Datum: 23.06.2014

Vložil: Bája

Titulek: <3

Michael musel mít opravdu velice těžký život.. Chápete to?? On nemohl třeba ani do obchodu nebo se jen tak projít někam... Všude měl kolem sebe stovky lidi, kteří křiceli a zadali o autogramy a ja nevím co... Sem ráda ze Michael zemrel, konečně má svátej klid.. XSCAPE - v téhle pisnicče (když si to přeloží te) je i jak se cítil atd.. A je to z roku 2002 .... A Sem ráda ze to vystupování tancování ,zpívání miloval a ze si to opravdu užíval .. Miluju Michael jacksona, opravdu mega moc<3 Dal nám úžasnou hudbu .. Sem jeho největší fanoušek (možná na světe) .. Každy den si vemu sluchátka do uší a jen posloucham ten jeho hlas ..Vím o něm snad všechno,zajímá me každá jeho slova rozhovory atd... já Miluju to jeho ooh uuh, tak jakto dělal napří. V pisnicče My rock with you .. .. .. Nebo to "You are not alone" se vždycky rozbrecim.. Ma hrozne moc písniček asi tak přes 100, což je neskutečný .. A ten jeho tanec je uplňe božský v (billie jean) and (they don't care about up) , proste mi uz z toho všeho hrabe .. I moje máma se me furt ptá" proč mas furt ty sluchátka v uších co tam furt poslouchas?" Jo a ještě neco! KDYBY někdo chtěl vidět jeho "film" jak nacvicoval některé svoje písničky na turné v Londýně ... Ještě před jeho usmrtí .. Tak prosim můžete se mrknout .. Jmenuje se THIS IS IT ... Mozna uz to někteří viděli, ale to je jedno

Přidat nový příspěvek