Maikl Jackson Můj Milovanej.

Pavlína Solcova 17.02.2021
Já Pavlína Solcova Z Vrchlabí Teda Asi Tak 5km.Od Vrchlabí Z Prostredniho Lanova Vám Chci Touto Cestou Zdelit A Zároveň Vám Říct Že By Se Vážně Nemělo Zapomínat Na Maikl Jackson To Si Vážně Nezaslouží A Už Vůbec Si nezaslouží Jak Děsně Osklive Kolikrát Nepravdivé Psaly Noviny Těm Pro Lhanym Novinářům Bych Nej Radši Vzkazala Aby Se Pořádně Nej Prvé Zamysleli Sami Nad Sebou A Ne vymysleli Takové Lživé Věci O Kolo Vazeneho MAIKL JACKSON On Na Rozdíl Od Nich Byl Upřímný A Nikdy By Ani Mouse Neublížil A To Vážně Vím O Čem Vám Tady Píšu On Byl Vážně Moc Strašně Moc Hodnej A Moc Lásky Plnej Jen Tady Mohl S Námi Ještě Být Kdy by Nám MAIKL JACKSON Nezabili Pro Mě To Byla Prach Sprostá Vražda K Terou Udělal Ne Člověk Ale Netvor Který To Udělal Jen Pro Peníze Pro To Že Byl Zadluzeny I Kdyz Ho MAIKL JACKSON Dost Dobře Víc Jak Dost Dobře Každý Měsíc Platil Ale Pro Můj Zal A Můj Velký Zal A Můj Nekonečný Zármutek Kdy Bych Mohla Udála Bych Vše Abych Mohla Pokračovat Tam Kde To Už MAIKL JACKSON Nestihl Jsem Vážně Připravena Pokračovat Jen Mi Prosím Vás Musíte Dát Vědět Na Mé Telefoni Číslo Mé Telefoni Číslo Přímo Na Mě Je 732827591. To Je Přímo Na Mě Budu Vám Všem Co Se Mi Ozvete Moc Vděčná Když Se Mi Prosím Vás Ozvete A Mohla Bych Pokračovat A Zároveň Jít Ve Šlépějích A Stopách Tam Kde To MAIKL JACKSON Nemohl Stihnout Pro To Že Nám Ho S Prostě Zavraždili Tak Já Fakticky To Chci A Zároveň Cítím Že To Musím Pro MAIKL JACKSON Udělat. Tak Mi Prosím Vás Moc Vás Všechny Prosím Pomozte Mi A Dej Me Se Prosím Vás Dohromady Já To Chci Vážně Pro MAIKL JACKSON Udělat Vždyť On Pro Nemocné Udělal Taky Hodně Moc A Já Cítím Že Je Už Za Potrebi MU To Z Lásky A Věrnosti K Němu MU To Krásně Hezky A Nádherně Už Vrátit. Myslím Si Že Jsou Ještě Dnes Okolo Mě Dost Dobře Hodný A Hlavně Chapajici Lidičky Kteří Se My Ozvou Abych Mohla To Vážně Dokončit. Předem. Vám Všem Co Se Mi Snad Ozvete Mockrát Děkuji Za Pochopení MAIKL JACKSON Věrná Paní Pavlína Solcova. S Nad Naslysenou.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com