Datum: 08.09.2014

Vložil: Vanessa

Titulek: Novodobí ježíš

Lidé ho milovali a věřili v něho víc jak v Boha. Protože byl skutečný. A když ho viděly chtěly si alespoň šáhnout dotknout se a když obejmul. Bylo vidět jak je to od něj přístup- já tě ochráním. Na Michaela mě opět (po pauze kdy jsem ho Milovala v mých 16 letech-Hit You are not alone-mě dostával jako nyní Chicago) přivedla moje 4 letá dcera. Která po shlédnutí několika klipů a písniček nechce pohádky ale MJ. Když zlobí říká - bude se na mě Michael zlobit? Nebo naopak když je hodná -jestli to Michael vidí.? A já se začala spolu s ní nyní procházet jeho rozhovory a moc mě mrtí že tenkrát když byl tady u nás v PHa jsem nešla na koncert i když jsme měly lístky. Bylo mi hloupé že můj první přítel mi koupil tak drahý dárek. A neuměla jsem ho přijmout. Nyní mě to Mrzí a ani nechápu že jsem ho tolik let vůbec ani nepostřehla ještě když žil. Co vím tak jsem nikdy těm blábolům o něm nevěřila. Bylo mi ho jen líto a o to víc když ho vidím v těch rozhovorech a v This is it. Svět chtěl uzdravit ale aby někdo uzdravil jeho. Jeho poruchu spánku a jeho kolegové aby mu pomohly. Mám také menší potíže se spánkem a částečně vím jaké to je. A on jim věřil a pak ho prostě zabijí. Při moderních technologiích ho neuměly pohlídat? Ale jak říká žije v jeho dětech (je kousek z nich) Myslím že byli vychováváni pro lásku . Paris je hodně citlivá jako on, Blanket je mu moc podobný. Děkujeme Debbi že mu splnila jeho největší sen být otcem. A ráda bych se jednou v životě chtěla podívat do Neverlandu. Budu doufat že Paris udělá maximum pro jeho záchranu a já budu mít možnost se tam podívat .
Na základě jeho rozhovorů se nad sebou zamýšlím a budu se snažit plnit své sny.

S pozdravem Všem fanouškům MJ a dobrým lidem

Přidat nový příspěvek