IN THE STUDIO WITH MJ - Praha!!!

Ve dnech 18.10. (pátek večer) a 19.10. (sobota po celý den) se v Praze uskuteční jedinečný seminář studiového inženýra Brada Sundberga, který dlouhá léta pracoval s Michaelem Jacksonem. 

Zažijete Michaela Jacksona v nahrávacím studiu, v samém srdci svého tvůrčího procesu. 

Uslyšíte hudbu a příběhy v zákulisí. Uvidíte video a fotografie. Dozvíte se, jak Michael interagoval se svým týmem a jak kombinoval soustředění a disciplínu s kreativitou, zábavou a jídlem.

Zjistíte, jak Michael psal písničky a jaký byl jejich vývoj od původního dema k verzi alba. Brad vysvětlí a předvede, jak se písně měnily, jak byly upravovány, remixovány a restrukturalizovány pro různé taneční směsi, krátké filmy a živá vystoupení.
Objevíte Michaelovu vizi a náročné standardy pro zvukové a obrazové systémy na ranči Neverland Valley - včetně jeho tanečního studia a osobních poslechových systémů - aby své rodině a hostům poskytl neuvěřitelný zážitek.

Další informace o události, přesném místě konání a vstupném budou upřesněny v následujících dnech.

 

inthestudiowithmj.com/

 

 

************************************************************************************************************************************************

******************************************************************************************

 

Michael Jackson: Square One 

Official Trailer: youtu.be/MUYq7dhJkow

 

Dokument od Dannyho Wu - vyšetřování původních obvinění Michaela Jacksona z roku 1993 ve světle nových důkazů. Premiéra 28.9.2019 v Chinese Theatre v Los Angeles a 5.10.2019 celosvětově na YouTube.

 

 

***********************************************************************************************************************************************

**************************************************************************************

 

KINGVENTION 2019 - Londýn

MICHAEL: THE MAN, THE MUSIC THE LEGEND

 

V sobotu 21.9.2019 se v Londýně koná velký sraz fanoušků. Událost zahrnuje promítání Michaelovy tvorby, představení nikdy neviděných obrázků z natáčení, rozhovory s hosty jakými jsou Siedah Garrett, Daryl Phinnessee a Larry Stessel, výstavka o Neverlandu, večerní DJ hrající Jacksonovy hity atd. 

 

www.kingvention.com/

 

P.S. Pokud někdo máte zájem, napište mi prosím email.

Diskusní téma: Aktuálně

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek