Datum: 03.08.2016

Vložil: Nikola Jackson

Titulek: Je to náš anděl strážný

Michael Jackson byl nejlepší popový zpěvák a tanečník na celém světě, měl strašně rád děti velice se jím pokoušel pomáhat aby měli lepší život rád zkládal písně o lásce dětem a lidu kteří trpěli on by nikdy nikomu neublížil naopak by mu pomohl k lepšímu životu ,já si myslím že to byl nejlepší člověk na světě kterého jsme mohli potkat protože i mě pomohl k lepšímu životu i když jsem ho nikdy nepotkala osobně i já jsem taky trpěla byla jsem tři roky v děckém domově kde se o mě skoro nikdo nestaral,jednoho dne jsem našla rodinu která mě má ráda a jsem vděčná že jí mám ,když jsem vyděla jeho videoklipy kde byl s dětmi tak jsem si ho oblíbila mám ho do dnes ráda a miluji ho z celého srdce a budu ho milovat navždy i když jsem trpěla tak se snažím ho na podobova ,abych byla jako on a rada taky pomáhám světu jako on aby se lidém dařilo co nejlépe budu v tom pokračovat co Michael Jackson nedokončil mám ho ráda velice moc je to naš popoví král a anděl strážný ráda jeho filmy,vydeoklipy, rozhovory pozoruji má ,taky ráda jeho písně poslouchám je velice ráda ,chybý mi že tady nejí chtěla bych aby se knám vrátil

Přidat nový příspěvek