí na nově se šířící fámy a pomluvy, a má za cíl ukázat pravdu o veškerých nedorozuměních ze života Michaela Jacksona. Mezi hlavní témata bude patřit:

Jaký je skutečný příběh obvinění ze sexuální zneužívání z roku 1993?
Jaká je skutečná pravda o vyrovnání z roku 1994?
Co se skutečně stalo v soudní síni během soudního procesu v roce 2005?
Jaká je skutečná motivace a kdo jsou hráči za Wade Robsona a Jimmy Safechucka?
A rozhodně, jak - a proč - vás média na každém kroku zavádějí?

Dát dohromady takový dokument bude časově i finančně náročné. Prosím, kdo můžete, přispějte Tajovi alespoň malou částkou. Každý dolar se počítá :-)

Odkaz zkopírujte do prohlížeče:
https://www.gofundme.com/f/untitled-michael-jackson-documentary-series

Datum: 10.09.2018

Vložil: Nikkamup

Titulek: Hello! How can I contact Admin?

Hello! How can I contact Admin?
vfgrR55438

Datum: 05.05.2018

Vložil: Katks

Titulek: Pozdrav a varování

Jo ještě Michael Jackson trpěl nemoci vitiligo a to je za nemoc to ze ten člověk ztrácí pigment a jiný lidi se mu smali a jak někteří dopadly že někteří dopadly tak že mají taký vitiligo a to není žádná ostuda jo Michael Jackson byl celkově nemocný a já jsem taky nemocná mám nemocné srdce od 2 let a je my teď 19 let a mám nemocný mozek a tam mám hematom a mám i kožní problémy atd.každý máme své problémy Katherine i love you mike

Datum: 05.05.2018

Vložil: Katka

Titulek: Pozdrav a varování

Vy krávy blby Michael Jackson je od narození či od přírody černoch ne cigan stou paní co píše ze je černoch s ni souhladim pokud nikdo neví kdo je Michael Jackson tak ať nikdo o něm nic nepíše buď te tak laskavý jo Michael Jackson je sice mrtvý ale i mrtvý mají city a žádný že mrtvý city nemají oni mají city a řeknu vám to naposledy Michael Jackson je černoch a je původu afroamerickeho původu pokud nic o něm nevíte tak nic o něm nepíš te jo buď te tak laskavý lidí a Michael Jackson je napořád v našich srdcích kdyby žil řekl by vám všechno co prožil za dětství a hlavně jak ho otec byl a zmlátil a lituju že měl takové dětství a nikdo mu nebude říkat že je pedofil nebo že je gay opovážte se jinak vám zmlatim pusu to se o mrtvých neříká a to je pro Michaela Jacksona, Michaeli Jacksone i love you forever :)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek